Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Folk

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kas drägonibussiga folgile sõidaksid?

Tartust
41
45%
Tallinnast
30
33%
häbenen end selliste keskel avalikus kohas näidata
21
23%

Hääli kokku : 92

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Krafinna 18:01 30. Juul 2003

Laterus kirjutas:vasak käsi üleni tatoveeritud ning tulipunased juuksed on märk korravalvuritele et tegemist on kahtlase isikuga keda tuleb läbiotsida korduvalt, kusjuures proovida selgeks teha kas pole mitte tegemist põgenenud massimõrvariga?!?!?!
kuigi tegemist võib olla ausa tööinimese ja kahe tütre isaga :)

Noh, võimalik, sest kokkukorjatud juuksed pealalel ja kiilaks aetud küljed tekitasid küll neis kirge läbiotsida.

Kuigi, nagu ma siin juba ütlesin, nägin peale selle pisikese detaili niiii ontlik välja, et isegi lähemad tuttavad ei tundnud kaugelt ära...
Ma ei tarbi narkootikume.
Ma olen narkootikum.
Krafinna
Loitsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas dreampiller 18:31 30. Juul 2003

Mina jäin rahule. Ka järveveega olid suhted sõbralikult ja ausalt öeldes ei tundnud mingit haisu. Kahtlased rohlised taimed muidugi hulpisid, kuid see kuulub viljandi järvele iseloomulike nähtuste hulka.
Kontserdid olid mitmekülgsed. Oort, mis plaadilt pisut mannetu mulje jättis, kõlas lavalt tõeliselt suurelt ja iirlased olid oma alatises headuses samuti täiesti ok.
Endal oli pisut probleeme klaastaara põue alla peitmisega, kuna purke ja plastikpudeleid hästi tunnistada ei taha ja korravalurid minu kõrval istuvalt seltskonnalt kõik ära korjasid.
Üks vast kõige huvitavamaid seiku oli see, kui järve poole minnes enne suurt treppi kamp hipilaadseid kodanikke telešoud tegid. Üks filmis ja teine katsus kolmandale näppu pärakusse toppida. :P Ümber nende oli kogunenud suur hulk rahvast, kes kõik kaasa innustasid ja end muidu hästi tundsid.
Aga isiklikult minu enda jaoks oli parem kogemus ikkagi see, kui ma kesklinnast läbi minnes ühele nurgale maha istusin ja niisama oma lõbuks kitarri mängima ja laulma hakkasin. Asi lõppes sellega, et minu ümber oli suur hulk rahvast, kes kõik kordamööda mängisid ja laulisd ning minu ülesandeks jäi maha istuda ja raha oodata. Enamuse nõudmisel anti kõik teenitud raha mulle (kuna kitarr oli lõpeks ikkagi minu oma),ja ma teenisin pooleteie tunniga 130 krooni. :lol:
Eks järgmisel aastal jälle.
n_n
dreampiller
Foorumi RPG Mängujuht

Kasutaja avatar

PostitusPostitas ohpuu 13:12 31. Juul 2003

tantsida sai palju. ja mulle tundub kyll, et Roheline Lava oli kava poolest kõige innovaatilisem ja huvitavam kõigist lavadest. mujal olid siuksed vanad tegijad siitmaalt või siukesed tavalised mujalt maalt.
ohpuu
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Starfild 18:57 30. Jaan 2004

Ärge pahandage, aga tõstaks vana teema üles, kuna allpooltoodu sellega seotud, et teha teadaanne:

12. veebruaril Tallinnas, Salme kultuurikeskuse fuajees
13. veebruaril Tartu Sadamateatris

algusega kell 19

Vägilased (Eesti) ja

Haydamaky (Ukraina)

Kes folgil käis, see teab, mis on Haydamaky. KAmp "hulle" ukrainlasi, kes teevad sellist mürtsu ja mürglit, et lase aga olla.

Pilet on 100 eelmüügist tudengile ja 125 kohapeal, tavainimesele vastavalt 125/150.-

http://www.maajailm.ee on ilus plakat kah :)

SOOVITAN!
Starfild
Tähetäps

Kasutaja avatar

PostitusPostitas hallsilm 19:26 30. Jaan 2004

dreampiller kirjutas: Ka järveveega olid suhted sõbralikult ja ausalt öeldes ei tundnud mingit haisu. Kahtlased rohlised taimed muidugi hulpisid, kuid see kuulub viljandi järvele iseloomulike nähtuste hulka.

Järvest ei tea ma midagi aga selle tiigi ääres ma enam ööd veeta ei kavatse. Seal olid mingid kohutavad mutantsääsed, õudne peldik ja null vaba ruumi. Võimalik et kasutan jalgratast ning ööbin hoopis 10 km Viljandist eemal, Allikjärve ääres.
hallsilm
Lohede õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Darka 23:59 30. Jaan 2004

..
Viimati muutis Darka, 19:06 16. Mai 2007, muudetud 1 kord kokku.
Everybody is ignorant until proven stupid, stupid.
Darka
Tõeotsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas hallsilm 15:04 31. Jaan 2004

Darka kirjutas:
starfild kirjutas:Vägilased (Eesti)
vot! mina soovitan kah! tõsiselt kohe! kellel aga võimalust on minge!...st. kes aga folgist huvitatud :P !

Ka mulle jätsid Vägilased k u s t u m a t u mulje. Vot! soovitan kah! tõsiselt kohe! pärast seda kui nad folgil oma kontserdi ajal eurovisioni lauluvõistlust kiitsid ja soovitasid :) Ja kes veel ei tea, Vägilased on selline vanilla ninja tüüpi folgibänd.
hallsilm
Lohede õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Darka 15:17 31. Jaan 2004

..
Viimati muutis Darka, 19:05 16. Mai 2007, muudetud 1 kord kokku.
Everybody is ignorant until proven stupid, stupid.
Darka
Tõeotsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Starfild 11:46 6. Mai 2004

http://www.folk.ee - 2004 inf hakkab vaikselt kogunema.
Starfild
Tähetäps

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Batu 17:23 6. Mai 2004

Ulmeguru kirjutas:Huvitav, miks Eestis ei saa rakendada muu maailma läbiproovitud võtet?

Noh, et on miski piiritletud ala, kus asub festivali telklinnak. Alale pääseb vaid festivali käepaelaga ning alal endal on turva ümber ja sees.

Sai eelmine aasta folgil käidud - megalahe üritus oli ning tahaks seeaasta jälle
minna (see ei ole potentsiaalne JAH kuna arvatavasti on teised plaanid).

Tsitaadist välja lugedes sõna käepael - mina sain käepaela alles viimasel päeval (tuttavalt, kes selle osavalt lahti muukis), kuid ENAMUSEL folgil olijatest pole käepaela. Mul oli ilma käepaelatagi väga lõbus olla seal (ühele kontserdile hiilisime pimeduse saabudes sisse).
Batu
Valguse hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas sentius 17:39 6. Mai 2004

mina olen ikka viimased 5 aastat passiga olnud ja alati kontserditel käinud rohkem kui passi hinna eest. ilma passita on lahe. passiga veel lahedam.
VägivaldneKarvasjalgneRabavistrikPistrikPart
ehk meeter hammast ja tilluke tuvi otsas.
------------
Õnnelikkus on kohustuslik!
sentius
Ruunitundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas raunok1 9:08 19. Juul 2004

Äkki peaks teema jälle ellu äratama. Folk juba päris ukse ees ja keegi pole midagi arutanud........kummaline. Ise olen kindel mineja (passiga ja puha).
Jou T u s S, mis teed?
raunok1
kätteta inimene

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Karmus 10:24 19. Juul 2004

raunok1 kirjutas:Äkki peaks teema jälle ellu äratama. Folk juba päris ukse ees ja keegi pole midagi arutanud........kummaline. Ise olen kindel mineja (passiga ja puha).

Sama lugu enamvähem, seega:

Ons kellelgi Tartust minejatest:

a) Aimu kuidas reede õhta al 1800 kiiresti viljandi saaks?

b) Reedel al 1800 autos vabu kohti 1-2 viisakale noormehele?
Karmus
Ruunitundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas raunok1 10:29 19. Juul 2004

Mina olen kah hästi viisakas (vajadusel). Jama lugu on see, et viljandisse rongiga ei saa. Bussiga on pilet 45-50 EEku.
Jou T u s S, mis teed?
raunok1
kätteta inimene

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Frugo 14:06 19. Juul 2004

Stardin reedel viie, kuue vahel VW bussiga, kus 8 vaba kohta, Tartust Viljandi suunas.
Lisaks privale saate minuga ühendust ka nr 55 539677
Viimati muutis Frugo, 14:23 19. Juul 2004, muudetud 1 kord kokku.
Frugo
Uru isakääbik

EelmineJärgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll