Leht 1 koguhulgast 3

Fantasy loom, kes ajab hirmuvärinad peale ?

PostitusPostitatud: 16:03 7. Apr 2006
Postitas Morgan Le Fay
Milline on kõige õudsem fantasy loom, mida olete näinud/lugenud ?
Minu üks lemmikumaid:
Manamähkur
Manamähkur on õnneks väga haruldane elukas, kes esineb üksnes troopilises kliimas.Ta sarnaneb umbes poole tolli paksuse musta keebiga(kui ta on hiljuti tapnud ja ohvri seedinud on ta paksem), mis liugleb öösel mööda maapinda.Et manamähkur ründab enamasti magajaid,avaneb tema ohvritel väga harva võimalus end kaitsta.Kui saak on edukalt lämmatatud, seedib manamähkur toidu sealsamas voodis ära. Seejärel väljub ta majast natuke paksema ja ümaramana kui enne, jätmata nendast aisatki jälge...

"Minu õuduseks hakkas see vari voodisse roomama ja ma tundsin endal ta rasket survet. Kõige rohkem meenutas see lainetavat musta keepi, mille servad mööda voodit minu poole roomamisel kergelt lipendasid. Hirmust halvatuna tundsin ma selle niisket ja külma puudutust lõual ja tõusin järsult istuli. See elukas püüdis mind lämmatada, libisedes vastupandamatult mu näole, kattes kinni suu ja ninasõõrmed, aga ma rabelesin ikka veel, tundes, kuidas selle külmus mind endasse mähkis. Võimetu appi karjuma ..."
_________________

PostitusPostitatud: 16:15 7. Apr 2006
Postitas Tinz
Mina kardan Põhja konna. Eriti seda kunagist muinasjuturaamatut, kus rahvas talle ise suhu jalutas kõige pudulojustega koos. Seda ma lapsena hirmsasti kartsin. Siiamaani ei meeldi.

PostitusPostitatud: 16:21 7. Apr 2006
Postitas Die
Sama siinpool. Põhjakonn oli vist ka üks esimesi hvantastilisi ellajaid, kellega elus kokku puutusin. Teisel kohal on kindlalt see "tore" lohelaadne elukas Vendades Lõvisüdametes. (Mistandnimioligi, ma olen raamatu ära kaotanud :cry: )

Ja nende stiilsete härrasmeestega Potteri-poisi võlumaailmas, kes kõige hea ja toredaga njämm njämm teevad, ei tahaks ka kohe üldse kohtuda.

PostitusPostitatud: 20:22 7. Apr 2006
Postitas Kirves
Muumitrollide tegemistest pärit Urr ajas kunagi koledasti hirmu nahka. :)

PostitusPostitatud: 21:16 7. Apr 2006
Postitas remulus wolf
bansheed ja vaimud.hüppavad nurga tagant välja ja ehmatavad ja vahivad sind oma punaste silmadega.satud paanikasse ja sul pole kuhugile põgeneda.

PostitusPostitatud: 23:03 7. Apr 2006
Postitas Coros
Nõustun Die'ga. Dementorid oleksid ikka väga jubedad :)

PostitusPostitatud: 23:30 7. Apr 2006
Postitas Bernard
Põhjakonn, vaieldamatu favoriit.

PostitusPostitatud: 23:39 7. Apr 2006
Postitas Neumis
urr

PostitusPostitatud: 14:13 8. Apr 2006
Postitas Florian
Die kirjutas:Sama siinpool. Põhjakonn oli vist ka üks esimesi hvantastilisi ellajaid, kellega elus kokku puutusin. Teisel kohal on kindlalt see "tore" lohelaadne elukas Vendades Lõvisüdametes. (Mistandnimioligi, ma olen raamatu ära kaotanud :cry: )

Ja nende stiilsete härrasmeestega Potteri-poisi võlumaailmas, kes kõige hea ja toredaga njämm njämm teevad, ei tahaks ka kohe üldse kohtuda.


See koll oli Katla

PostitusPostitatud: 12:11 9. Apr 2006
Postitas Henzu
Hommikul ärgates vahib otsa sulle suurte klaasistunud silmadega mustjashall karvatort. Parajalt suur ja raske, ülbelt, rinna peal istumas. Veidi irevil hammaste vahelt kostub vali kiunuv nurumine ja sa pead enanst kell pool neli hommikul püstiajama, et see müstiline monstrum, keda esmaspäeviti võib isegi materjaalseks pohmelliks pidada, saaks tühjendada oma põie sinu trepi kõrvale ja siis süüa nõuda. Loomulikult pole see veel midagi võrreldes kõigi nende koletute tegudega, mis ta saadab korda su prügikasti või jalanõudega, ehk tekitab ka omavolilise basseini kuhugi keset su elutuba.
Tema ongi koer.

PostitusPostitatud: 15:06 9. Apr 2006
Postitas Wahuric of Aestgard
Warg on päris jube loom :D !

PostitusPostitatud: 14:56 10. Apr 2006
Postitas mart
Ämblikmees :)

Millegi pärast tulevad meelde Cure laulu sõnad:
And softer than shadow and quicker than flies
His arms are all around me and his tongue in my eyes
"Be still be calm be quiet now my precious boy
Don't struggle like that or I will only love you more
For it's much too late to get away or turn on the light
The spiderman is having you for dinner tonight"


Kui nüüd tõsiselt rääkida :) siis kõige õudsam koletis on see, kes elab voodi all või riidekapis (mõned räägivad, et tal on veel teisigi elukohti, nagu näiteks peegli peegeldus) ja tema puhul on kõige hirmsam see, et tal puudub konkreetne vorm.

PostitusPostitatud: 16:34 10. Apr 2006
Postitas Cliodna
Urr oli lapsepõlves küll kohutav. Muumitrollide multikas tuli ta alati sellise muusika saatel ja külmutas kõik ära. o__o
Soos ehmatas mind veel Guglunk ''Kääbikust''. Vanemas raamatuversioonis oli temast lihtsalt selline ehmatav pilt, et tuli kohe meelde üks võrdlus:
kui inimese silmad oleksid kehaga võrreldes sama suured, kui öökullil, siis oleksid inimese silmad apelsini suurused ja sellised inimesed oleksid hirmutavad.
Ja tegelikult oli neid elukaid veel väga palju. Igasugused ebasurnud ehmatavad mind ikka...ja krakenid.

PostitusPostitatud: 17:15 10. Apr 2006
Postitas Pingviin
Mind hirmutas samuti Gluglunki pilt vanemas Kääbikus, st ma ei julgenud seda vaadatagi, olgugi, et ma olin seda lugu lugedes miski teismeealine juba. Praegu on hea meel, et minu Kääbik on see uuem variant :D

Röövlitütar Ronjas olnud hallvanakestega ei tahaks ka pimedas metsas kohtuda. Need olid mu jaoks isegi hirmutavamad kui küünistav mardus.

PostitusPostitatud: 17:49 10. Apr 2006
Postitas Morgan Le Fay
Veel üks peletis tuli meelde - luuamees. Ta on selline koll, kes elab maakohas kempsude käikudes (teate küll neid vanaemade puust majakesi, kust "potti" vaadates paistab all olevat pime lõputu auk....) Noh, egatahes ta peidab end seal ja pühib siis vetsuskäijate taguotsi oma luuaga :P See on küll mu vanaema-fantasy, aga ma kartsin seda hirmsasti...

Peakski looma uue liigi - high-fantasy, low-fantasy ja grandma-fantasy :D Tema väljamõeldud hirmulugudest (eesmärgiks muidugi minust korralik jumalakartlik inimene luua) saaks terve raamatu