Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Kuidas lahendatakse probleeme

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

PostitusPostitas Anonüümne 21:23 8. Juul 2003

tank kirjutas:elemente, zoid. mendelejevi tabelis on elemendid, mitte ühendid.

Eks ma öelnud, et tank täpsustab. :lol:
Anonüümne

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tank 21:33 8. Juul 2003

nagu ma kuskil ülevalpool mainisin, ma kogun postitusi. 52 peaks juba olema.

kes veel täpsustusi soovib? jagan hea meelega :D
of DEATH!
tank
Nati Kõvem Võlur

PostitusPostitas Agnareshi Perenar 7:17 10. Juul 2003

Iseenesest ei anna väikelaps muidugi tuubitäie hambapasta peale otsi. Kui ta just ennem väga haige ei ole.
Aga yldiselt on igasugused uuema aja magusad tabletid tõesti ohtlikud. Vanasti oli rohi mõru, laps ei tahtnud võtta, õige kah, pole vaja siis haigeks jääda ja ravimid on yks selge myrk niikuinii. Anti mett peale. Sõi ära. Aga siis, kui ravim on kommi moodi ja kommi maitsega, võrdub see minu meelest myrkhõrgutisega.
Aga muidu lollide inimeste jaoks mõeldud kasutusjuhenditega tuleb lihtsalt leppida. Praegu saab keegi millegipärast veel pähe, kui mõni loll ennast sulgpallivõrguga yles poob. Yldiselt oleks minu meelest palju humaansem, kui täisealise inimese, kellele pole vaimset invaliidsusgruppi ja järelvalvet välja kirjutatud, kuid kes ikkagi lööb endale pastaka silma ja yritab rulaga suusahyppemäest alla sõita, surma loetaks yhiskonna loomulikuks kaoks.
Normaalne peremees ei jäta Jussi maha!
Agnareshi Perenar
Meister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tank 16:15 10. Juul 2003

mitte lihtsalt loomulikuks kaoks, vaid inimkonna puhastumiseks pigem. see on niiöelda looduslik valik.
of DEATH!
tank
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas raunok1 16:40 10. Juul 2003

T(D)arvini seadus :P
Jou T u s S, mis teed?
raunok1
kätteta inimene

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Xelyn 16:07 12. Juul 2003

IRW, pärast Tanki keemilisest teadmisest pungil olevat kommentaari lugedes käiski peast läbi, näed ongi keemik ;)

Libahunt- keemia kui koolis oleva aine vihkaja nr 1...vms :D

KUI kasutusjuhendstest rääkida, siis ühtegi geniaalset hetkel meelde ei tule... :P
Endine Libahunt
Xelyn
Tõeotsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tank 13:51 15. Juul 2003

see on siis mingi tankeemia. :P
of DEATH!
tank
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Krafinna 15:24 15. Juul 2003

Agnareshi Perenar kirjutas:Iseenesest ei anna väikelaps muidugi tuubitäie hambapasta peale otsi.

Ei anna jah. Tatikana oli mu üks lemmikmaiustusi buratino - nimeline hambapasta. Raske lapsepõlv :D
Ma ei tarbi narkootikume.
Ma olen narkootikum.
Krafinna
Loitsija

PostitusPostitas Anonüümne 15:58 15. Juul 2003

Krafinna Kraax kirjutas:
Agnareshi Perenar kirjutas:Iseenesest ei anna väikelaps muidugi tuubitäie hambapasta peale otsi.

Ei anna jah. Tatikana oli mu üks lemmikmaiustusi buratino - nimeline hambapasta. Raske lapsepõlv :D

Kas sinna üldse oli fluoriühendeid pandud... väikelaps... pean silmas nii aasta-paari vanust – kui see tuubi kätte saab ja tühjaks kugistab, võivad olla valusad tagajärjed... Ei soovita kellelgi katsetama hakata. :)
Anonüümne

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Aeg 14:21 16. Juul 2003

Üks jaburamaid asju, mida ma näinud olen, on wc-paberi kasutusjuhend. Jajah! Ühel margil oli kaasas - sela oli täpselt kirjeldatud, et rebige mööda kontuurjoon üks neljakandiline paberitükike ja pühkige eestpoolt tahapoole ning et korduvalt ei tohi kasutada. Tegemist oli vene tualettpaberiga ja nägin seda õpetust kah idanaabrite maal.
Hoidsin seda mõnda aega alles, aga korduvate kolimiste kõigus on tarkade õpetussõnadega lipik kahjuks kaotsi läinud.
Aeg
Tähenärija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 15:56 16. Juul 2003

See tuletas mulle meelde loo sellest, kuidas üks tuttav käis Gorbatshovi kuiva seaduse ajal Venemaal ning leidis külapoe ukselt sildi:
"pitjevoi odekolon s dvuh tšasov"
Shadow
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Meix 17:11 16. Juul 2003

Shadow kirjutas:See tuletas mulle meelde loo sellest, kuidas üks tuttav käis Gorbatshovi kuiva seaduse ajal Venemaal ning leidis külapoe ukselt sildi:
"pitjevoi odekolon s dvuh tšasov"

Kas tõlget ei saaks? Niipalju kui mina aru sain tähendas see midagi sellist

joo(ma) odekolonni kaks tundi :D ? Väga vilets tõlge peab ütlema :P . ei mina hakka vene keelt oskama :(
Rollimäng? Mis see on? Kas nagu Need for Speed?
Meix
Meister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 17:40 16. Juul 2003

Joodav? :)
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 18:43 16. Juul 2003

:lol: :lol:
Kohe näha, et elukogemust vähe. Aga olgu siis pealegi. Tõlkes kõlab see lause nõnda, et joogiodekolonni müüakse alates kella kahest.
Shadow
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Elithae 22:36 17. Juul 2003

Jah... minu algeline vene keele oskus sai sellest lausest siiski raskusteta aru :)

Aga ameerikamaa elanikkudest veel rääkides meeldib minule isiklikult siiani kõige rohkem yks tädike, kes võitis protsessi kas Elektroluxi või Philipsi või ma ei mäleta mis firma vastu. Protsessi aluseks oli tädi kaebus, et mikrolaineahju kasutusjuhendis EI OLE KIRJAS, et mikrolaineahjus ei tohi kassi kuivatada. Tema oli oma kiisukese loomulikult peale vanni mikrosse pistnud, et kuivab karv kiiremini ära ja ei saa loomake mingist köha-nohu või midagi hullemat. Ning kasikuivatuse lõpptulemuseks oli yks väga surnud kass ning kuri tädi ja skandaalne kohtuprotsess, mille otsusega mõisteti tädile kahjude hüvituseks 11 miljonit dollarit ja täpselt samasugune kass....... :lol:
...vapper igaüks ja kena, näivad noorte hiidudena, nelikümmend vägimeest, Tschernomor käib kõige ees...
Elithae
Õpipoiss

EelmineJärgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll