Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Mängud va RPG

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

Mängud va RPG

PostitusPostitas Gwindor 16:06 13. Dets 2002

Niisiis küsin milliseid arvutimänge (va rpg) Lohevärava liikmed ka naudivad?

Minu lemmikud:

- Championship Manager seeria (Jalgpalli manager), olen seda mingi 97ndast aastast mänginud juba. Ükski mäng pole mind nii kaua arvuti taga hoidnud.

- EA sportsi Fifa seeriad

Ülejäänutega on nii nagu on, veidi mängin ning siis ihkab hing juba Champi või mõne rpg juurde tagasi. Viimane simu mida mängisin oli "Rally Championship 2002", strateegia "SW Galactic Battlegrounds" ja action "GTA3", fps "SW Jedi Knight".
Gwindor
Seikleja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 16:49 13. Dets 2002

Mina naudin ainult Soome mänge:
Porrasturvat - lükkan ämma trepist alla.

Crimsonland - heroiline lahing tulnukatega. Sellega on see probleem, et tundub hetkel maas olevat

Ja siis Poola mäng on päris hea:
Soldat - 2D Counter Strike

Ja Hong-kongi mäng on ulltegija:
Little Fighter 2 - Teemal teeme-ise-mängu-mille-eest-võiks-raha-küsida

Ja siis Noctis ei ole päris mäng, aga on kontseptsioonina väga lahe (mina olen leidnud planeedi roheliste jänestega ja siis mingite lindudega ja känguruplaneet oli vist kah ükskord :P )

Black & White ja Neverwinter Nights on mul siin ka töölaual ma vaatan, aga need pole sellised lahedad :)
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Dister 17:26 13. Dets 2002

Little Fighter 2 on mäng mida lihtsalt ei saa sõnades kirjeldada.
Selline komplitseeritus ja näiline lihtsus, varjatud iroonia oskuslikult vürtsitatuna idamaade kultuuri parimate paladega, hasardi tekitamiseks on lisatud ka kerge annus vägivalda... Liiga hea et olla tõsi.
Kymme punkti kymnest.
Dister
Manatark

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 18:27 13. Dets 2002

tooks v2lja veel yhe mainimist v22riva soome m2ngu, mida irve vist lihtsalt unustas mainida - liero :)
Magistritöö teeb sääsest elevandi
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Friizuurikas 22:13 14. Dets 2002

peale rpg'de on minu jäägitu ustavus strateegiamängudel nagu HOMM seeriad, Warcraft seeriad ja 7K jne...
Üldiselt meeldib suuri lahinguid "õilsa eesmärgi nimel" juhtida :lol:
Friizuurikas
Õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Elea 5:42 23. Dets 2002

Just, elagu Liero!
Aga CMi fänn olen ma elu lõpuni, aga selleks peab paratamatult olema jalka fanatt. Üks mäng mul seal on, kus käsil viieteistkümnes hooaeg--mängijad on juba kõik arvuti poolt välja mõeldud, aga siiani fun.
Elea
Vanem õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Anglachel 7:12 23. Dets 2002

ainukesed mängud peale rpg'de, mida ma hindan on 'homeworld' ja 'starcraft'(mmm...nostalgia)...tegelt 'freespace' kah vist, aga ei jõudnud piisavalt mängida, et fänniks hakata...
aga muidu...lihtsalt ei SUUDA midagi muud peale rpg mängida. mingi tropp on ees. tõsine sõltuvus. tahan midagi, mis kestaks KAUA...
Anglachel
Haldjate õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Hulkur 14:11 23. Dets 2002

Mul on jälle teistpidine probleem, arvutiRPG ei tõmba kohe üldse, liiga piiratud.
Arvutil mängin enamasti strateegiat - colonization, imperialism, 1602AD
1503AD on tulekul ...
2B or not 2B = FF
Hulkur
Haldjate sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas evestus 3:28 28. Dets 2002

Mina eelistan alati rpg-d :) , aga strateegiad nagu homm ja aoe ning warcraft 3 on ka alati teretulnud.
Ainus strateegia mida võibki mängima jääda on ikka civ - olen igat väljalaset, peale call to power 2 ja uue (play the world), mänginud ning alati on huvitav olnud.

:arrow: Civ on oma parima pc-mängu tiitli auga ära teeninud.
evestus
Vandersell

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Bard 10:08 30. Dets 2002

Ise mängin ka aegajalt rpg-sid või strateegiaid. Kui keegi väidab, et Civ on parim strateegiapela, siis tõenäoliselt ei ole ta Europa Universalist proovinud. Oma võimaluste ja tõepärase ajaloolise taustaga on see minu arust parim ja tõetruu ajalooline strateegiamäng. Muidugi on maitsed erinevad aga ükski teine mäng ei ole mind enda kütke niimoodi saanud kui see.
Bard
Õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 14:41 30. Dets 2002

Kusjuures fantasy teemalistest mängudest on üks paremaid strateegiamänge Master of Magic. See on justkui Magic: The Gathering, aga nii, nagu see "reaalsuses" välja näeks. Kasvatad linnu ja vägesid, manad ja leiutad uusi loitse. Ülilahe mäng, aga kahjuks tahab DOSi jooksmiseks ja palju vaba mälu.
Irve
paranoik

PostitusPostitas Paganarh 15:32 30. Dets 2002

irve kirjutas:Kusjuures fantasy teemalistest mängudest on üks paremaid strateegiamänge Master of Magic. See on justkui Magic: The Gathering, aga nii, nagu see "reaalsuses" välja näeks. Kasvatad linnu ja vägesid, manad ja leiutad uusi loitse. Ülilahe mäng, aga kahjuks tahab DOSi jooksmiseks ja palju vaba mälu.

oy! mäletan väga hästi seda. oli ka tunduvalt parem kui HOMM 1 & 2
eh
Paganarh
Shamaan

Kasutaja avatar

PostitusPostitas montoron 17:12 5. Jaan 2003

ma m2ngin warcraft3 HOMM ja aoe... :) :) :) :) :)
montoron
Seikleja

PostitusPostitas Morgoth 19:27 5. Jaan 2003

Loomulikult vana klassikaline AoE, Heroes3, W3+ veel terve posu vanakooli 2D mänge ja siis võitmatu(minu arvates) Unreal Tournament1(insta).
Cucullus Non Facit Monachum

Deus Et Natura No Faciunt Frusta
Morgoth
Seikleja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas driimer 10:58 6. Jaan 2003

Kui juba HOMM ja 'Master of Magic' jutuks tuli, siis ei saa ka kindlasti märkimata jätta ka 'Might & Magic'ut, mis on põhimõtteliselt HOMMiga paralleelselt välja lastud ning mille taga ise nii kenake neljandiku oma teadlikust elust viitnud olen :5: Päris reaalne :P
driimer
Õpipoiss

Järgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll