Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

pentagrammi tarvitamine ja loitsimine

Arutlused rahvapärimuse üle

Moderaatorid: surra, Irve, ohpuu, teknoloog

Kasutaja avatar

PostitusPostitas pronto 16:13 31. Juul 2007

Irve kirjutas:Olen ka ise mõelnud, et kuidas joonistatakse maha tagurpidist pentagrammi. Seinale veel saab, aga tuppa? Kuidagi ukse poolt vaadatud suunast või siis äkki hoopis vastupäeva tõmmatud joontega?

Äkki joonistatakse lihtsalt tagumine külg ettepoole. Või on tegemist pahupidi soki tüüpi asjandusega? Kas oktoobrilaste täheke on õigetpidi või valetpidi pentagram? Arvestades sellega, et selle peal oli ilma kehata pea on see küsimus täiesti õigustatud.
Blog: http://pronto.ee/
Dani Filth on nõme
pronto
Saladuste hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas turmakoll 20:06 31. Juul 2007

pronto kirjutas:
Irve kirjutas:Olen ka ise mõelnud, et kuidas joonistatakse maha tagurpidist pentagrammi. Seinale veel saab, aga tuppa? Kuidagi ukse poolt vaadatud suunast või siis äkki hoopis vastupäeva tõmmatud joontega?

Äkki joonistatakse lihtsalt tagumine külg ettepoole. Või on tegemist pahupidi soki tüüpi asjandusega? Kas oktoobrilaste täheke on õigetpidi või valetpidi pentagram? Arvestades sellega, et selle peal oli ilma kehata pea on see küsimus täiesti õigustatud.

Ärge vaevake oma väikseid peakesi nii keeruliste küsimustega, nii võite lõpetada veel Jämejalas või mõnes hullemaski kohas ...
Ilmaruumi tühjus on lõputu ja inimesele antud võimalus täita see oma nägemustega.
turmakoll
Loitsija

PostitusPostitas Sisalik 9:12 3. Aug 2007

Teemakohast lugemist: artiklikene ja pildikene Eesti Ekspressist.

http://www.ekspress.ee/viewdoc/F64B84D52522B1E1C225717E0053FCA0
Elu on ilus. Enamasti.
Sisalik
Meister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Emherdi 13:50 15. Aug 2007

Pentagramm pole saatana ega mitte mingi pagana sümbol. Seda kasutavad ainult nõiad oma headel eesmärkide nimel. :)
Valgemetsa-Nõiatar
Emherdi
Õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Emherdi 13:55 15. Aug 2007

Mis puutub aga loitsudesse, siis neid on ajajooksul ikka kõvasti kogunenud. Olen ka mitmei kasutanud. On olnud õnnestumis ja on tulnud ette ka ebaõnnestumisi, mis on täiesti normaalne nähtus nõia tegutsemise juures.
Ma siin eespool lugesin , kuidas keegi küsis, et kas keegi on tormi välja loitsinud. Siis minu poolne väike soovitus. Loodusega ära mängi, ta võib tagasi teha. JA usu , ta ei hellita.
Kui sa tahad ikka korralik nõid olla siis ära lollita loodusega. Korralik nõid austab loodust.
Valgemetsa-Nõiatar
Emherdi
Õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas pronto 15:10 15. Aug 2007

Tormi loitsimine on lihtsamast lihtsam -- võtad piisava koguse kasvuhoonegaase ja *BLAM* New Orleansiga on jokk.
Blog: http://pronto.ee/
Dani Filth on nõme
pronto
Saladuste hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Emherdi 16:43 15. Aug 2007

Ha-ha-haaaaaaa.... Väga naljakas. :lol: :roll:
Valgemetsa-Nõiatar
Emherdi
Õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Telc 16:49 17. Aug 2007

Ilma loitsida on ka väiksemates mastaapides sama lihtne, nagu Pronto on kirjeldanud.
Hakkab Telc ilusal päikeselisel hommikul Järvamaa poole, Nurmsisse sõitma, et sealsel lennuväljal mõned hüpped teha. Juba Järva piirile jõudes tihenevad madalal pilved ning puuladvad õõtsuvad tuules. Esiklaasile langevad esimesed vihmapiisad.
Seega on ilm n-ö kintsu pandud.

Kui rahvas lennuväljal otsustab, et ega siit enam paremat ilma täna ei anta ning nööbib lahti esimesed õllepudelid, paistab selges sinises taevas kuldne õhtupäike veel enne kui seesama esimene õlu põhjani saab joodud.
hik
Telc
Haldjate sõber

PostitusPostitas w.i.t.c.h 10:59 27. Aug 2007

paistab selges sinises taevas kuldne õhtupäike veel enne kui seesama esimene õlu põhjani saab joodud.

Hmm äkki kah:)
NõIaD.
w.i.t.c.h
Asjatundja

Eelmine

Mine Folkloor ja mütoloogia

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll