Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

mõttetud tegelased...

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Elendil 3:03 4. Aug 2003

mina tahan mõni NPC olla - näiteks Sondori viinakurat.
Elendil
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas sondor 11:09 4. Aug 2003

irve kirjutas:Sondor, kas ma sain nüüd õigesti aru, et tegemist on ettepanekuga teha mäng teemal kuidas sa hommikul tõused ja hakkad viina jooma ja sõbrad tulevad külla?

See on hullult lahe mõte, siis saaks täiesti iseend ju mängida!! Ma vaatan, mis teha annab, äkki on võimalik D20 Moderni süsteemi pealt midagi kokku klopsida, tuleb vist lisada ainult mingi alkoholimürgituse reeglid ja värgid. Võib-olla näpuotsaga psühhedeelilisust ka otsa toppida.

Aga selleks, et asi põnevam peaks mingi vandenõuteooria välja mõtlema. Lina ka ajama ei taha hakata päris. Kuidas oleks sellega, et maailm on täiesti realistlik, aga on salajane varjatud jõud, mis taustal manipuleerib ja joomakaaslasi saadab. Ja siis teine normaalseid inimesi kontrolliv ja suunav jõud. Ja kampaania oleks konflikt siis "mõttetute" ja "mõttekate" vahel. Mõttekate eesmärgiks oleks külvata võimalikult palju kaost mõttetute inimeste tavaellu, ning mõttetute eesmärgiks omakorda säilitada normaalsus, rutiin ning võimalikult vähe teada mõttekate inimeste elust.

Võibolla võtame järgmise suve projektiks?

just, neva eva bi souva...
your HEART is a MUSCLE the size of your FIST..
..keep loving - keep fighting..
sondor
Pädev Bard

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Alton 13:58 8. Aug 2003

Ma võiks olla selline hea välimusega ärimees kes tegeleb sondorile viina müümisega,kuid ei jätta ise kaupa maitsmata
Alton
pommimees

Kasutaja avatar

PostitusPostitas sondor 14:07 8. Aug 2003

kui keegi on sellisest mängust huvitatud, siis andku privaatsõnumiga teada ja tuleks hakata mingit asja kokkupanema...
your HEART is a MUSCLE the size of your FIST..
..keep loving - keep fighting..
sondor
Pädev Bard

Eelmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll