Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Piiksuarmee manöövrid?

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Piiksuarmee manöövrid?

PostitusPostitas oop 14:54 6. Juul 2003

Yhel kaugel maal, yhes teises teemas...
Demon kirjutas:/me j2lgiks hea meelega piiksuarmee man88vreid kadriorus, p2rast v6ib ka presidendi juurest m88da marssida :D

Siit syndis mõte - kas kuulsusrikas ja hulgaliste ordenitega pärjatud Piiksuarmee kui paramilitaarne organisatsioon võiks ka järgmisel aastal iseseisvuspäeva paraadil marssida? Või, kui ilm sel ajal liig kylm juhtub olema, vähemalt sellel päeval, mida enne jaanipäeva peetakse? :?

See oleks ääägeee. ;)

Mingid kaitseliidud ja kodukaitsed ja koduliidud seal ju on?
Ärge mulle palun privasid saatke. Ma ei kohtu nendega.
oop
Esimene Filosoof

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 15:06 6. Juul 2003

Piiksuarmee on minu meelest pigem pseudo-, kui paramilitaarne nähtus :)

Aga hallide pehmete pulkadega salk oleks paraadil kindlasti meelt lahutav vaheldus, seda küll :D
Irve
paranoik

PostitusPostitas oop 15:10 6. Juul 2003

No kuule, igatahes oleks see kogu paraadi ulatuses
1) parima armoriga
2) parima distsipliiniga
3) parima võitlusvaimuga
yksus! :D
oop
Esimene Filosoof

Kasutaja avatar

PostitusPostitas metsavaim 19:36 6. Juul 2003

1. Märatsev paraad üksus tervitab presidenti laiali valgunud meestega segases piiksumises.
2.Üksusel on loomulikult maha ununenud lipp.
3.Üks-teise otsa koperdades marsivad vapralt kõva pohmakaga mehed presidendist mööda vaadates naiskodukaitsjate säärejooksu aga mitte presidendile otsa au andes.

Sellest saaks aasta tähtsündmus. Kõikjal ainult räägitakski paarikümnest hullust keda aetakse mööda Eestimaad taga, et neilt päid maha võtta sellise teo eest.
Mina löön iga tahes kampa.
metsavaim
Meister

PostitusPostitas oop 20:19 9. Juul 2003

metsavaim kirjutas:1. Märatsev paraadüksus tervitab presidenti laiali valgunud meestega segases piiksumises.
2.Üksusel on loomulikult maha ununenud lipp.
3.Üks-teise otsa koperdades marsivad vapralt kõva pohmakaga mehed presidendist mööda vaadates naiskodukaitsjate säärejooksu aga mitte presidendile otsa au andes.

* Pohmakat ennetatakse õigeaegse peaparanduse teel. Esmaabipaun peab alati kaasas olema, härrased!
* Naiskodukaitsjate enamiku puhul ei ole seal midagi vaadata. Ei maksa unistada.
* Kui puudub lipp, saab alati improviseerida.

* Lõppkokkuvõttes on Piiksuarmee tegelikult väga korralik yksus, kes kõik puudujäägid (sh logiseva õigekirja) kompenseerib võimsa võitlusmoraaliga. Olen ise osalenud yhel mustalipulise Piiksuarmee pidulikul rivistusel Priisti synnipäeva raames ning nimetatud armee vaprad võitlejad jätsid äärmiselt sympaatse ja võimsa mulje. Hakkama saadi kõige muuga peale Hundu puu otsa riputamise - aga seda pole suutnud ka ykski teine Eesti para- või muidumilitaarne organisatsioon. Ega see lihtne ole! :D
oop
Esimene Filosoof

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 23:29 9. Juul 2003

oop kirjutas: Hakkama saadi kõige muuga peale Hundu puu otsa riputamise - aga seda pole suutnud ka ykski teine Eesti para- või muidumilitaarne organisatsioon. Ega see lihtne ole! :D

Õige küll, sa läksid varem minema. Pärast seda, kui nad olid kiige puu otsast ühte otsa pidi lahti võtnud, näitas raunok uhkelt, kui ilusti ta poomissõlme teha oskab. Siis rippus minu väikese õekese kiige asemel puu otsas poomissilmus. Pärast sead, kui nad Hun-du kätte said, järgnes ka pidulik oksatõmbamine :) Lõpuni seda ei viidud, sest Hundu rabeles. Nii seoti ta lõpuks lihtsalt puu külge kinni...

Hmm, veider, mulle meenub et samasuguses seisus sama puu küljes lõpetas ta ka eelmine aasta...
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru

PostitusPostitas oop 7:00 10. Juul 2003

Priist kirjutas: Lõpuni seda ei viidud, sest Hundu rabeles. Nii seoti ta lõpuks lihtsalt puu külge kinni...

Ma ju ytlesin, et ega see lihtne ole! :P

Priist kirjutas:Hmm, veider, mulle meenub et samasuguses seisus sama puu küljes lõpetas ta ka eelmine aasta...

Jaa... kuulsusrikka Piiksuarmee auväärsed lahingutraditsioonid... :D
oop
Esimene Filosoof

Kasutaja avatar

PostitusPostitas paadikapten 17:30 10. Juul 2003

Algne tekst deleeditud. Läksin liiga küüniliseks. :rolle:
Vabandan kõigi ees.
Viimati muutis paadikapten, 14:53 11. Juul 2003, muudetud 2 korda kokku.
paadikapten
Loitsija

PostitusPostitas oop 1:15 11. Juul 2003

Yle ei pinguta või? :rolle:
oop
Esimene Filosoof

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 14:38 11. Juul 2003

Tegelikult ootan ma juba pikemat aega, et mõni mode sellele punasele tekstile reageeriks... Aga nad kõik suvepuhkusel, foorum möllab kuidas ise tahab...
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru

PostitusPostitas oop 23:29 11. Juul 2003

paadikapten kirjutas:Algne tekst deleeditud. Läksin liiga küüniliseks. :rolle:
Vabandan kõigi ees.

Tubli poiss! :)
oop
Esimene Filosoof

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 11:06 15. Juul 2003

Foorumi enesetsensuur, vau :D
Irve
paranoik

PostitusPostitas andu 15:04 15. Juul 2003

ma see kord ei lõppetanud puu otsas....sest henzu tõmmati ennem jlagupidi rippuma ja see oli valus ja ma otsustasin et ma ei taha seal püü küljes ollla
parem õudne lõpp kui lõputu õudus
andu
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas ohpuu 21:38 18. Juul 2003

oop kirjutas:* Naiskodukaitsjate enamiku puhul ei ole seal midagi vaadata. Ei maksa unistada.

ära laima. või noh, tyhja sellest enamikust, aga vähemasti vähemus on tasemel. igati.
ohpuu
Saladuste kaitsja

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot] ja 2 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll