Leht 1 koguhulgast 1

Kel aega liiga palju...

PostitusPostitatud: 23:47 21. Sept 2009
Postitas arpeau
Pisut kõrtsiloba...
Kel aega liiga palju, reklaamiks teile ühte online jalgpalliteemalist strateegimängu.
Olen ise aktiivne liige ja pean tunnistama, et kõikidest nendest teistest (vabandage, mul on aega aegajalt liiga palju ;) ) "sarnastest" mängudest, on too mäng kindlasti üks parimaid! Vähemalt minul on mänguvaatamisel emotsioonid laes ja kõvahäälega kirumist või kiljumist tuleb ette! :P

Lühikirjeldus:
Sokker Manager on interneti-põhine jalgpalliteemaline strateegiamäng. Pärast registreerimist saad sa endale oma klubi, mida pead haldama; sa oled mänedžer, kes otsustab, mida treenitakse, kes otsustab, mis mängijaid tahad müüa või osta, sa lood taktikaid ja paned paika oma koosseisu mängudeks. See ei ole kerge, sest konkureerid enama kui 70'000 teise kasutajaga, kellega saad suhelda foorumis, mitte arvuti loodud robotmeeskonnaga:) ...aga võibolla meeldibki sulle mängida kodus üksi 'koodide' vastu - seljuhul pole see mäng sulle! :roll:

Parim ja kõige unikaalsem osa Sokker'i mängust on hämmastavalt elavalt animeeritud mängud, kus näed oma mängijaid, kas nad teevad platsil seda, mida lootsid neid tegevat ja näed, kuidas nad löövad väravaid.
Vaata mõndasid vägevaid pealelööke ja väravaid:
1,
2.

Punased kaardid; väravavahi apsakad, kübaratriki kangelased ja super-asendusmehed tagavad põnevuse ja emotsionaalsuse viimase sekundini.

Vaata ka, kuidas luua taktikat.
Või veel mõned näited youtube'ist: http://www.youtube.com/results?search_query=Sokker

Sokker on tasuta mäng:
registreeri siin mängimaks tõelist jalgpalli :)


Jalgpalli manager

Re: Kel aega liiga palju...

PostitusPostitatud: 14:34 23. Sept 2009
Postitas Attila
Polegi sellist näinud varem. :)
Kuigi väravavahid paistsid seal suht uimakanad olevat, ei heida üldse.

Re: Kel aega liiga palju...

PostitusPostitatud: 15:11 23. Sept 2009
Postitas arpeau
Eks need väravavahid on sellised, nagu sa nad endale treenid. Minu oma - pean tunnistama - on nii mõnigi kord teinud vapustavaid tõrjeid, päästes mind nii mõnigi kord hullemast. Hoopis naljakam on seal see, kuidas ründajad suudavad aegajalt Viikmäed mängida - otse väravajoonelt lüüakse tribüünidele... Aga noh, lõppude lõpuks on siiski tegemist ju arvutimänguga, kus on randomiseeritud nurbrilised näidud skoorimiseks või mitte... Peab vaid veel küsima, et kas Viikmäe on ka robot ;)

Re: Kel aega liiga palju...

PostitusPostitatud: 16:14 25. Jaan 2012
Postitas arpeau
Attila kirjutas:Polegi sellist näinud varem. :)
Kuigi väravavahid paistsid seal suht uimakanad olevat, ei heida üldse.


Nüüd muide heidavad juba :)

Re: Kel aega liiga palju...

PostitusPostitatud: 14:42 18. Okt 2012
Postitas meesolen