Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Turvis kuulivestist.

Meistrite ja õpipoiste kogunemiskoht

Moderaator: Bernard

Kasutaja avatar

Turvis kuulivestist.

PostitusPostitas Kirves 11:12 15. Aug 2004

Vabandan juba ette kui häirin inimesi uue teemaga. :oops:

Aga igatahes, mul oleks võimalus saada endale mingi vana nõuk.-aegne kuulivest. Kas sellest võiks ehk mingi turvise aretada äkki? Ma ei tea ms seal sees on... ehk saan neid plaate (millestiganes need on) väljaspoole tuua. Kui need ei kõlba, siis on vähemalt vesti riideosa heaks aluseks uuele turvisele. :P
Kirves
Ruunitundja

PostitusPostitas Sande 12:53 15. Aug 2004

proovida ju võid, aga kevlarit, mis seal arvatavasti sees on, sa vist keha järgi peksma ei hakka...
Kõik, mis ei tapa, teeb haiget.

Tegelt ka!
Sande
Manatark

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kirves 13:10 15. Aug 2004

Vist mitte.... aga kuna see seal sees on siis võib see juba olla keha järgi kujundatud... tõesti ei tea mis neis vanades vestides on sees
Kirves
Ruunitundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 17:31 15. Aug 2004

suht ebakompentente antud teemas, aga julgen pakkuda et kuulivest eriti h2sti l88kide vastu ei kaitse, ta ehitatud pigem kergema massiga ja kiiremini liikuvaid asju pyydma
ehk siis kui sa l2heks kuulivestiga keskaega, siis nooled peaks ta kyll ilusti kinni, aga noaga, m66gaga vms asjaga torgataks sealt suht lihtsalt l2bi

aga see on puhtalt minu k6hutunne :)
Magistritöö teeb sääsest elevandi
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ulmeguru 18:13 15. Aug 2004

Ma nüüd ei tea täpselt millisest mudelist jutt, aga üks mida omal ajal liimitsatele jagati... see üks mudel oli küll ilge õnnetus.

Oli raske, seal käis veel midagi jalgevahelt läbi ning kui sellega pikali hüppasid, siis iseseisvalt püsti saamine oli tõsine vägitükk.

Isiklikud kogemused puuduvad, aga seda muljetas üks endine miilits, kes oli selle «rõivaeseme» peale ikka väga verine...
Alles saad millegagi tegelema hakata, kui juba mõni pajatab sulle niisugust lora, et käed langevad iseenesest rüppe.
-- Sever Gansovski «Vincent van Gogh»

http://ulmeguru.blogspot.com/
http://ulmeseosed.blogspot.com/
http://tumetund.blogspot.com/
Ulmeguru
Manatark

Kasutaja avatar

Re: Turvis kuulivestist.

PostitusPostitas hallsilm 18:41 15. Aug 2004

Eldamacil kirjutas:Vabandan juba ette kui häirin inimesi uue teemaga. :oops:

Aga igatahes, mul oleks võimalus saada endale mingi vana nõuk.-aegne kuulivest. Kas sellest võiks ehk mingi turvise aretada äkki? Ma ei tea ms seal sees on... ehk saan neid plaate (millestiganes need on) väljaspoole tuua. Kui need ei kõlba, siis on vähemalt vesti riideosa heaks aluseks uuele turvisele. :P

See millest sa saaksid larpiturvise aretada, on titaanplaatidega seest.
Mul on endal yks selline katkine (löhkusin lahti, et proovida teha neist juppidest turvist) aga see vest on nii neetult raske, ja plaadid nii jama kujuga, et pole mötet teha. Parem teha kylmvaltsimise meetodil endale mingi turvis. Lihtsamaid turvisejuppe pole tegelikult yldse raske teha kylmvaltsimise meetodil, kui sa just ajaloolist autentsust taga ei aja.
hallsilm
Lohede õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kirves 22:19 15. Aug 2004

See vest mis mul võib-olla oleks võimalik saada, on tõepoolest kuradimoodi raske, see titaaniumivariant on täitsa reaalne.
Kirves
Ruunitundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas enx 11:28 15. Aug 2013

see titaanium, ehk titaan on 2xkergem kui teras ja 4x tugevam ja sitaks kallim aga galileos testiti et kuulivest peatab küll mõõga
Kui su elu on triviaalne, siis HOOLITSE, et su surm poleks!

Üks omamoodi ja üsna tüütu tegelane kes tegeleb kuskil millegagi ja juhuslikult on hetkel vist aasta 2017 kõige aktiivsem GM :D
enx
Meister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Tagtag 1:02 17. Aug 2013

Täiesti off topic aga ei suuda lihtsalt:
Vaadake viimaste postituste aegu! What are the chances!
The train, it is not moving. ~ Hercule Poirot
Tagtag
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Steppihunt 16:40 26. Aug 2013

olen ise turviseid ehitanud ja ka ühe kuulivesti omanik. sellest konkreetsest küll (pseodo)keskaegset larpi turvist teha ei saa. Terasplaadid on sellel liiga väiksed ja kevlar nagu keskaega väga ei sobi. pigem on kuulivestide koht postapokalüptilistel rollimängudel.
Pole olemas sellist asja nagu ex-VG, sa võid lahkuda, aga sa ei kaota kunagi seda suhtumist.
Steppihunt
Seikleja

Mine Käsitöö

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll