Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Jälle lukku! Kui kaua selline korralagedus veel kesta võib?

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 16:56 2. Juun 2003

Hm, homoteema on kuidagi väga tavaliseks ja igavaks muutunud. Äkki võiks võtta midagi värsket, uut ja põnevat. Näiteks masohhistid, kes küll ühest küljest just nagu tahaksid tappa saada, aga teisest küljest oma sooviga Võitlustandrile minna kah ei julge, sest seal võib saada liiga palju muhke ja liiga vähe tähelepanu - aga tahaks nagu vastupidi.

Kuri Vari... urr... :evil:
Shadow
Saladuste kaitsja

PostitusPostitas Anonüümne 17:06 2. Juun 2003

Shadow kirjutas:Hm, homoteema on kuidagi väga tavaliseks ja igavaks muutunud. Äkki võiks võtta midagi värsket, uut ja põnevat. Näiteks masohhistid, kes küll ühest küljest just nagu tahaksid tappa saada, aga teisest küljest oma sooviga Võitlustandrile minna kah ei julge, sest seal võib saada liiga palju muhke ja liiga vähe tähelepanu - aga tahaks nagu vastupidi.

Tähelepanuvajadus on küllap kõigil top 20 postitajatel. :)

Mina Võitlustannerile minna tõepoolest ei julge. Aga mitte sellepärast, et kardaksin kellegi sõnadevoolu. Pigemini ikka reeglid 4 ja 5:
4. Võitlustandri tüliküsimuste Võitlustandrilt välja viimine on keelatud.
5. Nende reeglite vastu eksimine toob kaasa heal juhul hoiatuse või Võitlustandrilt kõrvaldamise, halvemal juhul kogu foorumisüsteemist kõrvaldamise.

Võitlustanneri testversioon tõestas, et inimesed ei suutnud neid reegleid järgida, oma pooles tosinas kirjas pidin neid reegleid inimestele meelde tuletama. :)

Ja kõige lõpuks – ma ei taha endale vaenlasi, eriti kui need on kogutud lihtsalt lõbu pärast jauramise tulemusena. :2:
Anonüümne

Re: Jälle lukku! Kui kaua selline korralagedus veel kesta võ

PostitusPostitas oop 23:13 2. Juun 2003

Ulmeguru kirjutas:Nojah, külab nagu anekdoot, et vali «Kas surm või tsikipriki?»

Mamba oli see vanasti... :D

Ulmeguru kirjutas:Pigem korraliku lobitöö tulemus... minuarust ei esine omasooiharate teemdel küll mingit läbimõeldust. Puht populistlikud hetkeemotsioonid... a la «teadus»tööd loomade omasooiharuse teemadel, või siis «ajaloolised» ülevaated kõigist kunagi elanud kuulsatest homodest.

Noh, need aitavad pigem selgitada asja neile, kes kurdavad, et tegemist olla miski uue aja leiutisega ning maailm olla hukas. S...a ta on.

See meenutab yhe vanamammi (?) lugejakirja kunagises "Maajas", kus kinnitati, et Eesti ajal seda hirmsat seksi kyll nii palju ei olnud.... :roll:

dr Zoidberg kirjutas:
Ulmeguru kirjutas:Aga kui tõsiseks minna, kas on siis oht, et suveks foorum välja sureb?

Ma näen küll selgeid tendentse selles suunas. Üliaktiivse maikuu jooksul, mil püstitati ka korraga foorumisolijate rekord, on inimesed üldiselt ilmselt ära väsinud, suuremad sõdimised sõditud, suuremad väljaütlemised öeldud. Dragonilist oma hiilgeaegadel ikka suvel pisut puhkas. Ma ei näe mingit põhjust, miks siinne foorum kuidagi teisiti peaks käituma. Kes suvel ikka viitsib nii palju masina taga jaurata! :rolle: ;)

Mina. :D

Tuleb siis meil kahekesi rohkem lärmata, mis muud. Eks teeme kumbki endale rohkem chare ja läheb lahti... :P

Kes veel suvepuhkust ei pea? Paluks registreeruda! :D
(Siis vastab ka selle teema staatus varsti pealkirjale... ;) )

dr Zoidberg kirjutas:Tähelepanuvajadus on küllap kõigil top 20 postitajatel. :)

Nope. Mulle meeldib lihtsalt enda häält kuulata ja valjult jaurata; teiste juttu ei pane ma juba ammu tähele. Ma olen nii cool ja nii ilus ju! 8)

dr Zoidberg kirjutas:Ja kõige lõpuks – ma ei taha endale vaenlasi, eriti kui need on kogutud lihtsalt lõbu pärast jauramise tulemusena. :2:

Mulle tundub, et inimesed on Võitlustandri olemusest valesti aru saanud. Meie Sondoriga leidsime sealt hoopis armastuse... :love:

Minge ja vaadake. :nike:

Shadow kirjutas:Kuri Vari... urr... :evil:

Oih! :o

Siukest asja pole enne nähtud. :oops:

Ma kardan... :cry:
Ärge mulle palun privasid saatke. Ma ei kohtu nendega.
oop
Esimene Filosoof

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ulmeguru 0:18 3. Juun 2003

Shadow kirjutas:Hm, homoteema on kuidagi väga tavaliseks ja igavaks muutunud. Äkki võiks võtta midagi värsket, uut ja põnevat. Näiteks masohhistid, kes küll ühest küljest just nagu tahaksid tappa saada, aga teisest küljest oma sooviga Võitlustandrile minna kah ei julge, sest seal võib saada liiga palju muhke ja liiga vähe tähelepanu - aga tahaks nagu vastupidi.

Just verbaalne S/M!!!

Welcome to Dungeon!

Verbaalsed piitsaplaksud, verbaalsed rakmed, verbaalne kummi ja lateks... uh, hingel hakkab hea. Vaim saab kohe vabaks, kui sõrgkangi koorikloomale kooriku vahele surun... ja siis veel verbaalsed pöidlakruvid...

Piina mind! Vaat ei piina! (Või kuidas see suurim sadism oligi?)

Taustaks mängib loomulikult Die Form, Call või Carlos Peron.

Kas nõnda..? ;)
Alles saad millegagi tegelema hakata, kui juba mõni pajatab sulle niisugust lora, et käed langevad iseenesest rüppe.
-- Sever Gansovski «Vincent van Gogh»

http://ulmeguru.blogspot.com/
http://ulmeseosed.blogspot.com/
http://tumetund.blogspot.com/
Ulmeguru
Manatark

PostitusPostitas Anonüümne 0:36 3. Juun 2003

Ulmeguru kirjutas:Vaim saab kohe vabaks, kui sõrgkangi koorikloomale kooriku vahele surun... ja siis veel verbaalsed pöidlakruvid...

Nomaitea, kisub isiklikuks? Kui ma nüüd sulle samaga vastan, siis avastan hommikul, et keegi usin on teema lukku pannud.

Kusjuures – sõrgadega elajatele pöidlakruvid peale ei hakka, küll võib aga kangiväänajatel enestel tuline ora perses olla.

Huvitav, miks sõna perses on tsensuuri alt välja jäänud, sõna f u c k aga mitte?
Anonüümne

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ulmeguru 0:41 3. Juun 2003

dr Zoidberg kirjutas:
Ulmeguru kirjutas:Vaim saab kohe vabaks, kui sõrgkangi koorikloomale kooriku vahele surun... ja siis veel verbaalsed pöidlakruvid...

Nomaitea, kisub isiklikuks? Kui ma nüüd sulle samaga vastan, siis avastan hommikul, et keegi usin on teema lukku pannud.

Lihtsalt fantaasia... kas siis unistada ka enam ei tohi... :-(

dr Zoidberg kirjutas:Huvitav, miks sõna perses on tsensuuri alt välja jäänud, sõna f u c k aga mitte?

Ilus eesti keel vajab kaitset. Pole siin mingit anglitsismidega risustamist... :-)
Alles saad millegagi tegelema hakata, kui juba mõni pajatab sulle niisugust lora, et käed langevad iseenesest rüppe.
-- Sever Gansovski «Vincent van Gogh»

http://ulmeguru.blogspot.com/
http://ulmeseosed.blogspot.com/
http://tumetund.blogspot.com/
Ulmeguru
Manatark

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Dister 0:41 3. Juun 2003

dr Zoidberg kirjutas:Huvitav, miks sõna perses on tsensuuri alt välja jäänud, sõna f u c k aga mitte?

Eesti keeles on 14 käänet. Mitmust kaasa arvates on sõnal tsiribiribimm järelikult yle kahekymne esinemisvormi. Kõigi nende äratsenseerimine on isegi portaalikollide jaoks veidi tyytu tegevus.
Mainitud inglisekeelne roppus esineb laialdaselt ainult kahes vormis. Mõlemad on tsenseeritud.
Loogiline mõtlemine on ka internetis kuldaväärt omadus (F. Nietzche).
Dister
Manatark

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 0:41 3. Juun 2003

Antud sõnu võib mõnikord kasutada ilmekuse saavutamiseks, f-sõna on aga enamikul juhtudel lausropendus. Tegelt see on selline keeruline teema :)
Irve
paranoik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Dister 0:43 3. Juun 2003

Oh sa pyha aaria peer. Kolm postitust viie sekundi sees. Rekord - paluks kirja panna.
Dister
Manatark

PostitusPostitas Anonüümne 0:47 3. Juun 2003

irve kirjutas:Antud sõnu võib mõnikord kasutada ilmekuse saavutamiseks, f-sõna on aga enamikul juhtudel lausropendus. Tegelt see on selline keeruline teema :)

Jah, ma lihtsalt märkasin üllatusega, et oli tsenseerimata. Varasem kogemus mõne sõnaga on näidanud, et kui sõna tsenseeritakse, siis käändelõpp jääb ka kenasti alles, mistõttu mõnikord võib aru saada, mis sõna on tsenseeritud...

Kas tsenseerida või mitte – selles on küsimus. Kui inimesed vabalt ropendavad, siis läheb labaseks. Kui aga foorumi reeglites ropendamine ära keelata, siis tekib küsimus, millal on tegu ropendamisega. Raske küsimus igaljuhul.
Anonüümne

PostitusPostitas Anonüümne 0:50 3. Juun 2003

Dister kirjutas:Oh sa pyha aaria peer. Kolm postitust viie sekundi sees. Rekord - paluks kirja panna.

Kust sa neid sekundeid näed? Mul näitab ainult tunde ja minuteid, aga needki on õige kellaajaga võrreldes üsna valed.
Anonüümne

PostitusPostitas oop 0:54 3. Juun 2003

Dister kirjutas:Mainitud inglisekeelne roppus esineb laialdaselt ainult kahes vormis. Mõlemad on tsenseeritud.

f...k
f...ker
f...kers
f...king
f...ks
näiteks nendest, millised on Need Kaks?

Tuntud näitelauses f... the f...ing f...ers esineb juba kolm... :(

Dister kirjutas:Oh sa pyha aaria peer.

Oi, aga see on ju juba ilus! :lol:
Lisaks on tsensoreil kahe silma vahele jäänud sõna peer. Paluks lisada nimekirja. Samuti puuks ja puss. Ja ärgu olgu kobinat, sest et kui raiskamise lyhendvorm raisk juba kirve alla läks, ei tohi ka yhelegi muule sõnale armu anda. Printsipiaalsus ennekõike! :X
Ärge mulle palun privasid saatke. Ma ei kohtu nendega.
oop
Esimene Filosoof

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Dister 0:55 3. Juun 2003

dr Zoidberg kirjutas:Kust sa neid sekundeid näed? Mul näitab ainult tunde ja minuteid, aga needki on õige kellaajaga võrreldes üsna valed.

Loe minu yle-eelmises postituses sisaldunud tsitaati.
Dister
Manatark

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Dister 0:59 3. Juun 2003

oop kirjutas:näiteks nendest, millised on Need Kaks?

Futsk ja futsking loomulikult.
oop kirjutas:Tuntud näitelauses f... the f...ing f...ers esineb juba kolm...

Ainult näitelauseks see jääbki. Ma pole siin foorumis näinud yhtegi postitust, kus keegi sõna fucker, fuckers või fucks (?) kasutanud oleks. Rohkem polegi tarvis öelda...
Dister
Manatark

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Starfild 1:06 3. Juun 2003

Ja doktor on oma enne-suvise arutelu lõpuks ikkagi vist käima saanud.. kaks lk'd juba ja polegi veel tandril... ja veel kui mitmekülgsed kaks lehekülge... tubli!
Starfild
Tähetäps

EelmineJärgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll