Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Vandenõuteooriad

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Dister 19:46 3. Juun 2003

dr Zoidberg kirjutas:Küsimus pole ju üldse mitte virisemises, vaid tegelikkust varjavate kardinate eestärarebimiskatsetes.

Kysimus on selles, kes on piisavalt pädev kardinaid eest ära rebima. Muidu vedelevad pärast maas valed kardinad :( .

dr Zoidberg kirjutas:Miks ma ei lähe loosungite lehvides protestimarsile? Iraagi sõja eel käisid inimesed üle maailma loosungitega – ja mida see muutis.

Mina käisin. Seda mitte pimedas usus, et sellest midagi muutub. Vaid oma meelestatuse näitamiseks.
(Okei, okei, tegelt oli fun ka. Kuidas teie USA saatkonna turvamehena seletaksite kahele noorele neiule ja yhele noormehele, miks ei tohi trepil istudes suuresilmselt all we are saying give peace a chance laulda ja ketšupiga maha kuidas sa öösiti magada saad USA kirjutada? Eh?)

dr Zoidberg kirjutas:Dister, sa ära raiska oma aega mitte-kellegite spekulatsioone kuulates! Ära loe lumpeni teksti!

Mujal ei loe. Trägunis loen.

dr Zoidberg kirjutas:Dister võib kirjutada kirja neile patsutajatele, ootaks ära, äkki saab mingi vastusegi – see peaks ju kõige vahetum olema!

Kui nad tahaksid/viitsiksid/saaksid, võiksid nad mulle kindlasti väga targa vastuse anda. Iseasi, kas nad tahavad. Või viitsivad. Või saavad.

dr Zoidberg kirjutas:Disterile olgu siis ennustus toodud...

Suurte rahade liigutamisel on korruptsioonioht alati suurem kui väikeste rahade liigutamisel. Elame näeme.

P.S. Närv must, Zoidberg ;) ?
Dister
Manatark

PostitusPostitas Anonüümne 19:55 3. Juun 2003

Dister kirjutas:Kysimus on selles, kes on piisavalt pädev kardinaid eest ära rebima. Muidu vedelevad pärast maas valed kardinad :( .

Kõik kardinad, mis varjavad, tuleb ära rebida. Või väidad sa, et mõned kardinad varjavad õigesti (umbes nagu siivsates filmides tussusid udutatakse).

Minu motiiv ongi üldlevinud arvamuste kõrvale genereerida/koguda/presenteerida ootamatuid arvamusi. Ja ma ei sõida sulle pasunasse, kui sa midagi üldlevinust erinevat esitad. Kui inimene on võimeline nägema omapäraselt, on see alati tähelepanuväärne. (Tegelikult kõik näevadki omamoodi, aga ainult vähesed pööravad sellele tähelepanu ja veel vähesemad räägivad seda ka teistele.)

Dister kirjutas:Suurte rahade liigutamisel on korruptsioonioht alati suurem kui väikeste rahade liigutamisel. Elame näeme.

Eeh! Nüüd hakkad väitma, et oleks võinud ise ka sellise ennustuse kokku klopsida? :D Aga ennustust sa ju tahtsid.

dr Zoidberg kirjutas:P.S. Närv must, Zoidberg ;) ?

Närv must,
potilaadale.
Anonüümne

PostitusPostitas oop 21:04 3. Juun 2003

Dister kirjutas:Mina käisin. Seda mitte pimedas usus, et sellest midagi muutub. Vaid oma meelestatuse näitamiseks.
(Okei, okei, tegelt oli fun ka.

Tubli Dister. Kypsis. :)

Dister kirjutas:Kuidas teie USA saatkonna turvamehena seletaksite kahele noorele neiule ja yhele noormehele, miks ei tohi trepil istudes suuresilmselt all we are saying give peace a chance laulda ja ketšupiga maha kuidas sa öösiti magada saad USA kirjutada? Eh?

"Toiduga ei mängita!"? :P

Vastaks Žban Doctorile ka, aga ei viitsi.
Räägib teine kole palju. :lol:

Eks kohati on õigus ka. Ja pime kaan leiab tera. Ja kellel jõud, sellel töö. Või kõrgus. Ja kellel kaatet, sellel hypotenuus. Või pool hypotenuusi. (Tahad, teeme hypotenuusi pooleks? ;) )

Kas kellelgi vahel ei teki kahtlust, et kui oma teravapilgulised ja selgesilmsed analyysid kõik avalikult letti laduda, saab nutikus õite pea tasutud? Ja siis kiirgab kylmkapp kurje laineid ning naabrimees - kes, muide, töötab Mossadi heaks - käib sahvrist singi kyljest viilakaid varastamas? Prohveti elu peaks ju valuline olema. Kui ei ole, tähendab, ei ole õige prohvet.

Ag muu on kõik õige. Jah, Nemad on Pahad kyll. Mul on ka paranoia. Sul on ka paranoia. MEIL on ka paranoia. Kõigil MEIL, kes me siin arvutitoolis kuuekesi istume. Teil kõigil hakkab varsti paha! :lol: :lol: :lol: :roll:

Kõõks! :o
Ärge mulle palun privasid saatke. Ma ei kohtu nendega.
oop
Esimene Filosoof

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Elithae 22:58 3. Juun 2003

oop kirjutas:Eks kohati on õigus ka. Ja pime kaan leiab tera. Ja kellel jõud, sellel töö.

Lahedad kaanid sul....otsivad teri ja puha.... :lol: See on jälle mingi vandenõu, et Oop aretab salaja bioloogilist relva....terasööjatest kaanid tal juba on, varsti tulevad verdimevad kanad järgi..... :P

Mina lähen ja hakkan nyyd kohe paranoilisi unenägusid nägema, USAst ja kaanidest ja kypsistest :5: :roll:

Sellest tuleb yx pikk öö....... :4:
Elithae
Õpipoiss

PostitusPostitas oop 23:03 3. Juun 2003

Elithae kirjutas:Lahedad kaanid sul....otsivad teri ja puha.... :lol: See on jälle mingi vandenõu, et Oop aretab salaja bioloogilist relva....terasööjatest kaanid tal juba on, varsti tulevad verdimevad kanad järgi..... :P

Oops! I'm busted... :oops:

Kulu-kulu-kulu...tublid linnukesed...nii, hiilime nyyd vaikselt minema...
oop
Esimene Filosoof

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 23:07 3. Juun 2003

dr Zoidberg kirjutas:
oop kirjutas:Vastaks Z<caron>ban Doctorile ka, aga ei viitsi.
Räägib teine kole palju. :lol:

Istvan lööb ju massiga.

oop kirjutas:Või pool hypotenuusi. (Tahad, teeme hypotenuusi pooleks? ;) )

Kes dr Zoidbergi lähemalt tunneb, teab, et pool ringi ümbermõõtu on võlusõna. :)

oop kirjutas:Prohveti elu peaks ju valuline olema. Kui ei ole, tähendab, ei ole õige prohvet.

Prohveti elu on muidugi valuline. Aga näiteks mulle käib käibetõdede tasemel mõttevahetuse jälgimine närvidele – kui lastakse end käibetõdedel lollitada. Küllap sellepärast jaurangi. Ja küllap mul on oma käibetõed, et käibetõdedele tuleb leida alternatiivid vms. Omast küljest pole käibetõdedel muidugi ka väga viga, sest kuidas sa ikka räägid, et Mõmmi tegelikult aabitsatähti ei tunne. Selles peab ka inimestega ühel meelel olema, et 500 krooni võrdub 5 x 100 krooni.

oop kirjutas:MEIL on ka paranoia. Kõigil MEIL, kes me siin arvutitoolis kuuekesi istume.

Aga võid sa olla kindel, et TEIE ei olegi mitte Foorumi admin? Ma ei oleks nii kindel. Väga d ja i ja m näod on TEIL...

PS No nüüd on küll läbu. Pange lukku kui tahate. :cry:

oop kirjutas:
dr Zoidberg kirjutas:
oop kirjutas:MEIL on ka paranoia. Kõigil MEIL, kes me siin arvutitoolis kuuekesi istume.

Aga võid sa olla kindel, et TEIE ei olegi mitte Foorumi admin? Ma ei oleks nii kindel. Väga d ja i ja m näod on TEIL...

Kes MEIST nimelt? Vasakult teine paistab kuidagi kahtlane kyll, jah...

PS No nüüd on küll läbu. Pange lukku kui tahate. :cry:

Ärge pange, lõbus on. :D
Ja Tandrile saata pole ka nagu alust... Bää! :P
Magistritöö teeb sääsest elevandi
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas argkunn 23:39 3. Juun 2003

lihtsalt üks märkus: Miks ma arvan, et meie kalli Demoniga on midagi lahti? kas ta kaotas pea? ta tundub kuidagi tühjana ja võõrana... :P
"Errare humanum est"
argkunn
Ruunitundja

PostitusPostitas Anonüümne 0:25 4. Juun 2003

dr Zoidberg kirjutas:PPS Mõnes mõttes on Surral muidugi õigus, et meediat on üha raskem ära osta, sest äraostmiseks läheb vaja üha suuremaid summasid – ja suurte summade ligi on juurdepääs vaid valitutel (huvigruppidel). Ja seda enam on meedia väga kitsa ringkonna kontrolli all.

Just nagu oma sõnade kinnituseks leidis doktor järgmise lingi:
http://www.vabaeuroopa.org/artiklid/200 ... 154347.asp
Anonüümne

PostitusPostitas oop 1:29 4. Juun 2003

argkunn kirjutas:lihtsalt üks märkus: Miks ma arvan, et meie kalli Demoniga on midagi lahti? kas ta kaotas pea? ta tundub kuidagi tühjana ja võõrana... :P

Ei, ta ongi kogu aeg selline olnud. Sa pole märganud või?
Jaa, see on see, kui inimesi foorumi kokkutulekutele ei lasta... pärast ei tunne enam Teemonitki ära. :(
oop
Esimene Filosoof

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 12:29 4. Juun 2003

Just nagu oma sõnade kinnituseks leidis doktor järgmise lingi:

ja mis me nyyd selle infoga peale hakkame? :)
kas me teeme midagi? ;)

ps kui minut.ee peaks mingi kontserni poolt ostetama, siis läheme barrikaadidele. see, et ameerikas kõik p-s on, on nende endi syy, so? kui toimuv sealsele raffale tõesti ei meeldiks siis nad a) roniksid barrikaadidele b) läheksid mõnda sobivamasse kohta elama. kuna nad seda ei tee, järelikult on nad sellega rahul.

minu arust tõmbasid sa ikkagi kõigile ääretult läbipaistvad kardinad ära :)
surra
veider molekul

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 12:53 4. Juun 2003

Jah, teeme nii, et ma imen ühe vandenõu, aga Surra räägib meile kõigile ateisti maailmavaatest. Ja kui siis korralik Ateisti Käsiraamat on siin foorumis avaldatud, siis käib dr Zoidberg ka oma järjekordse teooria välja.

ateisti käsiraamatu link läheb yles vastava teema alla, mis on "Hullkristlased pinnuks silmas?" ning asub võitlustandril :)
kus on ta õige koht.
surra
veider molekul

PostitusPostitas Anonüümne 13:53 4. Juun 2003

Surra kirjutas:ja mis me nyyd selle infoga peale hakkame? :)
kas me teeme midagi? ;)

Api! Api, Teemon, Surra väänab käsi! Teemon, vääna ometi Surra käed selja taha! :)

Mulle meeldiks Mõtteteta Murra. :roll:
Anonüümne

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 14:04 4. Juun 2003

kuskuskus? mai n2e...
Magistritöö teeb sääsest elevandi
Teemon
Nutikas Lutikas

PostitusPostitas Anonüümne 14:28 4. Juun 2003

Demon kirjutas:kuskuskus? mai n2e...

Vääna pimesi, tunned, see karvane, õllelehka lööb suust välja... ai, mitte mina, mina olen see kõvakoorikuga, vaat, vaat, vasakule... just... see on Surra, seda vääna kõvasti! Oi vääna!
Anonüümne

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 14:29 4. Juun 2003

nii, panin foorumisse yles info ateisti käsiraamatu kohta ja muudki :)

anna nyyd vandenõuteooritega tulla.
sellistega, mis on vähemtuntud või sellistega, kus on äkki mõni ivagi ;)
noh, naljakaid ka paluks kindlasti - yldine läbu on ju ka meelelahutuskoht :)
surra
veider molekul

EelmineJärgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll