Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Mis point on suicetamisel????????

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas raunok1 16:32 13. Aug 2003

Esiteks miks räägivad mitte suitsetajad, et las suitsetavad asi ei ole mitte alati selles, et ........ok paneme selle nii: Kònnib inimene kellele on suitsetamine vastu meelt (mulle) näeb, et inimene suitsetab......mida võiksin mina mõelda: a)rikkub oma tervise ära? b) Rikkub minu kõigi teiste tervise riided ja muud atribuudid ära. Ma pakkun, et b, vähemalt minu puhul tõesti ei huvita kas ta sureb homme või ülehomme aga see, et miks pean mina seda saasta sisse hingama.
Jou T u s S, mis teed?
raunok1
kätteta inimene

Kasutaja avatar

PostitusPostitas holmes 11:31 14. Aug 2003

raunok1 kirjutas:Kònnib inimene kellele on suitsetamine vastu meelt (mulle) näeb, et inimene suitsetab......mida võiksin mina mõelda:

Tuleb nejjuke ühelt poolt... Ei hakka kiva loopima! Pardon my french , aga selle lause mõtte tabamisega läks raskeks. ;)
Little Photoshop of Horrors
holmes
Valguse hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas raunok1 12:50 14. Aug 2003

Mina kellele on vastumeelt suitsetamine iseenesest näen inimest kes suitsetab.
Jou T u s S, mis teed?
raunok1
kätteta inimene

Kasutaja avatar

PostitusPostitas ohpuu 15:17 14. Aug 2003

argkunn kirjutas:mulle suitsetamine ei meeldi.... esiteks pole tervislik ja ka need lõhnad.... jäkk!! aga ma arvan et kui inimesed mängivad drägonit ja teevad piipu sobib see kokku, sest piibu tubaka lõhn on kõvasti parem kui suitsul.... aga eks igaüks teeb kuda tahab..

sõltub muidugi piibutubakast. aga Priima ja Camel on ka väga head passiivselt suitsetada. passiivsetel suitsetajatel on alati see eelis, et nad võivad karjuma hakata, et "ära suitseta", kui kõrvalolija-lähedalviibija midagi eriti rõvedat, nt LMi või Barclayd või Trendi tõmbama hakkab. teine eelis on see, et passiivne suitsetaja ei pea kunagi ise suitsu peale raha kulutama. (varsti nigunii aktsiisimaksud tõusevad jälle...)
ohpuu
Saladuste kaitsja

PostitusPostitas Anonüümne 15:19 14. Aug 2003

suitsetamise point ongi bizniz

samamoodi, miks närimiskummi toodetakse (väldib kaariest? uskuge jah! :) )
Anonüümne

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Krafinna 15:36 14. Aug 2003

Usun. Ei ole ketzer :P

Tegelt ei ole loll jutt see nätsujutt. Loe dentoloogilist kirjandust. Järeldusi tee ise.
Ma ei tarbi narkootikume.
Ma olen narkootikum.
Krafinna
Loitsija

PostitusPostitas Anonüümne 16:01 14. Aug 2003

Krafinna Kraax kirjutas:Tegelt ei ole loll jutt see nätsujutt. Loe dentoloogilist kirjandust. Järeldusi tee ise.

No kui inimene ise üldse ei pese oma hambaid, siis nätsutamine neid muidugi küürib.

Mao Zedong teatavasti ei pesnud mitte kunagi oma suguorganit. See organ sai pestud läbi noorte neidude, kellega ta oli vahekorras.

Mis puutub dentistide ajakirjade lugemisse, siis ma ei vaataks inimorganismi vaid läbi mingi kitsa teaduse vaatevinkli. Kui pidev nätsutamine teeb head meie suuõõnele, hoiab hingeõhu puhtana vms, siis teeb nätsutamine kahju meie siseelunditele.

Näiteks – kui me nätsutame, siis magu arvab, et varsti hakkab saabuma toit, mida tuleks seedima hakata ning magu on pidevalt ülehappelises seisundis. Hiljemalt pool tundi pärast nätsutamist tuleks maole ka toitu anda. Mis toob aga omakorda kaasa selle, et suhu ilmuvad uuesti toidujäänused, mis omakorda viib nätsutamisele, mis viib söömisele, mis viib nätsutamisele... Magu pole muidugi ainus siseelund, mis nätsutamise läbi kannatab.

Aga uskujad las nätsutavad rahumeeli edasi. :) Ja võtavad fluoritablette kõrvale. :)
Anonüümne

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Krafinna 13:59 15. Aug 2003

dr Zoidberg kirjutas:Aga uskujad las nätsutavad rahumeeli edasi. :) Ja võtavad fluoritablette kõrvale. :)

Ja nätsutangi. Suuõõnel ei ole asjaga vähimatki pistmist. Ainult hammastel. Näts aitab sülge eritada, sülg aga hoiab hambad terved. Peseb neid niiöelda.

Ja las see madu möllab. Ammu ära taltsutatud. St. ei saanud iga kord sööki kui nõudis. Nüüd ei tahagi. Ja madu pole ka ülihappeline.

Nätsuga on nagu iga asjaga. Ei ole vaja liialdada.
Ma olen narkootikum.
Krafinna
Loitsija

PostitusPostitas Anonüümne 14:06 15. Aug 2003

Krafinna Kraax kirjutas:Näts aitab sülge eritada, sülg aga hoiab hambad terved. Peseb neid niiöelda.

Ja las see madu möllab. Ammu ära taltsutatud. St. ei saanud iga kord sööki kui nõudis. Nüüd ei tahagi. Ja madu pole ka ülihappeline.

Nätsuga on nagu iga asjaga. Ei ole vaja liialdada.

mitte üli- vaid üle-

kui palju nätsu ei ole liialdamine ja kui palju nätsu on?

õrritamise mõttes küsiks, mida dentistid arvavad kaariese tekkimise kohta (kas mingi selline jahu, et sööd kommi ja kommiosakesed jäävad hamba külge ja hakkavad seda purema – see on selline lapsik jahu)?
Anonüümne

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Laterus 15:11 15. Aug 2003

nikotiininätsu puhul (suitsetamisteemakohaselt) on pakendile kirja pandud palju tohiks seda tarbida
Laterus
Tõeotsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 15:13 15. Aug 2003

"Elas kord isa, kellel oli kolm poega. Kord kutsus ta pojad enda juurde ja ütles: "Ma tunnen, et surm on lähedal, ja et te maja pärast tülli ei läheks, pärandan maja sellele, kes toob mulle maailma kõige parema asja."

Vanim poeg käis ülikoolis. Ta mõtles ja mõtles, mida isale viia. Küsis kursusekaaslastelt, arutas ja vaidles sõpradega, kuni lõpuks leidis, et maailma parim asi on Õllesummeri pilet. Poeg viis pileti isale, kuid see ütles, et ei kannata pikka teekonda Tallinnasse välja ja pealegi paneb õlu tihti WC-s käima.

Keskmine poeg käis keskkoolis. Tema arvas, et kõige parem asi maailmas on magnetofon. Kui poeg selle isale viis, ütles isa, et talle ei meeldi magnetofon, sest sinna peab ise laulud peale võtma.

Noorim poeg, kes käis algkoolis, vaatas telekast reklaami, milles näidati, et parim asi maailmas on närimiskumm Dirol. Ta läks ruttu poodi ja ostis terve ploki Dirolit. Seejärel jooksis ta isa juurde ning ulatas talle maailma parima asja. Isa proovis nätsu ja tundis, kuidas PH-tase tema suus tõusis ja kaaries ei kahjustanud enam tema hambaid. Ta ütles oma noorimale pojale: "Pärast mu surma on maja sinu!"

Veel praegugi elab isa hea tervise ja tervete hammastega oma majas, kusjuures hingeõhk on tal alati värske.

HEIKI INT

Aastal 1997
Tartu Tamme Gümnaasiumi
VI klassi õpilane"
surra
veider molekul

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Krafinna 15:14 15. Aug 2003

dr Zoidberg kirjutas:kui palju nätsu ei ole liialdamine ja kui palju nätsu on?

õrritamise mõttes küsiks, mida dentistid arvavad kaariese tekkimise kohta (kas mingi selline jahu, et sööd kommi ja kommiosakesed jäävad hamba külge ja hakkavad seda purema – see on selline lapsik jahu)?

Ma ei ole dentist :P .

Õrritamise mõttes ütlen, et jah, jäävad küll, samuti jäävad igasugused muud osakesed, näiteks krabid hammaste külge, ja muudkui närivad.
Ma olen narkootikum.
Krafinna
Loitsija

PostitusPostitas Anonüümne 15:29 15. Aug 2003

Krafinna Kraax kirjutas:Õrritamise mõttes ütlen, et jah, jäävad küll, samuti jäävad igasugused muud osakesed, näiteks krabid hammaste külge, ja muudkui närivad.

Minu arvates krabid mitte ei jää hammaste külge ega ei näri, vaid krabid lihtsalt kipuvad mõnedele hammaste vahele jääma. :)

Väikese teavitustööna võin öelda, et kaariest ei tekita mitte see, et sinu suus suhkur loksub, kui sa komme sööd, vaid see, et sinu organismi ladestub liiga palju suhkrut ja see liigne suhkrutase sinu organismis hakkab hambaid lagundama (ehk üldistatult – kaltsiumi sööma).

Kui aga hambavaap on juba kuidagi kahjustatud, siis pääseb hambaid murendama ja suus loksuv sodi.
Anonüümne

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Krafinna 15:59 15. Aug 2003

dr Zoidberg kirjutas:
Krafinna Kraax kirjutas:Õrritamise mõttes ütlen, et jah, jäävad küll, samuti jäävad igasugused muud osakesed, näiteks krabid hammaste külge, ja muudkui närivad.

Minu arvates krabid mitte ei jää hammaste külge ega ei näri, vaid krabid lihtsalt kipuvad mõnedele hammaste vahele jääma. :)

Väikese teavitustööna võin öelda, et kaariest ei tekita mitte see, et sinu suus suhkur loksub, kui sa komme sööd, vaid see, et sinu organismi ladestub liiga palju suhkrut ja see liigne suhkrutase sinu organismis hakkab hambaid lagundama (ehk üldistatult – kaltsiumi sööma).

Kui aga hambavaap on juba kuidagi kahjustatud, siis pääseb hambaid murendama ja suus loksuv sodi.

Tead, olen seda juttu titest saati sisse söönud. Praegu enam ei viitsi.
A ma saadan sulle yhe oma lähimatest sugulastest selgitama kaariese teket? Võib? Juhul kui sa ikka huvitatud oled... :P
Ma olen narkootikum.
Krafinna
Loitsija

PostitusPostitas Anonüümne 17:50 15. Aug 2003

Krafinna Kraax kirjutas:Tead, olen seda juttu titest saati sisse söönud. Praegu enam ei viitsi.

Et olgu jutt õige või vale, ikka ei viitsi? Nii teed?

Ahjah, sa oled ju see, kes lapsena palju Buratinot sõi. No siis on arusaadav. :)
Anonüümne

EelmineJärgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll