Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

D&D + metallmuusika

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kas kuulad metallmuusikat?

Hääletus lõppes 15:47 15. Sept 2003

Jah, mida karmim metall, seda parem.
5
11%
Üsna tihti
18
41%
väga harva.
12
27%
Jah, nu-metal meeldib mulle väga.
1
2%
Ei, kes sellist asja veel kuulab?!
8
18%

Hääli kokku : 44

Kasutaja avatar

D&D + metallmuusika

PostitusPostitas Kristiina 15:47 17. Juul 2003

Dragoni mängijad hindavad fantaasiat - fantaasiakirjandust (Tolkienist Pratchettini), fantaasiateemalist kunsti... Meile meeldivad vampiirid, koletised, draakonid, deemonid ja muud koletised.

Samal ajal hindavad metallikuulajad kõrgelt tumedaid jõudusid, deemoneid, vampiire, libahunte ja tihti ka selleteemalist kunsti, kirjandust jne. (Näete seoseid? ;) )

Minu küsimus on: Kui palju on D&D mängijate (austajate) hulgas metallikuulajaid?

Mina olen. :rolle:
Kristiina
Rändur

Re: D&D + metallmuusika

PostitusPostitas oop 17:00 17. Juul 2003

Kristiina kirjutas:Meile meeldivad ...koletised...ja muud koletised.

Eeee...? :?

Ja pealegi, vabandage väga, mis peaks näiteks libahuntides koledat olema? Ilmsyyta loomakesed ju. :rolle:
Vampiiridest ma saan aru. Boris Karloff või see mesipoiss, mistanimindoligi, kes Rice'i järgi tehtud oopuses oli - mis seal vahet. Salvrätikut ei kasuta söögi ajal kumbki. Nojah. On ikka kole kyll. :(

Kristiina kirjutas:Samal ajal hindavad metallikuulajad kõrgelt tumedaid jõudusid, deemoneid, vampiire, libahunte ja tihti ka selleteemalist kunsti, kirjandust jne. (Näete seoseid? ;) )

Ei näe.
Samal ajal hindavad igasuguse muu muusika kuulajad igasuguseid mytoloogilisi elukaid vähemalt sama kõrgelt. Iseenesest võiks ju uurida, kui palju on eesti maa- ja taarausklike seas metalliste vs. folkareid... päris lõbus oleks teada. oHpuu, ae, oHpuu?

Kristiina kirjutas:Minu küsimus on: Kui palju on D&D mängijate (austajate) hulgas metallikuulajaid?

Metal opera. Blind Guardian jms. Enamik metalli on minu jaoks liiga...fantaasiavaene. :D

(Aga ära sa sõprusepuiesteelaste klubi silma alla oma metalliga jää, ei need jäta, tulevad kohe kallale! ;) )
Ärge mulle palun privasid saatke. Ma ei kohtu nendega.
oop
Esimene Filosoof

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Aeg 17:28 17. Juul 2003

oop kirjutas:(Aga ära sa sõprusepuiesteelaste klubi silma alla oma metalliga jää, ei need jäta, tulevad kohe kallale! ;) )

:roll:
Kuulab kah metalli vahel.

PS: Tundub, et ma ei saa tsitaatidele vastamisega kuidagi hakkama, nii et tsitaat ilusasti halli kasti jääks. Plond vist. Õpetage. Plz.
Aeg
Tähenärija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Payl 18:12 17. Juul 2003

Aeg kirjutas:PS: Tundub, et ma ei saa tsitaatidele vastamisega kuidagi hakkama, nii et tsitaat ilusasti halli kasti jääks. Plond vist. Õpetage. Plz.

Nurksulg on puudu [quote="oop" tagant.
Blög
mõiste tähendusvälja inversioon - tribulant
Payl
Tulepallide Jumal

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 18:32 17. Juul 2003

Irve kuulab proget ja mingit norra musta õudust, aga tegelt ma vist suht passiiv olen olnud selle va raskemuusika osas. Lacrimosa oli päris lahe, seda on isegi mängus kasutatud (Einsamkleit - Einsamkleit), sest seal oli tore väntoreliteema, mis sobis. Samas mängu ajal vist pole kuulanud.

Mõne shefima lahingu taustaks võiks Manowari küll lasta :)
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 19:37 17. Juul 2003

mjah, mulle j2ttis manowar kyll sellise mulje, et keegi yritab kitarri katki teha, samal ajal ise l2mbudes :P

aga jah, maitse yle ei vaielda, maitse yle kakeldakse ;)
Magistritöö teeb sääsest elevandi
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kurat 8:30 18. Juul 2003

Nüüd on küll juba hilja teatada aga jah parem hilja kui mittekunagi :P

http://www.metal.ee/club/main.php?aken=LAAGER

Äkki kedagi isegi huvitab :)
El Diablo horrible sangriento!
Kurat
Tõeotsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas ohpuu 11:06 18. Juul 2003

oop kirjutas:Samal ajal hindavad igasuguse muu muusika kuulajad igasuguseid mytoloogilisi elukaid vähemalt sama kõrgelt. Iseenesest võiks ju uurida, kui palju on eesti maa- ja taarausklike seas metalliste vs. folkareid... päris lõbus oleks teada. oHpuu, ae, oHpuu?

mõni üksik vs. õige palju.

folkarite ja maausuliste subkultuuri vahele on raske piiri tõmmata, hall yleminekuala on väga suur. korralik maausuline teab yht-teist vanemast rahvalaulust ja -muusikast ja oskab seda ehk isegi tekitada. mõnest metal-mehest olen kuulnud ja Lehetu sepp on ka metal-mees. yhtegi kindlalt maausulist või vastavate kalduvustega metal-seltskonda lihtsalt ei tea. subkultuuripiir tuleb minu jaoks vähemalt vahele.

midagi huvitavat võib leida ka teljelt folkarid-metallistid. keegi võiks määrata nende yhisosa. mina tean ainult Metsatöllu (kelle liikmete suhetest yleloomadega ei tea ma midagi). teab siin keegi midagi eesti pagan metalist? mina kyll ei tea suurt midagi.

oHpuu,
parasjagu Tallinna Sõpruse puiestee ääres :)
ohpuu
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kurat 8:46 21. Juul 2003

No pagan metal on ntx Tharapita ja Manatark vast peaks kah sinna alla käima aga neid vahepeal eestis palju esinenud bände hakkab vähemaks jääma. Leedus on jubekohutavalt palju paganmetal bände ja ka folkmetal bände.
Kurat
Tõeotsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Xelyn 14:51 21. Juul 2003

Minul playlist suur ja lai ja sinna exib vahest nii mõnigi metali lugu ära. Ise metallist ei ole aga nende välimus mulle meeldib :D

Ja Libahundid mulle meeldivad ka, huvitav mix :rolle:
Endine Libahunt
Xelyn
Tõeotsija

PostitusPostitas doris 15:31 21. Juul 2003

teab ühte Libahunti ja mõtleb, et see loom küll kuri ja kole ei ole...
tout ce qui est interessant se passe dans l' ombre.
on ne sait rien de la veritable histoire des hommes.
Celine
doris
Tõeotsija

OFFTOPIC: need silmad, need silmad...

PostitusPostitas oop 23:14 21. Juul 2003

Näe, Kuradil silmad punased. Tea, kas on vaeseke nutnud või... :(
Pai. :)

(Äkki olid juba varem ja mina, va tundetu hing, ei pannud tähele? :? )
oop
Esimene Filosoof

Kasutaja avatar

Re: OFFTOPIC: need silmad, need silmad...

PostitusPostitas Kurat 8:27 22. Juul 2003

oop kirjutas:Näe, Kuradil silmad punased. Tea, kas on vaeseke nutnud või... :(
Pai. :)

(Äkki olid juba varem ja mina, va tundetu hing, ei pannud tähele? :? )

Oi oi Oop loomulikult oli varem ja punased ei ole nutmisest vaid siis pigem magamatusest (ma ei naudi juuli kuus töötamist :()

Ah jah teemast kah Raud Ants on kah hea bänd :) Kes ei tea siis folk metal (rock).
Viimati muutis Kurat, 13:51 22. Juul 2003, muudetud 1 kord kokku.
Kurat
Tõeotsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas ohpuu 13:19 22. Juul 2003

viimatimainitud Raud-Ants on kyll maausuga seotud. ise pole kuuld, aga olla lahe old. ega keegi tea, kust nende konserve saada võiks?
ohpuu
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Krafinna 14:48 22. Juul 2003

irve kirjutas:Lacrimosa oli päris lahe

Lacrimosa küll ei ole metall! No, mööndustega võib teda pidada gooti metalliks. Softiks. Igatahes on tegu mõnusa muusikaga, mis ei sarnane eriti metallurgide röhkimisele. Ja sellisena on suht kuulatav
Ma ei tarbi narkootikume.
Ma olen narkootikum.
Krafinna
Loitsija

Järgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll