Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Euro Visioonist

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

PostitusPostitas Anonüümne 11:53 29. Mai 2003

Kurat kirjutas:P.S Arnold Oksmaad ometi te ei kuula?

Tal on kah loodud homoseksuaalne imago, lauluhääl on vaat, et parem kui Tatu tegelastel jne...

Oksmaal on pigemini idioodi imago, olgu leebelt öeldud – vaimupuudega inimese imago. Vähemasti minu silmis pole see imago muutunud. Tehniliselt ta muidugi idioot ei ole, aga tugeva hälbega küll.

PS Peded on kah hälbega. Oksmaa puhul siis kaks asja koos... Kuigi arvan, et teda on tema vaimupuude tõttu lihtsalt ära kasutatud – pole ta nii pede midagi. Aga võibolla on. Kes teab?
Anonüümne

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Sorontur 12:15 29. Mai 2003

dr Zoidberg kirjutas:PS Peded on kah hälbega. Oksmaa puhul siis kaks asja koos... Kuigi arvan, et teda on tema vaimupuude tõttu lihtsalt ära kasutatud – pole ta nii pede midagi. Aga võibolla on. Kes teab?

Kuidas võtta. Kui keegi nii kaua pedet mängib, muutub ta ka lõpuks selliseks. Kohanemine, noh. Aga eurovisioonile võiks ta saata küll. Pakuks Austria laulule konkurentsi. :P
Sorontur
Lohede sõber

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ulmeguru 13:44 29. Mai 2003

Elithae kirjutas:Oot...ei tahaks kuidagi norina hakata. Kysiks siis lihtsalt ja viisakalt, et kui tugevana ennast laulmise ja selle hindamise alal tunned. Eriti just nootide täpse tabamise jne suhtes. Kui tunned tugevana, siis lähevad meie arvamused Tatu suhtes lihtsalt lahku.... :rolle:

Muusikas olen muidugi tavatarbija, aga selle saan aru, kas produkt on proff, või pole. Tatu't pean ma piisavalt profiks tooteks. Eurovisoonil laulsid nad mööda seetõttu, et klappidest midagi kuulda polnud. Kindlasti hakkab nüüd mõni Tatu-vaenaja kohe seletama, et loll vabandus, aga arvan, et pole... olen kuulnud ka muid Tatu livesid, seal selliseid probleeme polnud. Ja sel teisel livel ei tulnud laul lindilt.

Elithae kirjutas:Samas, kui kellelegi meeldib Tatu ja teda ei häiri pidev nootide mittetabamine, siis - palun väga. Lihtsalt sel juhul ei peaks kohe väitma et nad laulda oskavad..ja veel hästi pealegi :roll:

Selleks, et laval olla, hästi müüa ja eelarvamustevabadele isikutele mõnusat (ja väikese ivaga) meelelahutust pakkuda ... selleks oskavad nad piisavalt hästi laulda. Jazziga nad ilmselt hakkama ei saaks ... ja kas peakski?

Minuarust kisub see Tatu-kriitika just sinna väravasse, mil teemal ma pidevalt kõikvõimalike muusikutega vaidlen. Tehnilised oskused on vajalikud, aga need pole peamised. Muusikud arvavad miskipärast, et on peamised. Mis kasu on ilgelt tehnilisest soolost või mingist eriti vingelt väljalauldud noodist, kui lugu meelde ei jää, ei köida ning lauljal igasugune karisma puudub? Toon näiteks Vennaskonna, mida võib puht musikaal-teoreetiliselt (ja ka luulekunsti alalt) lõputult kritiseerida ... aga ükski kriitika ei võta Vennaskonnalt ära seda, mis neis on. Ja on drive ning on oma väike ja läbitunnetatud maailmapilt.

Näiteks mängib mul praegu taustaks Emir Kusturica & No Smoking Orchestra. Puht musikaalselt võiks sellele palju ette heita, aga tulemus on väga nauditav... selline hullumaja puhveti saundträkk.

Kurat kirjutas:No andke andeks.
1) Olen kuulanud Tatu'd 3 tundi järjest ja kopp sai ette
2) Miks sai kopp ette, sellel muusikal puudub sõnum, puudub sisu
3) Ei tekita see muusika minus mingeid emotsioone
4) Puudub sisu (on ainult pealiskudne kest)

Kuulasin eile hommikupoole järjest kolm plaati Tatu'd... see peaks vastuseks olema... :-)

Samas teeb Sinu kangelaslikkus Sulle au! Mina küll ei suuda 3 tundi mulle mittemeeldivat muusikat kuulata... :o

Kurat kirjutas:Vot samasugustel põhjustel ei meeldi mulle disko muusika ja trance jne.

Nojah, ikka taandub asi muusikastiilidele... nii võikski öelda, aga mitte hakata rääkima sõnumist, sisust, emotsioonidest jne.

Tunnistan ausalt, et ei suuda kuulata death metalit, kuna mulle hakkab see korin vastu... tunnistan oma piiratust, aga ei näe põhjust hakata rääkima sedasorti bändide sõnumist ja ideoloogiast. Asju kuulamata oleks see jutt lihtsalt üks soe aur, mis suust välja tuleb...

Tal on kah loodud homoseksuaalne imago, lauluhääl on vaat, et parem kui Tatu tegelastel jne...

Ei kuula, sest ei vali lemmikuid seksuaalse sättumuse järgi...

Samas kuulan hea meelega Marc Almondit (ja Soft Celli) ning Leæther Strip'i.
Alles saad millegagi tegelema hakata, kui juba mõni pajatab sulle niisugust lora, et käed langevad iseenesest rüppe.
-- Sever Gansovski «Vincent van Gogh»

http://ulmeguru.blogspot.com/
http://ulmeseosed.blogspot.com/
http://tumetund.blogspot.com/
Ulmeguru
Manatark

Kasutaja avatar

PostitusPostitas raunok1 13:48 29. Mai 2003

Kõik koos nüüd:Y.M.C.A. It's fun to stay in the.........Y.M.C.A.
Jou T u s S, mis teed?
raunok1
kätteta inimene

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ghil 14:13 29. Mai 2003

Way to go, Raunok!!!!!!!
Tabasid t2pselt kogu selle teema viimase 3 lehe sisu 2ra... 6igemini nende m6ttetuse...

Raunoki f2nnklubis yks andunud f2nn taas juures :P
You know, Knowledge is a tricky thing!
Ghil
Laste günekoloog

PostitusPostitas Anonüümne 14:42 29. Mai 2003

Ghil kirjutas:Raunoki f2nnklubis yks andunud f2nn taas juures :P

Kuulge, fännid, helistage oma iidolile, mis te sellest kõigile teada annate! Iidolil ju ikooni all mobla number – juttu jätkub kauemaks, ma loodan...

[roosatav dr Z hakkab tasapisi punasemaks tõmbuma :x]
Anonüümne

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Draug 15:01 29. Mai 2003

kadedaks läksid et raunoki fännklaab on sinu oma arvelt suurenenud jah? :D
Draug
Haldjate sõber

PostitusPostitas Anonüümne 15:23 29. Mai 2003

Draug kirjutas:kadedaks läksid et raunoki fännklaab on sinu oma arvelt suurenenud jah? :D

Muidugi kadedaks. Ega mul omal mingit klubi ei olegi. Võibolla sellepärast ei tuldagi minu postkasti kõrvale näppu viskama. Küll on aga ikka nii, et tühi postitus toob järgmise tühja, millele järgneb omakorda tühi... Nii istudki masina ääres ja loed mõttetuid postitusi...

[dr Zoidbergi haaras masendushoog, kui ta klaviatuuri uuesti üles leidis, mõistis ta, et polegi midagi lisada. Tühi postitus on tühi postitus. Tühikargaja on tühikargaja. Õun on õun. Klaabu on Klaabu.]
Anonüümne

PostitusPostitas oop 17:10 29. Mai 2003

Ei kuula. Oo ei.
Aga loen. :oops:

S.t. lugesin.

Kui vaja, loen jälle.

Mis teha, olen eesti rahva sibi...

...ja Oksmaa memuaaride toimetaja. :D

(On kyll, jah, pede. Idioot on ka, ärge vaielge palun eksperdile vastu.)

Ghil kirjutas:Raunoki f2nnklubis yks andunud f2nn taas juures :P

Aga mulle meeldib ka Raunok rohkem.

Vahe selles, et krabisid syyakse keedetult, aga raunokeid, nagu kõik teavad, suitsutatult. Ja mulle meeldib suitsutatud rohkem. Nämm! :P
Ärge mulle palun privasid saatke. Ma ei kohtu nendega.
oop
Esimene Filosoof

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 21:48 29. Mai 2003

Arnold Oksmaa ei ole HOMO.

Arnold Oksmaa on PEDE.

Selles see vahe seisnebki...

P.S. Oop, tunnen sulle südamest kaasa...
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru

PostitusPostitas oop 1:54 30. Mai 2003

Priist kirjutas:P.S. Oop, tunnen sulle südamest kaasa...

Ma tänan. :cry:

Badly needed, kusjuures.
oop
Esimene Filosoof

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kurat 10:03 30. Mai 2003

Paraku pean tunnistama, et ma ei kuula endale mitte meeldivat muusikat vabatahtlikult vaid kolleegi sunnil.

Jah ei viitsigi selgeks teha, et see muusika stiil on sitt aga ma väljendan enda maitset subjektiivselt :) (alati hea vabandus maitse fleimimisel)

Ma jaotaks siis muusika kuulajad 3-eks

1) Need kes kuulavad muusikat muusika pärast
2) Need kes kuulavad muusikat sõnumi pärast
3) Need kes kuulavad muusikat nii muusika pärast kui ka sõnumit

Mina liigitaks ennast heameelaga viimasesse lahtrisse :D

P.S On ka muidugi veel need kes kuulavad muusikat niisama, et popp olla (need samad kes hakkavad suitsetama kah, et sõpradele meelejärgi olla, aga nad ei ole vast kõige tõsisemalt võetavad tegelintskid )
El Diablo horrible sangriento!
Kurat
Tõeotsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Elithae 10:05 30. Mai 2003

oop kirjutas:Aga loen.
S.t. lugesin.

Kui vaja, loen jälle.

Mis teha, olen eesti rahva sibi...

...ja Oksmaa memuaaride toimetaja. :D

Vahe selles, et krabisid syyakse keedetult, aga raunokeid, nagu kõik teavad, suitsutatult. Ja mulle meeldib suitsutatud rohkem. Nämm! :P

Ei ole lugenud. Aga sirvisin. Rohkem seda ei tee...tykk aega oli kole olla, käisin krillis silmadega ringi ja karjusin inimeste peale. Nii et kuidas sina seda lugeda suudad, seda minu mõistus ei võta. Tõenäoliselt on asi lihtsalt tugavamas närvikavas :)

Ja mulle ei meeldi ei keedetud ega suitsutatud, vaid hoopis praetud. Aga raunokeid praetult ei pakuta..... :(
Elithae
Õpipoiss

PostitusPostitas oop 11:29 30. Mai 2003

Elithae kirjutas:Ei ole lugenud. Aga sirvisin. Rohkem seda ei tee...tykk aega oli kole olla, käisin krillis silmadega ringi ja karjusin inimeste peale. Nii et kuidas sina seda lugeda suudad, seda minu mõistus ei võta. Tõenäoliselt on asi lihtsalt tugavamas närvikavas :)

ÄRA LOE! EI!
Kurat, hiljaks jäin.

Eks mul on tugev vaimne tervis, palju viina ja aeg-ajalt värisevad käed.

Ja mulle ei meeldi ei keedetud ega suitsutatud, vaid hoopis praetud. Aga raunokeid praetult ei pakuta..... :(

Milles kysimus? Järgmisele yritusele or-ga-ni-see-ri-me. See ongi see võlusõna. ;)
oop
Esimene Filosoof

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ulmeguru 19:04 30. Mai 2003

Kurat kirjutas:Paraku pean tunnistama, et ma ei kuula endale mitte meeldivat muusikat vabatahtlikult vaid kolleegi sunnil.

See on kuritegelik... mäletan, et kunagi oli ühes kirjastuses sekretär, kes võis nõrkemisini kuulata Joe Cockerit. Mul pole miskit Cockeri vastu: kena puhas vanainimene, kelle looming mind suht külmaks jätab. Aga kui miski Night Calls üle kirjastuse mühises, siis tahtsin ma küll mingil hetkel kedagi tappa... :2:

Kurat kirjutas:Ma jaotaks siis muusika kuulajad 3-eks

1) Need kes kuulavad muusikat muusika pärast
2) Need kes kuulavad muusikat sõnumi pärast
3) Need kes kuulavad muusikat nii muusika pärast kui ka sõnumit

Ma lisaks ka neljanda, et need, kes kuulavad muusikat meeleolu pärast. Mulle endale on just meeleolu kõikse olulisem, siis tuleb muusika ja alles siis sõnad.
Alles saad millegagi tegelema hakata, kui juba mõni pajatab sulle niisugust lora, et käed langevad iseenesest rüppe.
-- Sever Gansovski «Vincent van Gogh»

http://ulmeguru.blogspot.com/
http://ulmeseosed.blogspot.com/
http://tumetund.blogspot.com/
Ulmeguru
Manatark

EelmineJärgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll