Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Kas SINA oled Zepi all õppinud?

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kas sina oled Zepi käe all kasvanud?

Jah, alustasin seal oma karjääri.
6
5%
Jah, olen omal ajal tema all mänginud.
2
2%
Ei, aga olen temast kuulnud.
24
21%
Ei, ja kes kurat see selline on?
81
72%

Hääli kokku : 113

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 17:18 25. Juul 2003

Õlut?

aga palun: Pilt :)

ps oop, su särk on mo käes
surra
veider molekul

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 18:29 25. Juul 2003

oop kirjutas:P.S. Käesolev postitus on pyhendatud Demonile. ;)
Õlut? :P

aga palun :)
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas ohpuu 1:42 28. Juul 2003

p3c kirjutas:mulle meeldivad hundid. ei, ausõna!

tõesti oh tõesti: hundid on armsad ja rahumeelsed loomad, kelle kavatsusi mõistetakse enamasti valesti. kahjuks.
ohpuu
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas argkunn 12:42 28. Juul 2003

ohpuu kirjutas:
p3c kirjutas:mulle meeldivad hundid. ei, ausõna!

tõesti oh tõesti: hundid on armsad ja rahumeelsed loomad, kelle kavatsusi mõistetakse enamasti valesti. kahjuks.

Just ja kas te teate ka mis on selle põhjuseks, et inimesed hunte valesti mõistavad? ok, ma siis ütlen teile: Muinasjutud.. neid on küll tore lugeda aga ikkagi.. näiteks "Punamütsike" ja "Seitse kitsetalle" jne.. hunte kuijutatakse halbade loomadena kuid nad pole üldse halvad, vaid väga head ja vajalikud loomad....
see ei läinud vist küll selle teema alla aga ma tahtsin lihtsalt huntide kaitseks midagi öelda... :)

olen seda teemat lugenud ja lugenud, kuid ei ole aru saanud millest jutt käib? kas keegi kannatlik inimene seletaks mulle asja ära? seda võib teha ka privaata sõnumiga....
"Errare humanum est"
argkunn
Ruunitundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 14:00 28. Juul 2003

Jutt algas tegelikult ühest kuulsast mängujuhist ja küsimusest, kes on tema käe all mänginud või kui palju inimesi on temast vähemalt kuulnud. Jutulõng läks lihtsalt vahepeal põõsasse, nagu seda ikka juhtub. :P
Shadow
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Elendil 16:37 29. Juul 2003

tegelikult võiks keegi mulle selgitada lähemalt, mis teeb Zepi koboldid eriliseks?
Elendil
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas traat 21:50 31. Juul 2003

Enam vähem adekvaatne kirjeldus z-koboldite kohta on juba läbi jooksnud. Tuleb meelde ka Uugi plaan hakata kasutama ühes InBoili juhitud mängus z-zombiesid. Viimased on tuntud oma 48x kiiruse poolest. Uuk tahtis avada kiirkulleripostiteenistuse ja kuivõrd tema malbe ja heatahtlik persoon osutus necromanceriks, siis ootas teda ees suur äri (ja exp, sest tol ajal sai leitud või teenitud GP väärtuses ka Expi :P ). Ma ei teagi kuidas asi lõppes, sest teatud mõttes sarnanesid nii Zep kui Boil majakovskilikule aurikule - esimene sellise arhaikumi-aegse nahkpaadi sarnane, teine viimast järku moderniseeritud tuumalaeva mõõtu.
traat
Vanem õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Elendil 21:53 31. Juul 2003

mnjaa... raske juhtum, ütleks ma selle peale.

kuid kuskohas neid koboldeid siis ikka kirjeldati?

üleüldse pole mul kindlat arusaama mis asi see kobold on.
ainus koht kus ma neid nägin oli Warcraft III ja seal tundusid mingid kärsaga imelikud venniksed. :rolle:
Elendil
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas ohpuu 22:28 31. Juul 2003

Elendil kirjutas:üleüldse pole mul kindlat arusaama mis asi see kobold on.

(a)d&d kontekstis: rtfm, kus m = monstroosa.
muidu: siuksed pisikesed mäealused (~maaalused), kes elavad koobalti ligidal. kaevandustes võib kohata. Saksamaal vist eriti. otsi yles mõni kasutuselt kadund koobaltikaevandus ja mine vaata. ehk veab.
ohpuu
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Sharker 16:30 19. Aug 2003

aa ee.. khm.. kes või mis siis see Zep on?

/küsija suu pihta ei lööda/
Joonistaja-rüblik
Sharker
Illustraator

Kasutaja avatar

PostitusPostitas kiwi 13:25 20. Aug 2003

Sharker kirjutas:aa ee.. khm.. kes või mis siis see Zep on?

/küsija suu pihta ei lööda/

tartu legendaarne dee-emm. meenub yks zombie, kes jalak6rgusest kahe uksepiida vahele t6mmatud nöörist dexi checkiga yle hyppas ning peale seda meile strengthi checkke tehes j2rele lidus. ja ei olnud juju vms. tavaline zomps.. ainult eriline :) ning tema koboldid olid kah letaalsed monstrid. kui on valida monstroosa illithidi v6i k2put2ie zepi koboldite vahel, siis proovi pigem esimesega. ei aga v2ga l6bus oli. ma yldse ei vigise siin zepi yle ;)
kiwi
Vanem õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 22:49 20. Aug 2003

koboldijutt kolis eraldi teemasse
Magistritöö teeb sääsest elevandi
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

Zepp'i andunud jünger

PostitusPostitas connor 19:18 1. Sept 2003

Tjah, mina üks neid olengi kes Zepi all alustanud.... Ja ei tasu rääkida hirmujutte kobolditest. Täitsa tapetavad teised. Ilusti saime hakkama 4:4 vastu :) Maagi tuli pisut toibutada (vist?) aga see selleks. Põhiline oli see et Zep'i mängus oli rollimäng olulisim, a'la ütluse et "Kõnnin niikaua kuni miskit juhtub" tähendas x sammu järel suvalise laekiviga pähe saamist...... ja kui jäi ütlemata et vaatan ringi ega siis ringi ei vaadanud kah.... :lol:

Oh, olid ajad..... :5:

PS. Kobolditest veel nii palju et ennem olid needsamad paar täisvarustuses rüütlit maha löönud, ju nad olid meiega võideldes väsinud :roll:
......aga mida tegelt mina ka tean : D
connor
Õpipoiss

PostitusPostitas oop 17:18 2. Sept 2003

Selles see point ongi, et Zepi mäng on algajale nagu ellujäämiskursus. Ja see õpetab pigem tehnilist meisterlikkust, rollimäng on siiski midagi muud (ja tuli ka Zepil teinekord välja). Loogilist koherentsust ei maksa talt muidugi oodata...

Olen ikka mõtelnud, et pärast meie grupi laialivajumist rääkis Zepp, et hakkab mingitele 8-aastastele mängu tegema - tea, kas mõni neist hiljem drägonistiks ka jäänud on? :?
Ärge mulle palun privasid saatke. Ma ei kohtu nendega.
oop
Esimene Filosoof

Kasutaja avatar

PostitusPostitas ohpuu 1:30 3. Sept 2003

loogilise sidususe kohta yks kuuldud lugu:

yks tyyp on valves. öösel. teised magavad. (Zepp juhib mängu ja loobib täringuid ja vaatab oma tabeleid.) kõnnib mööda diviis ylesrivistatud kontjalgu. marsisammul. läheb natuke aega mööda. sõidab mööda rändtsirkus. (mis edasi sai, ei mäleta jutu järgi, selle koha peal naerdakse ennast laua alla juba.)

täiendage-parandage, kes ise kohal oli!
ohpuu
Saladuste kaitsja

EelmineJärgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll