Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Nõiad...

Arutlused rahvapärimuse üle

Moderaatorid: surra, Irve, ohpuu, teknoloog

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Amelia 18:21 2. Aug 2007

kohale värelevad ja laamendama hakkavad:)

:lol: Ka purjus inimesed võivad teie juurde väreleda ja laamedama hakata. Või näiteks, kui kuskil on rahutused, kas kõik laamendajad on siis deemonid? :lol:

Aga mis siis kui te eksite?
Ja kus deemonid elavad?

Ka mina tuleks sinna muuseumi.
Vampire Elder Amelia.

Surmatooja
Amelia
Seikleja

PostitusPostitas w.i.t.c.h 18:47 2. Aug 2007

Ka purjus inimesed võivad teie juurde väreleda ja laamedama hakata

Kas purjus inimesed panevad käest tuleva tulega asju põlema???

Ja kus deemonid elavad?

Tavaliselt maaalustes koobastes:)
NõIaD.
w.i.t.c.h
Asjatundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Kirves 19:09 2. Aug 2007

w.i.t.c.h kirjutas:Kas purjus inimesed panevad käest tuleva tulega asju põlema???

Tulemasin on loitsu nimi, tsäkts on ta mingis murrakus veel - loitsu verbaalne osa võib sisaldada palju hui-tüvelisi sõnu näiteks. :)
Kirves
Ruunitundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas ohpuu 20:30 2. Aug 2007

tsäks. see on lõunaeesti. (vrd täks, täksima põhjaeesti keeles.) põhimõtteliselt tähendanuvat vanasti tulekivi. (või -rauda? ei tia.)
ohpuu
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Amelia 22:11 2. Aug 2007

Kas purjus inimesed panevad käest tuleva tulega asju põlema???

No seda sa ennem ei maininud... Nüüd ma siis tean, et kui keegi jookseb minu poole, käes põleb tuli ja paneb sellega asju põlema, siis ta on deemon... Aga, ütleme, jookseb keegi purjus, karjub ja lõugab ja käsi põleb ja st, et kõik, mis ta katsub enamasti süttib, kas ta on siis deemon?
Vb on tal abi vaja? :P

Oooo. Kas nagu kääbikud või mõned ükskikud päkapikudki? :rolle:
Vampire Elder Amelia.

Surmatooja
Amelia
Seikleja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Olorin 22:17 2. Aug 2007

No seda muidugi. Hiljuti sai käidud Laagri käikudes - nõuka-aegsetes maa-alustes sõjaväekompleksides. Seal sai leitud ka altar deemonite kutsumiseks. Võin kohe pilti näidata ja puha.
hmmm... mh?
Olorin
Arhimaag

Kasutaja avatar

PostitusPostitas morthgoth 22:24 2. Aug 2007

Tartus, Pargi tänaval, pesitsevad mingid väga kahtlased karvased kollid maa all. Mina ei julgend lähemale ronida, kes teab. Soovitan igaks juhuks teil järgi vaadata, äkki ongi keset linna teemonite pesa. Haisu tuli sealt küll sihukest, et....

Saage aru nagu , hea võimalus läbustada Kõrtsist väljas. Postitused, postitused... Mis pärast Haldjate Sõpra tuleb?
Ma olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.
morthgoth
Ruunitundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas holebuulD 22:26 2. Aug 2007

Näita jah kuule. Kui ma ei eksi, siis on see sinna viimasel ajal tekkinud. kui mina käisin 1 a tagasi, siis küll polnud. Putin?
holebuulD
Manatark

PostitusPostitas w.i.t.c.h 10:46 3. Aug 2007

No seda sa ennem ei maininud... Nüüd ma siis tean, et kui keegi jookseb minu poole, käes põleb tuli ja paneb sellega asju põlema, siis ta on deemon... Aga, ütleme, jookseb keegi purjus, karjub ja lõugab ja käsi põleb ja st, et kõik, mis ta katsub enamasti süttib, kas ta on siis deemon?

Aga kas se põlev käsi põleb ainult käe labast ja kas neil on tule kera moodi asi peopesast natukene kõrgemal???
Sa mainisid jutus et need asjad lähvad põlema mida joodik puudutab
aga deemon viskab selle tulekera:)
NõIaD.
w.i.t.c.h
Asjatundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas holebuulD 10:52 3. Aug 2007

Tekib küsimus, kuidas deemonid ainult teie juurde tulevad. Ja kui neil sellised tulekerad näpu vahel on siis peaksid kõik (välja arvatud väga purjus) inimesed neid teistest eristama.

Eestis pidavat olema enamasti ikka ainult Nõukogude aegseid käike (Putin, kindlalt) ja karukoopaid.
Aa, ja muide, deemonid kasutavadki kamuflaaži ja maskeeruvad mõmmideks.
Äkki lendavad T-monid Soomest siia?
holebuulD
Manatark

PostitusPostitas w.i.t.c.h 20:36 3. Aug 2007

Tekib küsimus, kuidas deemonid ainult teie juurde tulevad. Ja kui neil sellised tulekerad näpu vahel on siis peaksid kõik inimesed neid teistest eristama.

Ei tulegi meie läheme nende juurde või kutsume nad välja:)
Ega neil koguaeg pole põhiliselt võideldes:)
NõIaD.
w.i.t.c.h
Asjatundja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas holebuulD 20:51 3. Aug 2007

Kutsute Teemoneid välja et nendega võidelda? Sulle meeldiks, kui keegi sind äkitselt "välja kutsuks" ja sulle tappa annaks? Las nood elavad rahulikult oma elu, kusagil Läti farmis lüpsavad kitsi jne. Mõtle teistele ka, eks :7:
holebuulD
Manatark

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Teemon 9:39 4. Aug 2007

alatu laim, T-monid ei tegele kindlasti mingite l2ti kitsede lypsmisega, nad tegelevad v6ileibade loomise ja h2vitamisega
Magistritöö teeb sääsest elevandi
Teemon
Nutikas Lutikas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas holebuulD 10:09 4. Aug 2007

Ega ma T-monidest ei rääkinud. Teemonitest. See tähendab - "oih" - Väike kirjaviga ju 8-) . Deemonid. Aga nemad ei tegele eriti väileibade toodangu ja destruktsiooniga. Nemad söövad reeglipäraselt hommikul kaeraputru, lõunal ajal kartulit ja kapsast, õhtul kala (kui on) ja riisi. Vt nii.
holebuulD
Manatark

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Amelia 22:58 4. Aug 2007

Aga kas se põlev käsi põleb ainult käe labast ja kas neil on tule kera moodi asi peopesast natukene kõrgemal???

No seda sa KA ei maininud. Ja kui ma oleks lühinägelik, oleks seda raske öelda. :P
Ja tegelikult on võimalik, et see joodik, kelle käsi põleb ning ta viskab sind tulekeraga. Aga võibolla viskab ta mingit põlevat ümmargust jublakat :D :lol:
Vampire Elder Amelia.

Surmatooja
Amelia
Seikleja

EelmineJärgmine

Mine Folkloor ja mütoloogia

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll