Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni


Euro Visioonist

Lõõgastumiseks koguneb rahvas kõrtsi ja arutab ilmaasju... Vestlusfoorum omavaheliseks suhtlemiseks.

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve, Priist, Kõrtsmik

Kasutaja avatar

Euro Visioonist

PostitusPostitas Udutont 12:33 25. Mai 2003

Ma ei vaadanud. Aga täna lugesin, et Eesti kohaks sai 21ne. Mis vähem viisakalt öeldes tähendab luuserite seltskonda. Mis nad õige mõtlesid kui Ruffuse viisudele saatsid?... Ilmselt tahtsid teistkordsetest korraldamiskuludest pääseda. Võidu nimel oleks ikkagi pidanud Ninjad teatud forumantide täristamise saatel lavale ajama :D

Anglachel kirjutas:noormees marat on meil 'vanilla ninja' kidramees :P, kui sa juba ei tea...


Marat Sar kirjutas: Vanilla Ninja jah. Jõle kõvasti r o k i m e tänavu euroviisudel Ma yldiselt arvan, et eurovisoon on maailma kõige tähtsa ja ilusam asi, kusjuures!


Anglachel kirjutas: jestas! ignorant! kas ona olemas veel kedag1 siin maamüNa peal, kes ei ole veel kuulnud, et raunok1 on Marat Sar'i kõrval see teine Vanilla Ninja kidramees.
Udutont
Arhimaag
 
Postitusi: 1664
Asukoht: uttu tõmmatud

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 12:53 25. Mai 2003

no pole ime kah :P

ma kuulsin fragmente umbes poolest tosinast eesti loost ning see Chosen One oli nendest imo k6ige m6ttetum ;)
lihtsalt igav lugu. vot.
Magistritöö teeb sääsest elevandi
Teemon
Nutikas Lutikas
 
Postitusi: 4022
Asukoht: harjumaa majad

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 13:15 25. Mai 2003

Demoniga nõus. Ainus lugu, mis selles komplektis midagi väärt oli, oli Belgia lugu. Sobis hästi rollimängurite maailmavaatega.
Shadow
Saladuste kaitsja
 
Postitusi: 3090
Asukoht: Brettonia, Brechlen, Wode, Roesone

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 13:47 25. Mai 2003

Belgia? Austria oli ju see mis ruulis :) Neil isegi oli (sisalikust?) vabadusesammas ja muud staatilised olendid laval. Üldse, olid kaks lugu mis olid täielik protest, üks oli Claire's Birthday ja teine oli Austria. Claire oli IMHO suht ürituse mõnitus. Tegelikult meenub Austria looga eelmise aasta "Cat, cat, my master cat" :roll:

Kusjuures vaatasin seda internetiülekannet mis oli n.ö. ekstraprogramm (neil oli vist mingi tehnikute striim ka ja muidugi originaalsaade). See oli tõesiselt lahe, pean ütlema. Pidevalt olid lava taga, inglist hästi ei rääkinud ja kõik võtted lavast tulid kas saalist või kusagil lava küljelt. Kujutage ette ESTO TV-d, kes on viisakas, aga sama liikuv. Muidu olekski vist huvi kaotanud, aga värk oli nii camp ja pealegi nägi teiselt kanalilt ka afterpartyt ja pressikonverentsi kainestava reaalsuse ülekannet.

Dromedaren, kaput!
Viimati muutis Irve, 13:50 25. Mai 2003, muudetud 1 kord kokku.
Irve
paranoik
 
Postitusi: 6659
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Marat Sar 13:50 25. Mai 2003

Eino mina, Raunok ja tydrukud oleksime loogish kinni pannud, alright? Nagu täiega piider, et mindi nohkar saadeti. Meil olid juba faking kostyymid ka valmis, get this! Mul oli ilgelt sheff narmastega ja V-kujuline kidra kah, special for the eurovision song contest, noh! Tydrukutel olid Sex Pistols ilusti särkidel ja nii fann oli, kui nad hästi-hästi vigaselt ja kohutava aktsendiga kõiki pidu panema kutsusid! Alright?

Eino nyyd on ikka täitsa pees kyll. Nohkarid keerasid ilusa rivi tuksi. Meil ikka jube hästi läks! Kõva rivi oli. Sahlene ja Benton/Padar ja Etti panid ikka nagu ilgelt kõvasti ja siis tulid nohkaritossid ja keerasid kõik kihva!
Nagu täiega weak! Alright?
implausibly wealthy, intelligent, physically attractive and free of doubt while arrayed against antagonists who are weak, pathetic, full of uncertainty, and lacking in imagination and talent
Marat Sar
Tuleloitsija
 
Postitusi: 777
Asukoht: Elyysium

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Irve 13:59 25. Mai 2003

Aga alati võib ju sellest mitte heituda ja projekti edasi arendada. Näiteks suvetuuridele sobiks te tüdrukutega ju Meie Mehe soojendajateks nagu rusikas silmaauku. Ega siis keskpärasus ei ole halb.

Minu meelest polekski see kõige halvem karjäärivalik, mida teha võiks :)
Irve
paranoik
 
Postitusi: 6659
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Dister 14:50 25. Mai 2003

Ma lihtsan tulen kohale, avaldan oma isiklikku arvamust, kasseerin yhe postituse ja teatan, et

T.A.T.U ei olnud e r i t i mage...
Dister
Manatark
 
Postitusi: 608

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 15:13 25. Mai 2003

tatu lubas vist euro ajal mingi skandaaliga hakkama saada, oli siis kah midagi?

D, vaatas euro ajal hoopis matrixit
Magistritöö teeb sääsest elevandi
Teemon
Nutikas Lutikas
 
Postitusi: 4022
Asukoht: harjumaa majad

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Dister 15:29 25. Mai 2003

Demon kirjutas:tatu lubas vist euro ajal mingi skandaaliga hakkama saada, oli siis kah midagi?

Midagi hullu ei olnud. Lihtsalt siis kui teised tegid peaproove mängisid vene plikad lolli ja kui neilt kysiti, kas nad Riia vaatamisväärsusi ka vaatama lähevad, siis teatasid nad, et nad selle asemel parem amelevad hotellis. Ja muud pisidetailid. Asi oli ilmselt selles, et neid ähvardati disklahviga, kui nad väga liiale oleks läinud. Sellest ka laval lesbitsemise ärajäämine - tegu oli ikkagi koguperesaatega ;) .
Dister
Manatark
 
Postitusi: 608

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Merlon 17:04 25. Mai 2003

Andke andeks kõik eurovisiooni austajad aga midagit kipitab mu südame peal ja ma pean selle välja ütlema:Seekordne eurovisioon oli eelmisega võrreldes magedvõitu.Palun mitte kellelgi võtta seda kui isiklikku rünnakut. :D
Merlon
Manatark
 
Postitusi: 613
Asukoht: Pärnu

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Marat Sar 19:25 25. Mai 2003

Merlon kirjutas:Andke andeks kõik eurovisiooni austajad aga midagit kipitab mu südame peal ja ma pean selle välja ütlema:Seekordne eurovisioon oli eelmisega võrreldes magedvõitu.Palun mitte kellelgi võtta seda kui isiklikku rünnakut. :D


Mina muidugi võtan seda, kui isiklikku rynnakut. See tõesti kotib mind! Tannermaale! :lol:

Kusjuures -seda kyll, et Tallinna saatejuhtide tekstid, vahepalad, lavadisain ja yldiselt kõik peale kostyymide olid Riiast paremad. Mitte yhtegi head ideed peale punktisysteemi (riigid on alatasa pingereas) ei olnud neil välja käia. Tegemist kusjuures ei ole rahvusromantilikast tiivustatud arvamusega. Ma olen kõrgelt hinnatud professionaal -nagu kõik teavad - ja oskan kolme nooti vahetades jätta kidraga mulje nagu ma raiuksin Valhalla väravatel, mis kusjuures on iga eurose kidrasoolo esimene tunnusjoon.

P.S. Ei T.A.T.U ei olnud eriti mage.
implausibly wealthy, intelligent, physically attractive and free of doubt while arrayed against antagonists who are weak, pathetic, full of uncertainty, and lacking in imagination and talent
Marat Sar
Tuleloitsija
 
Postitusi: 777
Asukoht: Elyysium

Kasutaja avatar

PostitusPostitas raunok1 20:13 25. Mai 2003

TATUlubas abielluda kui peaks juhtuma, et võidavad.
Jou T u s S, mis teed?
raunok1
kätteta inimene
 
Postitusi: 1095
Asukoht: 56645629

PostitusPostitas Anonüümne 21:27 25. Mai 2003

Ah, mis te jaurate! Läti üritus oli Eesti üritusest üle igas elemendis, välja arvatud õhtujuhid. Aga kas siin foorumis on tõesti keegi, kes arvab, et võit ei ole poliitiline otsus? Ei loe laulu headus ega midagi sellist. Tegemist on tavalise promo ja müügitööga. Kuidas sai nii värdjas laul nagu Neeger/Piider laulsid, võidu tuua? Miks jäi võit kaks aastat järjest Baltikumi? Miks läks võit seekord Türgisse? Miks igal aastal kerkivad skandaalid, et tegemist ei olnud puhta mänguga? Kas 5 minutit helistamisele avatud telefonid suudavad tuua autentse rahvahääletuse? Mis on mõjutatavam, kas hääletav rahvas või auväärne zhürii? Kui usutav on, et 5 minutiga ei ummistu telefoniliinid? Kas esineb telefone, mis saavad paremini ühendust? Kas esineb aparaate, mis loovad tuhandeid samaaegseid ühendusi?

[dr Zoidberg on paranoiline, nagu ikka, aga endiselt mitte ilma põhjuseta]
Anonüümne
 

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Priist 21:56 25. Mai 2003

Nõustun Zoidbergi arvamusega. Vaatab paranoiliselt ringi No kammoon, mis Türgi?

Äärmiselt selged poliitilised otsused kumavad kaugelt läbi. Lavakujundus oli see-eest ilus. Aga mis vhaking Türgi? Kõige parem lugu oli konkurentsitul Austria oma. Hästi nunnu. Ja Poola oli isegi kuulatav. Aga mingi tyramuse Türgi?

Esimest korda minu elu jooksul oli meil lugu, mis tegelikult ka HEA oli. Paraku oli ta liiga hea, ja ei läinud üleüldise euro-magus-imala maitsega kokku. Aga mis kuradi Türgi? Saast!

P.S Filmimees Priist oleks iga kell paremad vaheklipid suutnud teha. Ilma naljata.

P.P.S. Aga teeme oma Eurovissi! Marat ja tibid esinevad, Pecike-Arlis-Uuk teevad sisekujunduse ja mina vaheklipid.
Rollimängukeskus - URG
Priist
Uruguru
 
Postitusi: 1298
Asukoht: Dorpat 581-007-62

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 22:06 25. Mai 2003

Jajah, dragovisioon. Siis saaks vaheklippides või lausa laval ära näha ka selle, mis Nõiamaja programmist mingitel põhjustel välja jäi. Nimelt Arlise DELFI-logoga ...
Shadow
Saladuste kaitsja
 
Postitusi: 3090
Asukoht: Brettonia, Brechlen, Wode, Roesone

Järgmine

Mine Kuldlohe kõrts

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.6