Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Dragon.ee jäätis

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Sorontur 20:38 20. Juun 2003

Teades Andut (mingil määral)... ma ei oleks ses heas maitses nii kindel. Aga ega tea, ehk läheb ikka alla. ;)
Sorontur
Lohede sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas terep12 21:46 20. Juun 2003

Bensiini, viina, mõnda pulbrit (saepuru), ahvihigi ja ongi terva maitsega kokteil valmis, mida jäätise peale valada..
Suurim smailide sisaldatus ühes postis seni: 5100, autor the_darkness (aka go cock yourself).
terep12
Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Leida 2:21 14. Juul 2003

kuna on soov teha ikkagi jäätist mitte mingit uut supersuurealkoholisisaldusegapoppijanoortepärastjäätisealkot, siis teen siuxed ettepanekud:

variant 1 - pulgajäc
exootikax võix olla kyll see, et teda saab põlema pista. ja imago poolest võix ta ju olla veel kas tumepunast värvi või midagi. ja siuxed prõxuvad asjad sees, mis on teate nendel kommidel....crazy dips...või midagi sellist. igatahes, et kui suhu paned, siis nagu plahvatax. ja see ei ole titekas..minuarust.

variant 2 - topsijäc
topsid koonusekujulised, krõpsuvad ja magusad, läheb kindlasti paremini peale kui see tavaline elebeež ja suus taignax muutuv vahvel-wannabe.
sisupoolest sama, mis eelmine.

nu, eiole ju VÄGA utoopiline plaan muidu...või mis?

p.s. teemat lugedes tulid meelde harry potteri kommid, milles mõnel oli kysimärk peal ja siis see võis olla sinepimaitseline või tomati või midagi muud sellist. et teex juba kommid ka siis?
Leida
Vandersell

PostitusPostitas väike-taavi 12:22 14. Juul 2003

ma tahaksin maasikate ja moosiga :P
väike-taavi
Turist

PostitusPostitas katsep 12:56 14. Juul 2003

tükk aega mõtlesin, milline peaks üks hea jäätis olema... aga ei suutnud otsusele jõuda
niisiis kriban hoopis need omadused, mis jäätise mu meelest halvaks teevad:
*karamell [tükid võivad jäätise sees olla, aga karamellijäätis ise pole just mu lemmik]
*rosinad [need jäägu sinna kuhu nead kuuluvad - kringli sisse]
*vedel vahvel [kui vahvel juba mängus on, siis olgu parem mõnus ja krõmpsuv]
*sulanud jäätis [siis on ta juba kreem ...selline pehme ja külm võiks hoopis olla]
teisi õpetada on alati hea.... tehke minu sõnade, mitte tegude järgi :P
Ma ei taha sugugi, et mulle meelditaks... tahan, et mind haritaks
katsep
Vanem õpipoiss

Eelmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot] ja 2 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll