Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Maha alkoholi võim!

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Udutont 13:28 19. Apr 2004

Mulle tundub ka, et määrav erinevus kanepisuitsetamise ja joomise/suitsetamise vahel seisneb selles, et viimased on väga laialt levinud ja on seda olnud kaua aega. Avalik võim tahaks neist lahti saada, kuid eriti hästi ei õnnestu. Kuid vähene edu, ei tähenda, et kõik muu samaväärne või vähem 'pahe' oleks vastuvõetav.
Carpe DM!
Udutont
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 14:25 19. Apr 2004

iseenesest hakati kanepit enne suitsetama maailmas, kui alkohol avastati. kõik on suhteline selles osas :)

aga jätkuvalt ei saa ma aru, et kuidas võtavad mingid tegelased õiguse teiste eest otsustada. ka arvutimängud on organismile kahjulikud pikas perspektiivis - kas keelame ära?

muideks, rollimängud on ju saatanast - need õõnestavad kristlikku kultuuri - peaks kah ära keelama, kuna mingitele tegelastele ei meeldi?
surra
veider molekul

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Starfild 14:46 19. Apr 2004

Surra kirjutas:humhum, kes sa oled, starfild, et teiste eest otsustad, mis neile hea on? :)
või, et millist pahet nad endale võivad lubada, millist mitte?

Nagu ka eelpool mainitud... igaühest endast on mul sügav savi. Tõmmaku või ribadeks ennast. Aga vaevalt see toimiks, et kanepit võib kodus üksi tõmmata :) . Mulle ei meeldiks lisaks napsustele inimestele tänava/peopilti lisanduvad kanepisuitsused inimesed.
Starfild
Tähetäps

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 15:25 19. Apr 2004

lisanduksid või asenduksid? :)
kumb sulle rohkem meeldib - räuskav, urineeriv ning kaklev alkoholi-joobes inimene või
õndsalt naeratav ja paigal-istuv kanepi-joobes inimene tänavapildis?
Viimati muutis surra, 15:26 19. Apr 2004, muudetud 1 kord kokku.
surra
veider molekul

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Starfild 15:41 19. Apr 2004

Noh.. ma olen realist. Ma lihtsalt ütlesin ju oma arvamuse. Olukord ei PARANE nagunii. Joodikud ei jäta joomata. Pigem teevad väikse suitsu veel otsa kogu muule värgile. Mul ei ole palju kokkupuuteid kanepiste inimestega, aga viimane neist oli küll selline, kus tüüp kõikus, üritas minu abil tasakaalu hoida ja lällas mingit seosetut möla. Õndsalt naeratavst pilvikust oli asi kaugel. Erand? Ega kõik ju niipalju ei tee? Julgen kahelda...
Starfild
Tähetäps

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 15:58 19. Apr 2004

mille alusel tuvastasid kanepi-joobe ja oled veendunud, et tegemist polnud millegi muuga? :)
isegi, kui kohtasid mingit end täiesti kivisse-suitsetanud tegelast, näitab see ainult yhe inimese kultuursuse-puudulikkust, mitte midagi enamat.
surra
veider molekul

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Starfild 16:08 19. Apr 2004

Tema poolt suitsetatava asja keemilist analüüsi ma ei teinud :) . Teda teades ja lõhna tundes eeldan, et oli kanep.

Ma ei usu, et suudetakse piiri pidada. KINDLASTI paljud suudavad. Aga paljud tõmbavad kivisse. Ja seepärast ei saagi lubada. Vastutustundlike diskrimineerimine võibolla tõesti, aga kui kultuur on madal, siis pole midagi teha. Ma jõuan ringiga jälle selleni, et saab juua kultuurselt veini ja jääda kergelt jõminasse või võib pool liitrit viina sisse kallata ja lämisema hakata. JA masendavalt palju on neid viina poole hoidjaid. Miks kanepiga teistmoodi peaks olema? Eriti veel alguses,kui kõik proovima hakkavad ja piire ei tea.
Starfild
Tähetäps

Kasutaja avatar

PostitusPostitas sondor 16:32 19. Apr 2004

...vajest on hea piire yletada...siis oskad teinekord jälle reaalsusest kuidagimoodi kinnihaarata....kui pikka-aega piire mitte ületada hakkab ka reaalsus niimoodi sõitma et jube-jube......aga mida mina ka tean ....piss yer pants maaaaaaaaaaan i'm just a stupid punk.....
your HEART is a MUSCLE the size of your FIST..
..keep loving - keep fighting..
sondor
Pädev Bard

Kasutaja avatar

PostitusPostitas holmes 16:48 19. Apr 2004

Starfild kirjutas:Ma ei usu, et suudetakse piiri pidada. KINDLASTI paljud suudavad. Aga paljud tõmbavad kivisse. Ja seepärast ei saagi lubada. <snip>Ma jõuan ringiga jälle selleni, et saab juua kultuurselt veini ja jääda kergelt jõminasse või võib pool liitrit viina sisse kallata ja lämisema hakata

Sinu sõnade järgi on mõlemas grupis palju neid, kes ei oska piiri pidada mõnuainetega. Kas siis tuleks samuti alkohol ära keelata. Miks on ainult kanep keelatud? Silmakirjalikkus? Alkotootjate osav lobitöö või?
Liialdusi on ilmselt lihtsam teha siiski joomisel - purjus inimene hakkab endale, teistele ja möödujaile tõestama, et tema on kõige kõvem, vastupandamatum - oh kas tõesti oleksin unustanud mainida - kõige parema humoorisoonega inimene maailmas?
Ütled, et kui legaliseerida, siis hakkaksid paljud uudishimust suitsetama ja seega liialdaksid oma teadmatuses. Kuidas sa kanepiga liialdad üldse? Kui parafraseerida ühte eesti vanasõna - tõmba palju tõmbad, üle ühe peatäie ikka ei saa. Alkoholis on joobeaste järk-järguline, mida tead kindlasti isegi. Mida rohkem juua, seda rohkem purjus. Mida rohkem purjus, seda rohkem juua. Looduse kaunis ringkäik. 8)

Holmes,
vabade valikute poolt ja igasuguste keelamiste vastu
Little Photoshop of Horrors
holmes
Valguse hoidja

Kasutaja avatar

Re: Maha alkoholi võim!

PostitusPostitas Kirves 22:48 11. Mai 2004

paadikapten kirjutas:Ei mõista enam tänapäeva inimesi inimesi-vaevalt lasteaiast välja saanud, ja kohe kukuvad jooma. Ja minu vanuses on neist juba parandamatud alkohoolikud saanud-MITTE ÜHTEGI sammu ei tehta ilma alkoholita.
Ja sealt edasi on vaid samm igasugu muude pahedeni, millest kahjuks enamus minuvanuseid samuti ära ei ütle. Krt, õiget tüdrukut kah ei leia kuskilt-kõigil suitsud näos, pudelid käes, elutegevus vaid instinktide tasemel, ise veel nii kõhnad, et kallistusi saadab kondiklõbin :P
Ja neile sobivad kah vaid tüübid, kes spordist vaid jõusaalitrenni harrastavad, ilged joomarid ja rahajõmmid on ja kes vähemalt korra elus kellelegi peksa on andnud (eks seetõttu olengi veel vaba ja vallaline).
Ühesõnaga-sant olukord.
Niisiis-siin las kõik alkosõbrad räägivad, mis neile alkoholi juures meeldib, miks nad tarbivad ja mis on selle asja mõte üldse. Tahaks lihtsalt vaielda kellegagi.

Sad... but true.... nii on see tõepoolest.. ei tea miks...
Kirves
Ruunitundja

Kasutaja avatar

Re: Maha alkoholi võim!

PostitusPostitas sondor 0:39 12. Mai 2004

Eldamacil kirjutas:Sad... but true.... nii on see tõepoolest.. ei tea miks...

ära hakka sina ka pihta nyyd
sondor
Pädev Bard

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Henzu 12:49 12. Mai 2004

Tead äkki leiad vastuse eelmiselt 8lt keheküljelt?? O__o
All characters appearing in this work are fictitious. Any resemblance to real persons, living or dead, is purely coincidental.
Henzu
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas hoarmurath 18:55 13. Mai 2004

Jumala eest. Ma olen 14, proovisin 13-selt ära, pohmakat ei saand, kuna kohvi ja toit käis kõrvale. Lihtsalt õigetest klahvidest läksid näpud mööda.

Polnd paha, aga polnd ka nii hea, et pidevalt tarbida.

Muidu, mul vanemad tarbivad mõõdukalt ja aegaajalt saan ma veini või viskit proovida.

Viski on ikka tore. Näiteks mulle meeldib lihtsalt once in a blue moon võtta üks lonks, jube hästi soojendab ära.

Aga purjujoomine on suhteliselt mõttetu. Minu meelest on see inimese enda valik, kui joob, siis joob. Kui ei joo, siis ei joo. Ja ei tohi sundida ka.
Esindan ainult omaenda arvamust, kui tekstis pole vastupidi öeldud.
hoarmurath
Tuleloitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas sondor 16:30 14. Mai 2004

hoarmurath kirjutas:Jumala eest. Ma olen 14

sellepärast ma arvangi et sa ei tea millest sa räägid
sondor
Pädev Bard

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Tanel 17:46 14. Mai 2004

Isiklikult ei joo ja leian et on suht mõttetu kulutada raha(ja palju) et ennast mürgitada...

aga eks iga inimese elu ole ta enese asi. Oma üürikese eluea (vaevalt 20) jooksul olen näinud palju inimesi kes on ennast põhja joonud ise väites et suudavad piiri pidada ja et tegelikult on alkohol täiesti tore asi ja kõik on ju tegelikult sellised nagu nemad.. :(
Lugege Jaanus Põldaru imepärastest seiklustest koduvabariigis

Kunagine Galadthon Anuvrael

Death Before Dishonour - Resurrection Before Lunch.
Tanel
Tuleloitsija

EelmineJärgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll