Leht 1 koguhulgast 1

mütofest 2013

PostitusPostitatud: 0:00 9. Aug 2013
Postitas enx
kuidagi on inimestel jäänud kahesilma vahele luua see aasta mütofesti teema aga kuna ma pole korraldusega seotud siis ma ei hakanud seda larp teemasse tegema
link: http://mytofest.muinasmaa.ee/2013
tegin teema sest huvitas, kes veel tulevad?

Re: mütofest 2013

PostitusPostitatud: 12:23 13. Aug 2013
Postitas enx
kas siis tõesti on mütofest see aasta inimtühi!

Re: mütofest 2013

PostitusPostitatud: 15:13 14. Aug 2013
Postitas Irve
Mütofest on tänavu rahvast täis ja ilmselt suht tore, aga ma saan aru, et Mati otsustas, et loob oma kogukonna ja turundab seda projekti mujal ja teistele :)

Re: mütofest 2013

PostitusPostitatud: 1:07 18. Aug 2013
Postitas enx
istun siis praegu siin mütofestil telgis ja kirjutan telefonist muljeid umbes 1h larpi veel aga enamik on kas purjus, või magavad.
larp oli täitsa põnev, kokku jõudis olla 3kuningat. inimesed olid enamjaolt normaalsed, isegi purjus olles, aga leidub ka inimesi kes purjus olles muutuvad parajateks sigadeks. KAKS sellist siga ongi põhjuseks, miks ma mõõgaga ringi jooksmise asemel telgis olen ja muljeid kirjutan.
ma ei hakka nimesid nimetama, kuigi ma neid tean, aga sellised inimesed võtavad mänguisu ära!
kôikidel eesti larpidel tuleks alkohol ära keelata! siis keskenduksid inimesed rohkem larpidele mitte purjus olles inimeste og narrimisele! :9:

Re: mütofest 2013

PostitusPostitatud: 8:20 18. Aug 2013
Postitas Alleria
Võin lohutuseks öelda, et enamikel Eesti larpidel peetakse joomist/purjus olemist väga halvaks tooniks ja seda ei juhtu või on juba kuulutuses näha, et tuleb koos alkoholiga larp, siis on tavaliselt ka vanusepiirang. Isiklikult olen käinud väga paljudel larpidel ja natuke korraldanud ka ja tulevad meelde ainult üksikud juhud, kus sellega on probleeme olnud (ma pole küll nt Mütofestil ja Jüriööl kordagi käinud).

Re: mütofest 2013

PostitusPostitatud: 10:17 18. Aug 2013
Postitas hoarmurath
Võin ka öelda, et alkohol on üldiselt vanemate inimeste teema ja sedagi aftekal. Eks erandeid on, aga tavaliselt on käitumine suhteliselt viisakaks jäänud.

Muidugi Mütofest on alati suhteliselt logisenud larpi poole kohapealt, ja eks nii suurel üritusel võib sattuda ka rohkem ebameeldivaid inimesi kellel on lihtne teisi kiusata, eriti kuna gemmi ju ka kuskil pole.

Tasub muidugi gemmidele mainida, et mis toimus ja kes tegi. Et kui isegi midagi ette ei võeta, on vähemalt teada, et kes kaldub ebameeldivalt käituma.

Re: mütofest 2013

PostitusPostitatud: 13:24 18. Aug 2013
Postitas Bernard
Alleria see on väiksematel üritustel nii. Suurematel mängudel (ja eriti nende aftekatel) on alkoholi tarbimine, täisealiste poolt, üldjuhul aktsepteeritud. Ning tavaliselt sellega probleeme ei ole kuna tarbitakse mõistuse piires ning joobes lahingutesse ja süvarollimängu ei ronita.

Erandid on Jüriöö, kus alkohli tarbimine on mängualal keelatud (kuna tegu on suuresti noorteüritusega) ning teistpidi erandiks ongi Mütofest, mis on oma loomuselt festival ja festivalile on tavapärane, et kohapeal müüakse alkoholi ning seda siis ka tarbitakse.

Enx ei tohiks end sellest häirida lasta, kui mingi jobu talle halvasti ütles, ise purjus olles. Mäng on suur, rahvast palju, mine suhtle inimestega kes on vähem jobud (või joonud) ja viitsivad rohkem mängida.

Re: mütofest 2013

PostitusPostitatud: 13:51 18. Aug 2013
Postitas Alleria
Jah, ja enamik Eesti larpe ongi väiksed üritused ;). Suuremaid mänge on ikkagi vaid paar kord aastas heal juhul, nii et ma ei näe hetkel, mis ma valesti ütlesin?
(Samuti pidasingi ma silmas siiski mängu ajal joomist, mitte pärast koosolemist).