Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Viimase aja parimad filmid

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Marcus Andronicus 22:22 19. Juun 2003

Priist kirjutas:Kui ma seda kunagi ammu ekraanis vaatamas käisin, siis ma nagu mäletasin, et ta oli prantsuse keeles. Hiljem telekast vaadates aga avastasin, et angli. Kas ma mäletasin valesti?

P.S. Hea film oli.

Kui hästi järgi mõtelda, siis ma oleks kah nagu kinos seda prantsuskeelsena näinud, hiljem mõtlesin, et mäletasin valesti. Võibolla euroversioon oli prantsuskeelne?
Marcus Andronicus
Valguse hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Leida 2:40 14. Juul 2003

Marcus Andronicus kirjutas:Ega stst saia ikka ei saa.

saab kyll, aga jahust saab paremat :)

mida aga viimasex ajax võtta?
mina nimetaxin siis "sen to chihiro..." mai mäleta, mis edasi tuli. ing keeles "spirited away", eesti keeli "vaimudest viidud". v ea. soovitan. kõigile. ka neile, kes muidu multikaid ei vaata. äkki muudate arvamust. mina ocustasin jaapani keelt õppima akata igatahes.

"dreamcatcher"il oli jama treiler, aga vilm ise oli tohutult ästi tehtud. enam paremini ulmekat minuarust teha ei saaxki.

viimasex mainix "25th hour"it. kommenteerida oskan niipalju, et mulle edward norton meeldib ja juhtusin teda järjestikku mitmes vilmis vaatama. yhes ta sai vangist vabax ("american history x", mis pold kah paha kogemus), 25. tunnis ta alles akkab sinna minema. irw.
Leida
Vandersell

Eelmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll