Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Maha alkoholi võim!

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

Maha alkoholi võim!

PostitusPostitas paadikapten 14:58 7. Aug 2003

Ei mõista enam tänapäeva inimesi inimesi-vaevalt lasteaiast välja saanud, ja kohe kukuvad jooma. Ja minu vanuses on neist juba parandamatud alkohoolikud saanud-MITTE ÜHTEGI sammu ei tehta ilma alkoholita.
Ja sealt edasi on vaid samm igasugu muude pahedeni, millest kahjuks enamus minuvanuseid samuti ära ei ütle. Krt, õiget tüdrukut kah ei leia kuskilt-kõigil suitsud näos, pudelid käes, elutegevus vaid instinktide tasemel, ise veel nii kõhnad, et kallistusi saadab kondiklõbin :P
Ja neile sobivad kah vaid tüübid, kes spordist vaid jõusaalitrenni harrastavad, ilged joomarid ja rahajõmmid on ja kes vähemalt korra elus kellelegi peksa on andnud (eks seetõttu olengi veel vaba ja vallaline).
Ühesõnaga-sant olukord.
Niisiis-siin las kõik alkosõbrad räägivad, mis neile alkoholi juures meeldib, miks nad tarbivad ja mis on selle asja mõte üldse. Tahaks lihtsalt vaielda kellegagi.
paadikapten
Loitsija

Kasutaja avatar

Re: Maha alkoholi võim!

PostitusPostitas mart 15:07 7. Aug 2003

Kuidas see argument sul oligi? Et alkohol ergutab instinkte, teeb kõhnaks, paneb jõusaalis käima, soodustab suurt sissetulekut ja agressiivset käitumist? :)
Viimati muutis mart, 15:20 7. Aug 2003, muudetud 1 kord kokku.
mart
Dominus Monstrorum

Kasutaja avatar

PostitusPostitas paadikapten 15:20 7. Aug 2003

mart kirjutas:Kuidas see argument sul oligi? Et alkohol ergutab instinkte, teeb kõhnaks, paneb sporti tegema ja jõusaalis käima, soodustab suurt sissetulekut ja agressiivset käitumist? :)

Ma ei tahnud seda öelda... Alkohol kitsendab inimese huvideringi (tihtipeale lausa nii, et huvid kaovad ja jäävadki vaid instinktid), sama lugu ka spordiga (tänapäeva noored ei viitsi oma lõbuks sporti teha, jõusaaliski käiakse vaid naiste ligimeelitamiseks. Pidurdus kaob-tüüp hakkab oma rahaga laiama, et endast tuusa muljet jätta (kui sissetulek on väike, siis on raha varsti otsas ja tüüp läheb emme juurde ;)
Salaalkoholiga tegelemine muidugi toob ka raha sisse). Agressiivsust soodustab see niiehknaa-purjus löömameestega olen ennegi kokku puutunud, üks näide on meiegi seast võtta, Koll nimelt :P (teate ju isegi).
paadikapten
Loitsija

PostitusPostitas Golburk 15:28 7. Aug 2003

Nagu minu hea sõber hernes ütleks.....
See kes joob ära 10 õlut ei ole veel joodik vaid on õlle sõber :D
Golburk
Smurf

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Elendil 15:42 7. Aug 2003

See muidugi kiiduväärt pole, et iga peo ajal kõik end nurka pikali joovad. Aga mina loen end tõesti õllesõbraks, alustasin üsna noorelt, ning 5-6 õllet peo ajal pole veel siiani paha teinud.
Elendil
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 15:51 7. Aug 2003

alati on tore näha täiskarsklasi, aga tavaliselt me vist otseste yleskutsetega ei esine isiklike suhtumiste muutmiseks?
:D

propaganadasse suhtumist võis näha drägonikokkutulekul hr. kulboki esinemisest :)
surra
veider molekul

Kasutaja avatar

PostitusPostitas mart 16:11 7. Aug 2003

Golburk kirjutas:Nagu minu hea sõber hernes ütleks.....
See kes joob ära 10 õlut ei ole veel joodik vaid on õlle sõber :D

Tai vanasõna...
Kes suitsetab rohkem kui kolm piipu oopiumi päevas on narkomaan.
mart
Dominus Monstrorum

Kasutaja avatar

PostitusPostitas holmes 16:17 7. Aug 2003

paadikapten kirjutas:Krt, õiget tüdrukut kah ei leia kuskilt-kõigil suitsud näos, pudelid käes, elutegevus vaid instinktide tasemel, ise veel nii kõhnad, et kallistusi saadab kondiklõbin :P
Ja neile sobivad kah vaid tüübid, kes spordist vaid jõusaalitrenni harrastavad, ilged joomarid ja rahajõmmid on ja kes vähemalt korra elus kellelegi peksa on andnud (eks seetõttu olengi veel vaba ja vallaline).

Mees, mis seltskonnas sina ringi liigud? Vaata lahtiste silmadega. Terve Tartu on täis ilusaid inimesi, kes pole purjus beibed ega taha mingitest rullnokkadest midagi teada. Aga kui sa otsid omale teist poolt kusagilt XS-ist või Atlantisest, siis sellised insert-brain-here tibinad seal ainult jahti peavadki. Tibid (jeah, ma kasutan seda sõna praegu nimme)
otsivad loomulikult rikast jõmmi, kes karjuks tänaval "nurmaalne" ja "sae pekki", jooks end aeg-ajalt pildituks ja üritaks oma komplekse alla suruda
kambakesi (Sic!) "karvaseid" ja tudengeid (ehk siis nende mõistes nohikuid) pekstes.
Aga alkoga pole mees- ja naissoost põmmpeade laiamisegal küll eriti palju pistmist. Loomulikult joovad nad nagu hobused. Fakt on siiski see, et kellel on mõistust natuke ikka kaasa ka antud, oskab kenasti piiri pidada, ja käitub ka joobnult tsiviliseeritud inimesena.

PS. Sa, Paadikapten kirjutad vist hiljutistest isiklikest läbielamistest tingitud vihast?:)
Little Photoshop of Horrors
holmes
Valguse hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas metsavaim 17:29 7. Aug 2003

Kuule inimene, sa tuleta parem meelde, et meie kallil stagna ajal oli kirjutamata reegliks, et mida rohkem mees joob seda kõvem mees on. See jutt, et tänapäeval juuakse ülemeeli palju on üks kollaseajakirjanduse möga ja ülepaisutatud turumuttide klats. Siin nõustun ka Holmesiga, et see Talumaa kus me elame ei ole löödud ühepuuga.
metsavaim
Meister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas hannes96 21:08 7. Aug 2003

paadikapten kirjutas:Ei mõista enam tänapäeva inimesi inimesi-vaevalt lasteaiast välja saanud, ja kohe kukuvad jooma. Ja minu vanuses on neist juba parandamatud alkohoolikud saanud-MITTE ÜHTEGI sammu ei tehta ilma alkoholita.
Ja sealt edasi on vaid samm igasugu muude pahedeni, millest kahjuks enamus minuvanuseid samuti ära ei ütle. Krt, õiget tüdrukut kah ei leia kuskilt-kõigil suitsud näos, pudelid käes, elutegevus vaid instinktide tasemel, ise veel nii kõhnad, et kallistusi saadab kondiklõbin :P
Ühesõnaga-sant olukord.
Niisiis-siin las kõik alkosõbrad räägivad, mis neile alkoholi juures meeldib, miks nad tarbivad ja mis on selle asja mõte üldse. Tahaks lihtsalt vaielda kellegagi.

ehehehehehee minuga sa vaielda ei saa sest ma (jumal tänatud) ei ole joomar :P
M.M.P.T.A
hannes96
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 21:48 7. Aug 2003

Esiteks, et Paadikapten ei tunneks end halvasti ega mahajäetunqa -- täiesti nõus. Alkohol on mürk, neuromürk, mis mõjub ajus toimuvatele protsessidele. Muudab seda kuidas me mõtleme.

Aga.

Elu kui selline tegelikult imeb. Imeb sajaga ja on kohuavalt tüütu, mõtetu ja mida kõike veel. Kui sellele mõelda, siis pahatihti kisub tõdemus hullemaks.

Seega mida teha:
a) Mitte juua. Tegutseda mingi oma plaani järgi, tegutseda kuidas tung/eetika/sisehääl kutsub. Ja olla.

b) Juua. Kõik mis punktis a) aga kiiremini ja vähesema vaevaga.

Seepärast vist juuaksegi. Aga mine sa tea mida üks-kahed, kaks-neljad ja ühed selle kohta arvavad.

Alkoholikultus kui selline muidugi imeb, kindlasti on enesetapp palju tõhusam meetod mõttetusest vabanemiseks. Ma vist lähipävil kustutan selle posti ära...
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Elendil 21:49 7. Aug 2003

mis viina sa eelistad, Irve?
Elendil
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Sorontur 21:55 7. Aug 2003

Millegi pärast meenuvad mulle seltskond klassikaaslasi, kellest nii mõnigi veel 15-a-piiri ületanud pole. Neile on joomine rohkem nagu miski kultus, mis neist mehe teeb. Täiesti naerma ajavab, kui pidevalt kuuled, et "no kas täna läheme jooma" või "paneme rahad kokku ja ostame midagi" või "tead, Intsu juures on läbu, lähme paneme viina". Ühiskond missugune. Huvitav, miks nad vaevavad ennast koolis käimisega. Tulemus on ju niikuinii sama: neist saab järgmine annus ühiskonna põhjakihti.
Sorontur
Lohede sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Elendil 21:59 7. Aug 2003

jepp, ja sihukseid tüüpe on kahetsusväärselt palju. Minulgi üks sõber... hääl juba pidevalt suurest joomisest kähe.
Elendil
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 0:05 8. Aug 2003

Elendil kirjutas:mis viina sa eelistad, Irve?

Kui ausalt peab vastama, siis minu meelest on viina puhul üks põhilisi tegureid pigem seltskond kui mark.

Samas ma mingi eriline viinasõber pole ja minu lemmik on eufooria alkoholita.
Irve
paranoik

Järgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot] ja 5 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll