Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Maha alkoholi võim!

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

PostitusPostitas Anonüümne 20:52 13. Aug 2003

Encyclopædia Britannica Article kirjutas:Caffeine , nicotine , and alcohol are clearly drugs, and the habitual, excessive use of coffee, tobacco, or analcoholic drink is clearly drug dependence if not addiction.

Näib, nagu oleks jutu mõte selles, et kasutage narkootikume, need on sama ohutud, kui tee või kohv. :)
Anonüümne

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Markus 22:22 13. Aug 2003

Priist kirjutas:
Laterus kirjutas:maitseüle vaidlemine ju sama mõttetu kui kakelda selle üle et kumb oli enne kas muna või kana?

loote et kukk äkki hoopis

Muna oli enne.

Jepp muna oli ennem.
Jah!
Markus
kükametsakolla

Kasutaja avatar

PostitusPostitas terep12 22:38 13. Aug 2003

klient oli kõige enne, ta ostis munad...
Suurim smailide sisaldatus ühes postis seni: 5100, autor the_darkness (aka go cock yourself).
terep12
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Laterus 9:09 14. Aug 2003

kuid iseenesest ole ju kõik harjumused sõltuvusttekitavad - või oled oma harjumuste sõltlane. olgu hommikukohvi, õhtuneviski, pärastlõunane triip???
Laterus
Tõeotsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 13:35 14. Aug 2003

... - äkki on hea ja ei tapa

ma tahaks täpsustada, kas sa pead silmas seda head, mis-on-ilma-halvata või seda head, mis-halva-yles-kaalub? :D
surra
veider molekul

Kasutaja avatar

PostitusPostitas ohpuu 15:05 14. Aug 2003

muide:

:arrow: hoidke sookailutee joomisest ja sygisese kalmusejuure närimisest (või oli ta nyyd kevadine? ikka läheb segi).

:arrow: ja angervaksateed jooge ainult palaviku või väga tugeva kylmetuse puhul.

:arrow: musta teed ärge võtke suu sisse ka. maha musta tee võim!

:arrow: kohvist ma ei räägigi.
ohpuu
Saladuste kaitsja

PostitusPostitas Anonüümne 15:18 14. Aug 2003

hea variant mürgistust saada on veel hästi paljude ravimtaimede kokkusegamine ning sellest valmistatud tõmmise joomine
Anonüümne

Kasutaja avatar

PostitusPostitas sentius 16:41 14. Aug 2003

mina näiteks joon sellepärast, et mulle meeldib purjus olla.
teatavasti tundub siis kõik palju lihtsam. arvestades maailma
keskmist, olen paadunud alkohoolik. arvestades eesti keskmist,
olengi keskmine. senikaua, kuni suudad veel "ei" öelda(suudan,
testitud), pole ju hullu midagi. ja õlu on ju nii hea maitsega.
jah, joon ka alkoholivabat õlut, ntx. antibiotsi kuuri ajal.
nii et jooge end kõik täis. kui seadus juba lubab.
ja laseme eesti riigi ühiselt ja õnnelikult põhja. jee.
VägivaldneKarvasjalgneRabavistrikPistrikPart
ehk meeter hammast ja tilluke tuvi otsas.
------------
Õnnelikkus on kohustuslik!
sentius
Ruunitundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 16:44 14. Aug 2003

kõlab nagu anarhist? :)
surra
veider molekul

PostitusPostitas Anonüümne 18:07 14. Aug 2003

sentius kirjutas:ja laseme eesti riigi ühiselt ja õnnelikult põhja. jee.

teabmiskaua seda riikigi enam
Anonüümne

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 18:11 14. Aug 2003

teabmiskaua seda riikigi enam

tean'd midagi, mo arust läheb kyll kenasti. tuleb ainult hoogu juurde anda :) sõbralikkust rohkem ja ongi kõigil parem :)

peace! :)
surra
veider molekul

PostitusPostitas Anonüümne 18:21 14. Aug 2003

Surra kirjutas:sõbralikkust rohkem ja ongi kõigil parem :)

Teabmis sõbralik see kapitalism ikka on. :) Sõbralikuks muutub kapitalist siis, kui ta on konkurendid välja söönud. Siis on tema suurejooneline, teeb annetusi, aitab väeteid ja vaeseid. Ise mõistmata, et ta ise teiste vaesuse põhjustaja on. :)

See pole siin muidugi mingi kommunismiehitaja jutt. :) Aga sõbralikkus on suuresti teeseldud. Muidugi, kui sa oled pumba juures, oled tähtis tegelane ja keerad rahakraane, võid sa mängida sõbralikku. Ja kui majanduslikke muresid pole, siis oled muidugi sõbralikum ka, kui paduviletsuses. :)

See, kui võimulolija ütleb opositsioonis olijale – rohkem sallivust – ei tähenda mitte seda, et võimulolija on teabmis hea inimene, vaid sellega saab ta opositsioonis olija üle irvitada, teda ärritada ja juttu teisele teemale viia.
Anonüümne

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 18:24 14. Aug 2003

ma rääkisin inimestest, kui indiviididest.
propageerida natuke sõbralikkust ning ligemese aitamist jne :)
surra
veider molekul

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 1:34 18. Aug 2003

dr Zoidberg kirjutas:
mart kirjutas:Näiteks absint, mis vahepeal mitmetes euroopa riikides kurjalt keelatud oli, läks keelu alla veinitootjate surve tõttu (konkurent). Oi kui palju joriseti, kui kahjulik see ikka on. Tänapäeval on hakatud teda lubama, aga kui ta uuesti veinile konkurentsi hakkab pakkuma võib tast jälle "eriti kahjulik aine" saada. Kanepisse suhtutakse mõnedes riikides märksa leebemalt kui siin; kas te arvate, et see on selle pärast, et nendes riikides on inimesed tervemad ja peavad kanepile paremini vastu?

Kas sa ei arva, et kanepi lubamine on samasugune propaganda? Et sellelgi on puhtalt mingid finantsilised põhjendused?

Ei arva. Kanepit saan ma kasvatada kodus lillepotis. Poekvaliteediga alkoholi aga ei saa. Sealt see vahe tulebki.

hea variant mürgistust saada on veel hästi paljude ravimtaimede kokkusegamine ning sellest valmistatud tõmmise joomine

Proovinud. Iga kord. Ei mõika.

Aga kord kui ma haige olin, tegi mulle sõber hoolitsevalt tassi teed... Jõin tubli lapsena ära, huvitava maitsega oli, haigust ta ei ravinud, aga tunduvalt lõbusamaks tegi haige olemise küll... :)
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru

PostitusPostitas Anonüümne 2:34 18. Aug 2003

Juube kirjutas:Kanepit saan ma kasvatada kodus lillepotis. Poekvaliteediga alkoholi aga ei saa.

Mis on poekvaliteet? Ja miks lillepotis. Lähed maal tuttava talumehe juurde ja teed kaupa. Varustab sind toorainega, teed sellest alkoholi, kas siis siidrit, õlut, veini või midagi muud. Väga hästi saab.

Juube kirjutas:Proovinud. Iga kord. Ei mõika.

Palju sa neid taimi siis kokku ajasid?
Anonüümne

EelmineJärgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll