Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Euro Visioonist

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas sondor 20:04 30. Mai 2003

Ei ole lugenud. Aga sirvisin. Rohkem seda ei tee...tykk aega oli kole olla, käisin krillis silmadega ringi ja karjusin inimeste peale. Nii et kuidas sina seda lugeda suudad, seda minu mõistus ei võta. Tõenäoliselt on asi lihtsalt tugavamas närvikavas

Oop elabki ju sellist elu, kuidas mudu
your HEART is a MUSCLE the size of your FIST..
..keep loving - keep fighting..
sondor
Pädev Bard

PostitusPostitas oop 20:32 30. Mai 2003

sondor kirjutas:
Ei ole lugenud. Aga sirvisin. Rohkem seda ei tee...tykk aega oli kole olla, käisin krillis silmadega ringi ja karjusin inimeste peale. Nii et kuidas sina seda lugeda suudad, seda minu mõistus ei võta. Tõenäoliselt on asi lihtsalt tugavamas närvikavas

Oop elabki ju sellist elu, kuidas mudu

Täpselt.
Ma ju ytlesin teile, et Sondor tunneb mind kõige paremini.
Aga miks, on kirjeldatud Võitlustandril. ;)
Jälgige reklaami!
Ärge mulle palun privasid saatke. Ma ei kohtu nendega.
oop
Esimene Filosoof

PostitusPostitas Agnareshi Perenar 20:52 1. Juun 2003

Arnold Oksmaa on väga hea artist. Ja Eurokal läheks tal ka hästi.
Normaalne peremees ei jäta Jussi maha!
Agnareshi Perenar
Meister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Udutont 10:38 2. Juun 2003

Eplik sai molli. Vot nii karmid kutid oleme siin Eestimaal. Kui ikka diskot ei tee ja kohta esikümnes ei too, siis raputa parem Eesti muda jalgelt.
Udutont
Arhimaag

PostitusPostitas Anonüümne 11:41 2. Juun 2003

Udutont kirjutas:Eplik sai molli. Vot nii karmid kutid oleme siin Eestimaal. Kui ikka diskot ei tee ja kohta esikümnes ei too, siis raputa parem Eesti muda jalgelt.

Jajah, mida küll Euroopa meist mõtleb! Viimati meid ei Võetagi Euroopasse!

Sellest ei saada aga aru, et Eesti ja Läti võit ei olnud juhuslik, et juba eelvoorudes rahvusvahelised zhüriid sätivad Eurolaulule minevad laulud sedasi, et võit võiks kuskile kindlasse kohta minna, et 5 min telefonihääletust ei näita mitte midagi, et tulemusi on võimalik kõvasti mõjutada ja võltsida.

Näiteks Rootsis üks ülekaalukas publikulemmikuga laul hääletati zhürii poolt välja – laul, mis muidu oleks võinud kindla võidu ära tuua. Vene häältega manipuleerimisest on ajakirjanduses palju juttu olnud, enamasti siiski küll sellises üleolev-naeruvääristavas toonis.

Belgia, kui Euroopa keskus, oli ka varuvariandina kõrgetele punktidele upitatud, kui Türgiga peaks valesti minema.

Türgi pidi võitma, Türgi peab Euroopasse saama! Türgi peab näitama ennast tsiviliseeritud riigina, Türgi peab korraldama Imeilusa ja Imeladusalt toimiva ürituse, Türgi peab näitama tolerantsi ja Rahvaste Sõprust.

Kusjuures on võimalik Türgi üritus ka nässu keerata, kui Türgi peaks vastu võtma Euroopa jaoks ebapopulaarseid otsuseid.

Tulge maa peale, inimesed!
Anonüümne

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Dister 14:00 2. Juun 2003

dr Zoidberg kirjutas:Sellest ei saada aga aru, et Eesti ja Läti võit ei olnud juhuslik, et juba eelvoorudes rahvusvahelised zhüriid sätivad Eurolaulule minevad laulud sedasi, et võit võiks kuskile kindlasse kohta minna...

:lol: . Ei tegelikult pole hullu midagi. Ma kohtasin ka ykskord inimest, kes rääkis mulle tõsimeeli argumenteerides Eesti valitsuse fiktiivsusest ja välisriikide agentide poolt paigaldatud kaameratest meie kõigi kodudes. Rääkimata mitmetest nähtud-kuuldud kolmanda maailmasõja prohvetitest. Ainult et - liiga suurtes kogustes ei viitsi ka igamehe fantaasiat foorumilehekylgedel vastu laiutamas näha.
Lyhidalt - uskuge mida tahate, see on vaba maa. Ja kui kuulajaid leiate, siis levitage oma konspiratsiooniteooriaid. Aga siin foorumis ärge palun nii provotseerivatel teemadel juttu tehke, Träguni temaatika on ikka hoopis teine.
Dister
Manatark

PostitusPostitas Anonüümne 15:17 2. Juun 2003

Dister kirjutas:Aga siin foorumis ärge palun nii provotseerivatel teemadel juttu tehke, Träguni temaatika on ikka hoopis teine.

Kui teema on üles pandud ja lukku pole läinud, siis võib vist nagu teemakohaseid postitusi tekitada, või kuidas? Kui selle europasa asjus ainult kiidulaulu kostab või leidub tõsimeelseid uskujaid, et tegemist pole poliitiliste otsutega (eriti sel Euroopale pöördelisel ajal :lol: ), siis selline naiivsus sütitabki vastureaktsiooni. Siinjuures olen täiesti teadlik, et vastureaktsioon sütitab omakorda vastureaktsiooni.

Mis puutub vandenõu- või konspiratsiooniteooriatesse, siis on seda varemgi välja öeldud, et asi pööratakse naljaks, st naeruvääristatakse – osaliselt muidugi rumalusest, osaliselt seetõttu, et ei suudeta või ei julgeta uskuda ega näha rohkem, kui silmaklapid lubavad.

Ma ei poolda vandenõuteooriaid just selles mõttes, et sellele terminile enesele on antud halvustav kõla. Keeleliselt kasutatakse seda sõna nagunii VALES TÄHENDUSES. Sõna eeldab, et on olemas vandenõu.

Aga mis vandenõust me saame rääkida, kui poliitikud valetavad omakasu pärast. Kas on tegu vandenõu või korruptsiooniga? Korruptiivvandenõu? :lol:

Inimesed võiksid ikka asju läbi mõelda rohkem, kui nad midagi väidavad. See europask mulle kohe kindlasti ei meeldi, see haiseb!

Sa, Dister, võid mind igasugustes asjades sõimata, aga imelik küll – ma ennustasin viimase kahe Eurovisiooni tulemusi ette juba siis, kui Eesti võidu sai. Tõsi, siis ma üldistasin, et järgmine võit jääb Baltikumi (pigemini Läti või Leedu) ning seejärel mõnda järgmisse eurolaienemise-riiki, kus vastuseis on väga tugev (või mingil muul põhjusel on vajalik kõva propaganda) ja eelmisel aastal nn probleemid Türgiga (surmanuhtluse olemasolu, laienemisringist väljajäämine) andsid vastuse, et võidab Türgi.

Sa, Dister, võid mu juttu mitte uskuda, aga need järeldused olid selge ja kaine arutluse tulemus.
Anonüümne

Kasutaja avatar

PostitusPostitas mart 15:42 2. Juun 2003

Dister kirjutas:Aga siin foorumis ärge palun nii provotseerivatel teemadel juttu tehke, Träguni temaatika on ikka hoopis teine.

Konspiratsiooniteooriad on tarvilikud asjad. Hoopis rohkem trägunitemaatilised kui see teema näiteks. Neid küll ära keelata ei tohi.
mart
Dominus Monstrorum

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 15:56 2. Juun 2003

jajah. ei tohi paranoiata elada :D

ps foorumi adminid loevad ka dr. zoidbergi erakirju ning piiluvad pealt tema vahekordi
surra
veider molekul

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 15:59 2. Juun 2003

khm, see l2heb juba nilbeks....
Magistritöö teeb sääsest elevandi
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Dister 16:05 2. Juun 2003

Tegelikult veenis Zoidberg mind oma viimase postitusega täiesti. Ainuke asi, mida ma veel teada sooviks on - kes järgmise aasta Eurovisiooni võidab? Ja 2005 ja 2006nda aasta oma muidugi ka. Valgustab ilma silmaklappideta elav Zoidberg äkki vaimust vaesemaid?

Või saabub Zoidbergi valgustatus alati pärast punktiandmise lõppu :lol: ?
Dister
Manatark

Kasutaja avatar

PostitusPostitas surra 16:06 2. Juun 2003

sorry, demon, aga ma ei saanud kiusatusele vastu panna ;)
surra
veider molekul

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 16:19 2. Juun 2003

Priist seisab Zoidbergi selja taga ja toetab teda. Või siis kasutab kilbina... Kuidas võtta... Aga nõustub siiani kõigega, mida Zoidberg Eurovissi kohta öelnud on.
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru

PostitusPostitas Anonüümne 16:21 2. Juun 2003

Dister kirjutas:Tegelikult veenis Zoidberg mind oma viimase postitusega täiesti. Ainuke asi, mida ma veel teada sooviks on - kes järgmise aasta Eurovisiooni võidab? Ja 2005 ja 2006nda aasta oma muidugi ka. Valgustab ilma silmaklappideta elav Zoidberg äkki vaimust vaesemaid?

Kuna aastal 2004 on liidu laienemine juba toimunud, puudub vajadus laienemispropaganda raames võitude jagamisele. Sa küsi minu käest järgmisel aastal 1 kuu enne üritust sama küsimus uuesti – siis on poliitilised jõujooned selgemad. Siis on uued põhjused. Kusjuures mõnel aastal võib ju lubada ka asjade isevoolu teed minekut... Ja siis jälle oma kasuks pöörata seda, et SEEKORD ei olnudki KÕIK ETTE TEADA. :)

Miks oli lihtne ära aimata 2002 ja 2003 võitjad – sest 2001 võitja, st Eesti, sai võidu nii perversse laulu eest, et siin ei saanud olla muud põhjust, kui poliitiline. Kerge mõttetöö asetas võidu eurolaienemise konteksti, millest loogiliselt tulenesid kaks järgmist võitu. Võimalik okupatsiooni laienemine 2004. aastal oli suhteliselt varakult ennustatud.

Dister kirjutas:Või saabub Zoidbergi valgustatus alati pärast punktiandmise lõppu :lol: ?

No ma arvasingi, et sa ei usu mu juttu. :)
Anonüümne

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Jaak 8:59 11. Juun 2003

see eurovisioon üldse üks suur poliitika ja muude valede jama...
Inglastel jäi kah sellest punktid tulemata et nad USA-d toetasid sõjas (kuid ega see laul polnd kah teab mis suurem asi)
Jaak
Vandersell

EelmineJärgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll