Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni


Jälle lukku! Kui kaua selline korralagedus veel kesta võib?

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Jälle lukku! Kui kaua selline korralagedus veel kesta võib?

PostitusPostitas Anonüümne 1:06 2. Juun 2003

Nutuse häälega koorikloom küsib, miks järjekordne Võitlustanneri väline võitlust ettevalmistav teema lukku läks?

PS See on muidugi tervitatud, et üks Foorumi RPG lukku läks.
Anonüümne
 

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 1:09 2. Juun 2003

teemal v6iks ikka sisu kah olla, vastasel juhul kisub jutukavariandi poole
Magistritöö teeb sääsest elevandi
Teemon
Nutikas Lutikas
 
Postitusi: 4022
Asukoht: harjumaa majad

PostitusPostitas Anonüümne 1:13 2. Juun 2003

Teema oli selline, et pasunasse sõitmine balansseeritud viisil, st nii, et admin midagi ette heita ei saa. Noh, et lihtsalt lõbus oleks ja osalistel sellest hea meel... Aga lukku ta läks... Koorikloom on muidugi lohutamatu... :cry:
Anonüümne
 

Kasutaja avatar

PostitusPostitas raunok1 8:05 2. Juun 2003

äkki saame onu deemonilt võtme välja meelitada :) (6)
Jou T u s S, mis teed?
raunok1
kätteta inimene
 
Postitusi: 1095
Asukoht: 56645629

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 12:22 2. Juun 2003

dr Zoidberg kirjutas:Teema oli selline, et pasunasse sõitmine balansseeritud viisil, st nii, et admin midagi ette heita ei saa. Noh, et lihtsalt lõbus oleks ja osalistel sellest hea meel... Aga lukku ta läks... Koorikloom on muidugi lohutamatu... :cry:


Vaat praegu on tõesti esimene kord, kui ka mind teema lukkupanek häiris, sest tahtsin just küsida, kas on mõnda jutuainet, mida aulik doktorihärra homode peale keerata ei oskaks :evil:
Nüüd on see küsitud - tänan tähelepanu eest.
Shadow
Saladuste kaitsja
 
Postitusi: 3090
Asukoht: Brettonia, Brechlen, Wode, Roesone

PostitusPostitas Anonüümne 15:41 2. Juun 2003

Shadow kirjutas:Vaat praegu on tõesti esimene kord, kui ka mind teema lukkupanek häiris, sest tahtsin just küsida, kas on mõnda jutuainet, mida aulik doktorihärra homode peale keerata ei oskaks :evil:
Nüüd on see küsitud - tänan tähelepanu eest.


Sügav lugupidamine, mõistagi. Tänan küsimuse eest. Vastan. Sellist jutuainet, mida doktorihärra homode peale keerata ei oskaks, ei ole. Küll aga võib doktorihärra mõne teema jätta pedede peale keeramata.

Kõnealuses lukustatud teemas pedeteema sissetoomine oli igati põhjendatud, kuna esimeseks vastajaks osutus starfild, kes vastuseks dreampilleri signatuurile, kus dreampiller väitis, et ta on homo, oma signatuuris just sedasama väitis (et dreampiller on).

Ütleme nii, et pedeteema oli juhuslik, aga ometigi asjade loomulik käik. Loodetavasti ei solvanud ma kedagi sellega isiklikult, vaid pedetsemist kui nähtust.

Kes on lugenud mu arvamust Oksmaa kohta, see mõistab, et ega ma pedede peale nii verine ka ei ole, kui välja võib paista :1: . Neid tuleb mõista, elu on neile vingerpussi mänginud. Kui aga peded hakkavad inimestelt häälekalt nõudma eriõigusi või midagi sellist, siis algab verbaalne pasunassesõit! Aga pedeteemal on pikemalt peatutud 19. märtsil lukustatud teemal: [ küsitlus ] Otsustav Kysimus: Kas J.R.R.Tolkien oli...? või ei olnud? Surra lubab seal lahkesti teema jälle üles võtta, kui peaks vajadus tekkima.

Tänan veelkord tähelepanelikku lugejat tähelepaneliku küsimuse eest. :)
Anonüümne
 

Kasutaja avatar

Re: Jälle lukku! Kui kaua selline korralagedus veel kesta võ

PostitusPostitas Ulmeguru 15:50 2. Juun 2003

dr Zoidberg kirjutas:Ütleme nii, et kuradi igavaks on foorum muutunud. Muudkui LARP ja muudkui Foorumi RPG. Oksele ajab! Inimesed, ärgake veel viimsele võitlusele enne suvehooaja saabumist, mil nagunii foorum välja sureb. Ja teeks seda kõike nii, et administratsioon ei saaks asja Võitlustannerile suunata.

Kas austatud tohtrihärra polegi nii salliv, kui ma arvasin? :rolle:

Aga tegelikult oli ju dr Zoidberg see, kes mulle hiljuti nina peale viskas, et ma AD&D-d ei mängi ja seetõttu võiksin vait olla! Kas tohtrihärral on skisofreenia? :P

Ja mis sel LARPil viga? Tunnistan ausalt, et ma ka siin foorumis umbes 2/3 teemasid ei loe... ja siis? Kui tohtrihärra tahab talle huvitaval teemal vestelda/kismatada, siis tuleb ju ise ots lahti teha ja aktiivne olla.

Aga kui tõsiseks minna, kas on siis oht, et suveks foorum välja sureb?
Alles saad millegagi tegelema hakata, kui juba mõni pajatab sulle niisugust lora, et käed langevad iseenesest rüppe.
-- Sever Gansovski «Vincent van Gogh»

http://ulmeguru.blogspot.com/
http://ulmeseosed.blogspot.com/
http://tumetund.blogspot.com/
Ulmeguru
Manatark
 
Postitusi: 626
Asukoht: Saaremaa

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 15:52 2. Juun 2003

hakkavad inimestelt häälekalt nõudma eriõigusi


milliseid ERIõiguseid nad siis nõuavad sinu arvates? :)
surra
veider molekul
 
Postitusi: 4448
Asukoht: tartu / ugandi / maailm on seenemets

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ulmeguru 15:57 2. Juun 2003

Surra kirjutas:
hakkavad inimestelt häälekalt nõudma eriõigusi

milliseid ERIõiguseid nad siis nõuavad sinu arvates? :)

Ilmselt mõtleb tohtrihärra omasooiharate tahet lapsendada miskeid lapsi. Mul üldiselt pajakas, aga lapsed võiks küll rahule jätta. Pean omasooiharatele lapsendusõiguse andmist roheliise tule näitamiseks omasooiharate sordiaretusele. Küsimus, et kas on võimalik, et laps hälvikute seas normaalne kasvaks? Ei usu sellesse...
Alles saad millegagi tegelema hakata, kui juba mõni pajatab sulle niisugust lora, et käed langevad iseenesest rüppe.
-- Sever Gansovski «Vincent van Gogh»

http://ulmeguru.blogspot.com/
http://ulmeseosed.blogspot.com/
http://tumetund.blogspot.com/
Ulmeguru
Manatark
 
Postitusi: 626
Asukoht: Saaremaa

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 16:03 2. Juun 2003

pigem kasvatagu tundlikud homod, kui mingid alkohoolikud.
kui sel samal lapsel lasta hiljem hinnata: kumb oleks parem olnud, kas surm abordi läbi, või kasvatus homode poolt, siis kaldun arvama, et ta kiidaks viimase heaks ;)

usun, et nad lapsendatud tegelase seksuaalset orientatsiooni ei muuda, see oleks evil act - nad teavad väga hästi, kui raske on nii elada ning oma "lapsele" ilmselt seda kyll ei taha.

kui osades riikides on selline asi vastu võetud, siis usun, et mitte ilma pikkade arutelude ja testimiseta :)
surra
veider molekul
 
Postitusi: 4448
Asukoht: tartu / ugandi / maailm on seenemets

Re: Jälle lukku! Kui kaua selline korralagedus veel kesta võ

PostitusPostitas Anonüümne 16:06 2. Juun 2003

Ulmeguru kirjutas:Kas austatud tohtrihärra polegi nii salliv, kui ma arvasin? :rolle:


Kus sa sallivuse küsimust näed? Kui oksele ajab, tuleb mõelda, miks ajab. Mõeldud – öeldud. :)

Ulmeguru kirjutas:Aga tegelikult oli ju dr Zoidberg see, kes mulle hiljuti nina peale viskas, et ma AD&D-d ei mängi ja seetõttu võiksin vait olla! Kas tohtrihärral on skisofreenia? :P


Ma mäletan küll rohkem, et ma mainisin, et arvan, et oled vales foorumis. Vaitolemisest pole küll sõnagi olnud! :rolle:

Seda tunnistan, et LARP-teemalisi kirju ma ei loe – ja see selgus pärast paari pistelist lugemist. Need pole nagu minu jaoks. Enesepiinamise mõttes olen vahetevahel veel paarile pilgu peale heitnud, aga nii valus hakkab, et tuleb kiiresti eemalduda. :)

Ulmeguru kirjutas:Ja mis sel LARPil viga? Tunnistan ausalt, et ma ka siin foorumis umbes 2/3 teemasid ei loe... ja siis? Kui tohtrihärra tahab talle huvitaval teemal vestelda/kismatada, siis tuleb ju ise ots lahti teha ja aktiivne olla.


LARP-il kui sellisel polegi midagi viga, aga ma ei suuda selleteemalisi kirju lugeda. Seda tunnistan, et irve Maailmalõpu-LARP on pagana intrigeeriv ja kõik kodulehekülg ja puha... Keegi on midagi hingega teinud ja see väärib kiitust. Mis aga otsa lahtitegemisse puutub, siis seda ma ju tegingi, kole kiiresti läks aga lukku. :)

Ulmeguru kirjutas:Aga kui tõsiseks minna, kas on siis oht, et suveks foorum välja sureb?


Ma näen küll selgeid tendentse selles suunas. Üliaktiivse maikuu jooksul, mil püstitati ka korraga foorumisolijate rekord, on inimesed üldiselt ilmselt ära väsinud, suuremad sõdimised sõditud, suuremad väljaütlemised öeldud. Dragonilist oma hiilgeaegadel ikka suvel pisut puhkas. Ma ei näe mingit põhjust, miks siinne foorum kuidagi teisiti peaks käituma. Kes suvel ikka viitsib nii palju masina taga jaurata! :rolle: ;)
Anonüümne
 

PostitusPostitas Anonüümne 16:11 2. Juun 2003

Surra kirjutas:milliseid ERIõiguseid nad siis nõuavad sinu arvates? :)


ulmeonu vastab päris täpselt. Lisada tuleks pedeabielu loomise soovid. Elagu koos, kui kuidagi ei saa, aga ärgu nõudku riiklikul tasandil omasooabielude tunnustamist!

Oh, see oleks pikk jutt... ei viitsi täna rohkem pedeteema üle arutleda... :2:
Anonüümne
 

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Starfild 16:34 2. Juun 2003

Oli õnn kirjutada homoabielude teemal just üks veike uurimistöö mõni nädal tagasi. Sealt noppisin välja sellised lõigud. Et teemale ikka hoogu anda...

Seksuoloog Imre Ramul ütleb:“ Kui laps kasvab homoseksuaalses perekonnas, ei pruugi see küll ilmtingimata esile kutsuda homoseksualismi, küll aga häireid soorollilises käitumises. Igal juhul on tõenäoline, et selliste laste hulgas võib välja kujuneda biseksuaalset käitumist rohkem kui tavaliselt.“

Lisaks sellele on lapsel ka oma eakaaslastega raskem läbi saada, kuna lapsed ei mõista ju, miks ei ole kõigil ema ja isa. Tõenäoliselt saab laps pilkamisobjektiks. - Kuigi "isad" võivad olla väga korralikud ja püüda võimalikult vähe mõjutada lapse suundumusi, ei saa nad muuta seda, mis lapsega väljaspool kodu toimub. Kannatajaks jälle laps.

Argument selle vastu on ka eespool (/... Uurimused näitavad, et geid omavad rohkem seksuaalpartnereid ja nende suhted on lühemad..../) välja toodud suurem tõenäosus suhte mitte püsima jäämise suhtes. Lapse kasvatamise ja heaolu küsimuses ei ole see kindlasti mitte hea. Nüüdisajal, mil lahutuste ja üksikvanemate arv on niigi suureks paisunud, annaks homoabielude seadustamine traditsioonilisele perekonnale veel ühe valusa hoobi.

Eks mul olid seal töös välja toodud ka mõned poolt argumendid, aga neid ma siia ei kleebi.... :D
Starfild
Tähetäps
 
Postitusi: 850
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ulmeguru 16:35 2. Juun 2003

Surra kirjutas:pigem kasvatagu tundlikud homod, kui mingid alkohoolikud.
kui sel samal lapsel lasta hiljem hinnata: kumb oleks parem olnud, kas surm abordi läbi, või kasvatus homode poolt, siis kaldun arvama, et ta kiidaks viimase heaks ;)

Nojah, kõlab nagu anekdoot, et vali «Kas surm või tsikipriki?»

Mis tal vaesekesel üle jääb... aga selliste otsuste viljade maitsmine seisab meil ja nn. hästi arenenud ühiskondadel alles ees... elame-näeme. Mina olen igatahes vastu.

Sellele homode tundlikuse kohta on üks täpsem väljend: labiilsus.

Surra kirjutas:usun, et nad lapsendatud tegelase seksuaalset orientatsiooni ei muuda, see oleks evil act - nad teavad väga hästi, kui raske on nii elada ning oma "lapsele" ilmselt seda kyll ei taha.

Kas Sulle on jäänud mulje, et omasooiharad moodustavad perekonna... minule on seni jäänud eelkõige mulje, et nad mängivad lihtsalt kodu. Suured inimesed omavahel, las mängivad... peaasi, et keegi minu kannikate kallale ei kipuks. Aga lapsed võiks ikkagi rahule jätta.

Surra kirjutas:kui osades riikides on selline asi vastu võetud, siis usun, et mitte ilma pikkade arutelude ja testimiseta :)

Pigem korraliku lobitöö tulemus... minuarust ei esine omasooiharate teemadel küll mingit läbimõeldust. Puht populistlikud hetkeemotsioonid... a la «teadus»tööd loomade omasooiharuse teemadel, või siis «ajaloolised» ülevaated kõigist kunagi elanud kuulsatest homodest.
Viimati muutis Ulmeguru, 0:03 3. Juun 2003, muudetud 2 korda kokku.
Alles saad millegagi tegelema hakata, kui juba mõni pajatab sulle niisugust lora, et käed langevad iseenesest rüppe.
-- Sever Gansovski «Vincent van Gogh»

http://ulmeguru.blogspot.com/
http://ulmeseosed.blogspot.com/
http://tumetund.blogspot.com/
Ulmeguru
Manatark
 
Postitusi: 626
Asukoht: Saaremaa

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 16:37 2. Juun 2003

olgu siis parem biseksuaal (nagu suur osa demokraatlikust helleni-aegsest kreekast? ;) need panid kah vist kõike, mis liigutas), kui nõme joodikust bemumees-kantpea.

peaasi, et oleks elus ja hoolega-armastusega kasvatatud.
surra
veider molekul
 
Postitusi: 4448
Asukoht: tartu / ugandi / maailm on seenemets

Järgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.6