Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

kirjeldage oma unistuste lohesid

Arutlused rahvapärimuse üle

Moderaatorid: surra, Irve, ohpuu, teknoloog

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Cliodna 22:52 7. Juun 2006

Milline on minu arust üks kõige õigem lohe?
Tõenäoliselt midagi ''Eragoni'' raamatute Saphira sarnast - kaunis, majesteetlik, sinine, äärmiselt arukas, küüned ja kihvad ning suure hobuse suurune. Või midagi ''Drakonoloogia'' Euroopa draakoni (Draco occidentalis) sarnast - see tähendab, et umbes nagu Saphira, ainult, et natuke rohkem sarvi ja küüniseid ning pikk Nessi-kael.
Aga milline oleks minu unistuste draakon?
''Drakonoloogia'' väidab, et couatlid (raamatus siiski amfiteerideks nimetatud) on samuti draakonid. Minu unistuste olend oleks üks kaunis couatl - umbes poole meetri pikkune, kaetud brilljant roheliste, siniste või veel parem - sinakasroheliste, sulgedega. Kaks pikka tiiba ja ei mingeid jalgu ning imekaunid kassisilmad ja kihvad. Ei mingit tulehingust ja iseloomult meenutaks kassi ning jooks kausist piima ning sööks liha (ikka kõige paremat tai liha :) ). Ning sellele couatlile meeldiks ennast ümber minu kaela kerida ja mul sedasi kõikjal kaasas käia ja ta nimi oleks Serpentes... Kuigi tegelikult meeldiks mulle rohkem ''Varjatud Maailma Loodusloo''s kirjeldatud couatl - vihmamao peaga ja sulgedega olend, kaks kaunist tiiba, suured silmad ja üks paar jalgu. Selline oleks armas.
Või tahaks siis Jaapani lungi. Umbes meetri pikkune, roheline, kollaste silmadega jne. Umbes, nagu couatl või amfiteer, kuid ilma sulgedeta ja jalgadega.
Mu deviantART
Kõik mis ei tapa annab ekspi
Cliodna
Meister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas holebuulD 12:39 8. Juun 2006

Kah midagi "Eragonist" ja "Vanemast". ainult, et mitte nagu saphira, pigem Shurikan. üleni must, suur, vana ja tark, suured küünised ja valged hambad.
holebuulD
Manatark

Kasutaja avatar

PostitusPostitas banaan 14:07 10. Juun 2006

http://artpad.art.com/gallery/?j0n592xz8ng

minu lohe siis... Roheline, elab metsas, toitub suurtematest metsaloomadest (põder, hirv, hunt jne.) , tuld ei sülga ja suuruselt nii 5-meetri pikkune... ja kuni 2m. kõrgune.
banaan
Seikleja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas holebuulD 15:35 10. Juun 2006

See artpad on lahe asi. Minu oma siis siin: http://artpad.art.com/gallery/?j0n9lq1mgdk8
sama lohe. sellel pildil sülgab tuld... http://artpad.art.com/gallery/?j0nwdu10bk2g
holebuulD
Manatark

Kasutaja avatar

PostitusPostitas hallsilm 23:40 20. Juun 2006

Hästi surnud.
hallsilm
Lohede õpilane

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Raivin 13:29 14. Aug 2006

Mingine musta värvi (Mudu pole ju lohe) Punased hiilgavad silmad (Ei tea kas on just kõige täpsem sõna) Teravad küünised ja kihvad (Mustad) Suur (100 m2) Ja kõik vist :rolle: :P :D
If ur not into metal ur not my friend
Raivin
Vandersell

Kasutaja avatar

PostitusPostitas mustjuur 14:18 14. Aug 2006

Raivin kirjutas: Suur (100 m2) Ja kõik vist :rolle: :P :D

Kas see 100 m2 on naha pindala? :D
vaatleja
mustjuur
Õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Azelor 14:39 14. Aug 2006

Ei, ta mõtleb vist mingit pannkoogi sarnast... alasi peale kukkunud vms.
Azelor
Rändlaulik

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Xan 16:40 14. Aug 2006

hammastega lendav vaip ?
Arhitektuurne projekteerimine ja detailplaneeringud - 50 18 059
Xan
Valguse kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas veiko100 15:22 16. Aug 2006

Hirmus suur ja kuri, keegi, keda oleks sünnis küttida Stingeritega.
"Kristlik usk on otsast otsani ohvrite toomine: oma vabaduse, uhkuse, enesekindluse ohverdamine, enda orjusse andmine, enese sandistamine." - Friedrich Nietzsche
veiko100
Manatark

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Emherdi 16:58 17. Aug 2006

Cliodna kirjutas:Milline on minu arust üks kõige õigem lohe?
Tõenäoliselt midagi ''Eragoni'' raamatute Saphira sarnast - kaunis, majesteetlik, sinine, äärmiselt arukas, küüned ja kihvad ning suure hobuse suurune. Või midagi ''Drakonoloogia'' Euroopa draakoni (Draco occidentalis) sarnast - see tähendab, et umbes nagu Saphira, ainult, et natuke rohkem sarvi ja küüniseid ning pikk Nessi-kael.
Aga milline oleks minu unistuste draakon?
''Drakonoloogia'' väidab, et couatlid (raamatus siiski amfiteerideks nimetatud) on samuti draakonid. Minu unistuste olend oleks üks kaunis couatl - umbes poole meetri pikkune, kaetud brilljant roheliste, siniste või veel parem - sinakasroheliste, sulgedega. Kaks pikka tiiba ja ei mingeid jalgu ning imekaunid kassisilmad ja kihvad. Ei mingit tulehingust ja iseloomult meenutaks kassi ning jooks kausist piima ning sööks liha (ikka kõige paremat tai liha :) ). Ning sellele couatlile meeldiks ennast ümber minu kaela kerida ja mul sedasi kõikjal kaasas käia ja ta nimi oleks Serpentes... Kuigi tegelikult meeldiks mulle rohkem ''Varjatud Maailma Loodusloo''s kirjeldatud couatl - vihmamao peaga ja sulgedega olend, kaks kaunist tiiba, suured silmad ja üks paar jalgu. Selline oleks armas.
Või tahaks siis Jaapani lungi. Umbes meetri pikkune, roheline, kollaste silmadega jne. Umbes, nagu couatl või amfiteer, kuid ilma sulgedeta ja jalgadega.

"Eragon" tõeliselt hea raamat, mida hakkasin kohe lugema peale seda LOTR palavikulist aega. Sellist lohet oleks endalgi vaja. Selline sõber oleks tõeliselt sõber. :) :) :)
Valgemetsa-Nõiatar
Emherdi
Õpipoiss

PostitusPostitas trhall 13:36 11. Sept 2006

http://cloudcastle.hut.ru/pics/images/dragon_054.jpg

Ainult Safiirsinist v2rvi ja ,et ta oskaks sinuga m6tetes suhelda. :P
...
trhall
Vanem õpipoiss

Eelmine

Mine Folkloor ja mütoloogia

Kes on foorumil