Leht 1 koguhulgast 2

Uustulnukad (lõpetatud teema)

PostitusPostitatud: 17:57 3. Apr 2012
Postitas NormanKustov
Siin saavad öelda tere need kes on endale kasutaja teinud. :)

Re: Uustulnukad

PostitusPostitatud: 15:07 4. Apr 2012
Postitas Zeek
Kas see on hädavajalik?

Re: Uustulnukad

PostitusPostitatud: 15:20 4. Apr 2012
Postitas Attila
Zeek kirjutas:Kas see on hädavajalik?

Kas see küsimus oli? :D

Re: Uustulnukad

PostitusPostitatud: 15:41 4. Apr 2012
Postitas NormanKustov
Ei ole hädavajalik aga lihtsalt kõigile tervituseks.

Re: Uustulnukad

PostitusPostitatud: 20:57 4. Apr 2012
Postitas morthgoth
Tere. Kuidas läheb?

Re: Uustulnukad

PostitusPostitatud: 21:06 4. Apr 2012
Postitas Abyraat
Ega mul pole midagi selle vastu, et tervitada saab, aga seejuures võiks proovida käigus hoida või luua ka mõningaid konstruktiivseid teemakohaseid arutelusid. Ilma selleta pole sellel kõigel suurt mõtet.
Viimasel ajal paistab, et kõige aktiivsemad on siin foorumis on larparid. 5+ neile, kuna ikka on huvitav uusi rollimängulisi arutelusid jälgida.
Jutumängurid seevastu paistavad istuvat rohkem omaette ja see osa foorumist paistab olevat välja surnud. See viimane on just teema, mis mulle suuremat huvi pakuks.

Mõidugi mõista, aasta pole enam 2002 ja foorumite osakaal sots-võrgustike kõrval aina kahaneb. Siiski, Eesti keeleruumis on see koht meil antud hetkel parim ja väike eluvaimu sees hoidmine ei teeks paha.

Re: Uustulnukad

PostitusPostitatud: 22:13 4. Apr 2012
Postitas Jux
Mina pooldan kah rohkem möla ja vähem tegusi ... vähemasti siin foorumis ja kah just jutumängurite seas. Uustulnukate "kes sa oled ja kust sa tuled" teema on kah täiesti asjakohane. Ma juba siin mitu aastat olnud, aga ikka üks noobimaid siinsete kasutajate seas.

Re: Uustulnukad

PostitusPostitatud: 23:07 4. Apr 2012
Postitas Abyraat
Muidugi ma heidan siin kohe kivi enda kapsaaeda kah ja ütlen, et mis ma siin üldse teisi kritiseerin, kui ise suud lahti ei mõista teha.

Kui on tahtmist, siis tuleb ikka ise jõudu mööda mölisema hakata ja mitte pidevalt loota, et keegi teine otsi lahti teeks.

Re: Uustulnukad

PostitusPostitatud: 14:14 5. Apr 2012
Postitas Aurin
Kusjuures. Olles ise üks neist, kes liitus dragon.ee-ga tema järsu tähelennu alguses panen tähele, et just tühjast jutust ja mölast sünnib vahel kõige meeldejäävamad naljad (kätteta inimesed ja rõngas särgid) ja huvitavamad arutelud.

Re: Uustulnukad

PostitusPostitatud: 18:13 5. Apr 2012
Postitas Irve
Üldiselt ma tahtsin ka uustulnukaid tervitada uustulnuka loenguga.

Esiteks kaevurlusest.

See on üsna vana foorum. Kui te loete vanu kahtlemata huvitavaid teemasid, siis ärge palun lisage kommentaare "mina ka" või "lahe" sest ma kustutan nad ära ja lähen pahaseks. See on nagu anekdoodi peale viis aastat hiljem naerma hakata. Selle lugemine kulutab aega ja ei anna kellelegi lisainfot.

Ehk teisisõnu: kui postitad, siis panusta lisainfot või küsi mõistlikult lisa.


Teiseks õigekirjast

Kui teil on alles vanust vähem kui näiteks minul ja õigekiri nii, et peate kirjutama puhumis tühik sarve, siis see on täiesti okei; lihtsalt püüdke arvestada, et iga kord kui ma loen puhumis tühik sarve, saan ma mikroinfarkti ja see ajab mu kiiremini hauda ja siis ei maksa keegi dragon.ee nime ja serveri säilimise eest ja ei kustuta spämmi.

Mis tähendab, et me eelistame tungivalt õigekirja juhul, kui foorum pole "Juunior-LARP", kus vajadusel toimub aktiivne kasvatustöö.Kolmandaks

Kui midagi küsite, siis on hea enne veidi ringi uurida, et mida sel teemal võrgust leida on, ja mingi põhi alla teha ja siis küsite te vähemasti täpsustavaid küsimusi, sest et me üldiselt näeme enamikku uustulnukate küsimusi juba miljonendat korda ja siis see võib mõistagi tüütuks muutuda.


Neljandaks

Tere tulemast :D

Re: Uustulnukad

PostitusPostitatud: 4:16 6. Apr 2012
Postitas morthgoth
Alafoorum "Noorte-LARP" paraku lihtsalt ei tööta selle uute "harimise" kohana. Töötas siis, kui need uued olid pea kõik LARPihuvilised ja just läbi LARPi siia sattunud. Igasugu teemad boffermõõga tegemise ja muu sarnase kohta on loogiline sinna suunata, aga need on viimasel ajal suht väike osa korduma ja kohati tüütama kippuvatest küsimustest. Pealegi on see alafoorum suhteliselt surnud ja surnud kohast info otsimine on ebaloogiline. Kes sulle ikka vastab, kui viimane post oli ei tea millal?

Surnud seepärast, et ilmselgelt ei ole juba ammu inimestel kombeks end pidada algajateks mängujuhtideks ja veel vähem on huvi midagi uute ja noorte jaoks teha (nüüd ma muidugi liialdan ja unustan meelega need paar inimest ära, kes on ka viimasel aastatel viitsind seda asja aktiivselt ajada, aga nemad ei tee seda ju ka dragoni kaudu). Oleme kapseldunud, blablabla, vanasti oli rohi rohelisem jne. Juuniori tiim kah ilmselgelt ei viitsi/jõua nii tihedalt mänge teha, et terve alafoorumi olemasolu üksi õigustada ja jätta muljet, et "Noorte-LARP" on just see koht kuhu esimest korda dragonit külastades suunduda. Pealegi ei ole meie teoreetiline idee mingit noorteasja ajada ju suht mitte kuhugi jõudnud. Täitsa loogiline, et ei tulda mõtte peale otsida infot kohast, kus viimane teema on aastataguse mängu muljed.

Mitte, et mul mingeid ettepanekuid oleks.

Re: Uustulnukad

PostitusPostitatud: 12:40 6. Apr 2012
Postitas Irve
See on lihtsalt selleks, et kõgu sellelaadne värk oleks ühes kohas ja nendele keda segab terve foorumi näol ignoreeritav. :)

Re: Uustulnukad

PostitusPostitatud: 16:56 6. Apr 2012
Postitas NormanKustov
Okei. Ma ei viitsi kõike lugeda mis te olete vastanud... Aga ma teen hääletuse. Kas see teema „Uustulnukad" sobib sellese foorumisse... Vastused. Jah. Ei. :)

Re: Uustulnukad

PostitusPostitatud: 17:27 6. Apr 2012
Postitas Irve
Siis arvesta palun sellega, et meil ei ole kellelgi aega viitsimist ega huvi suhelda kellegagi kes meid muuhulgas ka lugeda ei viitsi :)

Re: Uustulnukad

PostitusPostitatud: 19:37 7. Apr 2012
Postitas Mutabor
Tegeleme siis ka kaevurlusega:

Enesetutvustuse teema viewtopic.php?f=15&t=6623&hilit=enesetutvustus