Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni

Vaimud

Fantastika, teaduslik fantastika ja õudus; jutud, filmid, muusika jne

Moderaatorid: surra, Irve

Kasutaja avatar

Vaimud

PostitusPostitas owner112 23:00 5. Juul 2005

ok võiks siis teha teema kus räägitakse vaimudest,nende väljakutsumisest jne.......ning pandaks mingeid õpetusi kutsumistest(nt valgedaami väljakutsumine)
panen siis kah ühe

Valge daami välja kutsumine

kõigepealt...
1)vaadake et toas ei olex ühtegi musta asja kui on siis katke see valgega kinni(linaga rätiguga jms...)
2)siis muretsege üks laud ja et seal ääres oleks ka toole ni palju kui neid kes tahavad koos kutsuda ja asetage need kõik üksteise kõrvale (toolid)
3)võtke üx peegel see või olla ka tavaline laua peegel ühesõnaga ükskõik milline.ning vaadake et see oleks klaasi pealt natuke tahmane (seda saab teha küünlaga kui hoiad küünla natuke aega vastu peeglit.)ja asetage peegel laua otsa peelgliklaas teie näo poole suunatud.
4)leidke 2 küünalt hea oleks kui need oleks tavalised valged mitte mingid teeküünlad ega kuskil topsi ega klaasi sees vaid lihtsalt täitsa tavalised pulga kujuga valget värvi.ja pange need 2 küünalt kohe peegli vastu nimodi et peegel jääb kõige taha ja siis tulevad 2 küünalt.
5)siis pange veel lauale kaks roosi üks üte laua otsa teine teise laua otsa peale peeglit ja küünalt (roosid võiksid olla valged aga kui ei ole võtta siis võib proovida ka punastega aga siis pole asi nii kindel. kas ta tuleb välja)
6)nüüd istuge kõik nende toolide peale ja saatke üks ka lambi lüliti juurde igaks juhuks sest kui te pärast kardate siis teil enam pääsu pole.
7)kui nüüd on kõik mugavasti paigas siis süüdake küünlad võtke käest kinni(väljaarvatud see kes on lambi lüliti juures sest tema ei saa ju teistega käest kinni hoida)ja lausuge kolm korda valge daam tule välja me tahame sind näha me tulime rahus. seda peate ütlema aeglaselt ja rahulikult muidu võib midagi halvasti juhtuda) siis oodake natuke ja vaadake toas ringi sest iga ühele peaks ilmuma valge daam erinevast kohast mõnele pistikust mõnele võibolla kardina tagant jne...
kui kõik näevad peaks hakkama aknast tulma valgeid liblikaid üleni jäete te nende sisse ja edasi ma praegu ei räägi mis vel juhtub muidu ple põnev juu. aga valge daami väljatulemuise ajal ei tohi ka midagi rääkida sest muidu tapab ta ühe teist.või ka kõik. aga kohe kui juhtub midagi kahtlast öelge lambilüliti lülita ennast sisse ja see kes on lambi lüliti juures peab panema ruttu tule põlema siis ei juhtu ka midagi sest siis läheb vaim kohe välja.
8)tagasi saatmiseks polegi selle vaimu puhul muud vaja kui ainult panna tuli sellel põlema kes lambi lüliti juures.
9)valge daamiga saab ka juttu rääkida kui liblikad lendavad taas aknast välja siis küsige midagi valge daami käest aga ärge kunagi lausuge kuidas sa surid muidu tapab ta selle kes küsis küsida võib ükskõik mida näiteks kui sa oled siin siis valgusta akent ntx jne )

NB:ärge hakkake naerma muidu tapab ta teid,kui esimest korda kolme korra peale(valge daam tule välja me tahame sind näha me tulime rahus)
ei tule ta välja siis pange tuli põlema kustutage küünlad oodake natuke, süüdake uuesti küünlad pange tuli kustu ja lausuge väljakutsuis sõnu viis korda. aga kui siis ka ei tule olete midagi valesti teinud.
--------------------------------------------------------------------------------------

Saatana väljakutsumine..

Saatana väljautsumiseks ei ole vaja muud teha kui:
1)joonistage peeglile punase markeriga trepp.
2)pange küünlad põlema kuni 3 küünalt.
3)katke kõik valged asjad musta või punase rätiguga või linaga.
4)istuge ringi küünalde ümber ja süüdake küünlad.
5)lausuge viis korda saatan saataan me oleme su käsilased me tulime siia et sind näha
6) nüüd peax saatan tulema treppi mööda alla mis te peeglile joonistasite
7)saatanaga ei või te iial rääkida headest asjadest nagu kaitseinglid jms..
8)saatana tagasi saatmiseks ütelge kõik koos me oleme su käsilased me saime targemaks me anname sulle rahu (seda 3 korda.)

NB:ärge enne kutsuge saatanat välja kui olete kindlad et keegi teist ei karda sest temaga tuleb olla kannatlik ja temaga on tegu rohkem kui mõne teise vaimuga . Sest käivad kuulujutd et kord olevat kolm tüdruklut teda kutsunud ja siis hakkas üks neist kartma ja läx kappi peitu ja kui pärast läxid kaks tüdrukut teda vaatama oli too tüdruk surnud.niiet saatan on ainult julgete värk.
Ela ise ja lase teistel elada
owner112
Vanem õpipoiss

PostitusPostitas Sull 0:10 6. Juul 2005

Ja nii lihtne see ongi!
Tekkis väike vastuolu, et sa seletad seal, et Valge Daami manamisest ei või rääkida aga...

Väga põnev.
Saatana manamine ja puha...
Võimas.

Aga kas sul pole mingit valemit kuidas Ayrton Sennat ja Adolf Hitlerit välja kutsuda? Ma väiksena nii tihti proovisin, aga näet ei tulnud.
Mul olid küll kõik küünlad ja peeglid ja naerma ka ei hakanud.
Sull
Tõeotsija

Kasutaja avatar

PostitusPostitas owner112 0:35 6. Juul 2005

Sull kirjutas:Ja nii lihtne see ongi!
Tekkis väike vastuolu, et sa seletad seal, et Valge Daami manamisest ei või rääkida aga...

Väga põnev.
Saatana manamine ja puha...
Võimas.

Aga kas sul pole mingit valemit kuidas Ayrton Sennat ja Adolf Hitlerit välja kutsuda? Ma väiksena nii tihti proovisin, aga näet ei tulnud.
Mul olid küll kõik küünlad ja peeglid ja naerma ka ei hakanud.

ma ei tea aga ma võin ühe tuttava tüdruku käest küsida selle asja kohta...aga muidu kui huvitab oskan kutsuda Liilia Koidulat ;)
owner112
Vanem õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ryhkija 0:40 6. Juul 2005

owner112 kirjutas:ma ei tea aga ma võin ühe tuttava tüdruku käest küsida selle asja kohta...aga muidu kui huvitab oskan kutsuda Liilia Koidulat ;)

Ma võin ka rääkida oma kujuteldava sõbraga Jack Micholsoniga. Mis selles erilist on?
"Cause we find ourselves in the same old mess Singin' drunken lullabies..."
Ryhkija
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas owner112 0:59 6. Juul 2005

Ryhkija kirjutas:
owner112 kirjutas:ma ei tea aga ma võin ühe tuttava tüdruku käest küsida selle asja kohta...aga muidu kui huvitab oskan kutsuda Liilia Koidulat ;)

Ma võin ka rääkida oma kujuteldava sõbraga Jack Micholsoniga. Mis selles erilist on?

srry aga ei saanud hetkel su juttu ivale pihta :P
owner112
Vanem õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ryhkija 1:19 6. Juul 2005

Ma lihtsalt naeran seda, et sa kas kirjutasid kogemata Lydia Koidula nime valesti või sa lihtsalt arvadki, et ta nimi on Liilia... Vot.
"Cause we find ourselves in the same old mess Singin' drunken lullabies..."
Ryhkija
Nati Kõvem Võlur

Kasutaja avatar

PostitusPostitas owner112 2:06 6. Juul 2005

Ryhkija kirjutas:Ma lihtsalt naeran seda, et sa kas kirjutasid kogemata Lydia Koidula nime valesti või sa lihtsalt arvadki, et ta nimi on Liilia... Vot.

oihh :P ei märganudki :P ty ,et ütlesid

aaa ning postitage ka teie teiste vainmude välja kutsumis värke
owner112
Vanem õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas holmes 8:38 6. Juul 2005

Kusjuures folkloorina on antud teema täiesti asjakohane! Ei ole siin midagi nina kirtsutada. Tuletage ka meelde, kuidas 13-aastasena peegli ees Mary Poppinsit või mõnda muud kotionu välja kutsusite ja pange kirja.
Little Photoshop of Horrors
holmes
Valguse hoidja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas YnX 9:09 6. Juul 2005

Njah, owner112, sa tõesti PANID ühe... WTF?!?

Et... kutsume valget daami välja ähääääh ja mis veel parem... SAATANA iseenda. Palju sa nuusutasid enne kui selle idee peale tulid, poiss?

See kõlab sama hästi kui, et saada sms numbrile 1727*VAIM ja saad teada, kuidas vanaisaga ühendust saada... ei ei kallis sõber, ära hakka sõnumit kirjutama, ma lihtsalt tõin näite.

Hüpoteetiliselt, kui isegi oleks võimalik mingil moel ehk vaime välja kutsuda, siis maksab vast uurida mõnevõrra mõistlikumaid uurimusi kui võtta õpetus mingite teismeliste wannabe gootade/neoviktoriaanide/satanistide netilehelt. Soovitan selleks pilk pöörata viktoriaanliku inglisma suunas tagasi, sel ajal olid kõikvõimalikud pseudoteadused, spiritualism ja muud taolised igavusepeletajad kõigiti moes.

Samas muidugi teisest küljest valguse, varjude ning hirmu ja meeltesegadusega on võimalik optilisi illusioone tekitada küll. Aga see... on juba omaette teema.

Holmesiga ma nõustun, head kummitusjutud on alati teretulnud, tõesed või mitte.
"Enne kui leiutati maamiinid, käisid naised meestest tagapool"
YnX
Ruunimeister

Kasutaja avatar

PostitusPostitas ohpuu 12:31 6. Juul 2005

Ryhkija kirjutas:Ma lihtsalt naeran seda, et sa kas kirjutasid kogemata Lydia Koidula nime valesti või sa lihtsalt arvadki, et ta nimi on Liilia... Vot.

Lydia Emelie Florentine Michelson, syndinud Jannsen, kui täpne olla. abielu poolest lätlane, meelelaadilt kleptomaan ;)

ja levitage aga folkloori, minu poolest.
ohpuu
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas owner112 12:55 6. Juul 2005

YnX kirjutas:Njah, owner112, sa tõesti PANID ühe... WTF?!?

Et... kutsume valget daami välja ähääääh ja mis veel parem... SAATANA iseenda. Palju sa nuusutasid enne kui selle idee peale tulid, poiss?

See kõlab sama hästi kui, et saada sms numbrile 1727*VAIM ja saad teada, kuidas vanaisaga ühendust saada... ei ei kallis sõber, ära hakka sõnumit kirjutama, ma lihtsalt tõin näite.

Hüpoteetiliselt, kui isegi oleks võimalik mingil moel ehk vaime välja kutsuda, siis maksab vast uurida mõnevõrra mõistlikumaid uurimusi kui võtta õpetus mingite teismeliste wannabe gootade/neoviktoriaanide/satanistide netilehelt. Soovitan selleks pilk pöörata viktoriaanliku inglisma suunas tagasi, sel ajal olid kõikvõimalikud pseudoteadused, spiritualism ja muud taolised igavusepeletajad kõigiti moes.

Samas muidugi teisest küljest valguse, varjude ning hirmu ja meeltesegadusega on võimalik optilisi illusioone tekitada küll. Aga see... on juba omaette teema.

Holmesiga ma nõustun, head kummitusjutud on alati teretulnud, tõesed või mitte.

krt mida asja sa ajad....vaime SAAB VÄLJA KUTSUDA.....aga lihtslat ei ole soovitatav sest sa n****d enda ajusid
owner112
Vanem õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 13:38 6. Juul 2005

Miks sa seda n-tähega asja siis siin reklaamid, kui ei taha, et inimesed sellega tegeleksid? Lausa omaette teema tegid selleks ja puha...
Shadow
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas owner112 14:09 6. Juul 2005

Shadow kirjutas:Miks sa seda n-tähega asja siis siin reklaamid, kui ei taha, et inimesed sellega tegeleksid? Lausa omaette teema tegid selleks ja puha...

mis asja sa ajad ma ei see mis ma rääkisin ei puudutanud ütlse n-tähega asja.....ma lihtslat mõtlesin seda ,et pole mõttet siis kutsuda kui kardad või mida iganes....mis asja plaun läheks nüüd teema juurde tagasi...VAIMUD kirjutage ise ka mineid jutte või väljakutsumisi
owner112
Vanem õpipoiss

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Shadow 14:35 6. Juul 2005

owner112 kirjutas:krt mida asja sa ajad....vaime SAAB VÄLJA KUTSUDA.....aga lihtslat ei ole soovitatav sest sa n****d enda ajusid

Noh, ju siis rääkis seda keegi teine. :P
Ja üldiselt oled sa rahvale juba palju irvitamisrõõmu pakkuda suutnud, nii et lase aga ise edasi.
Shadow
Saladuste kaitsja

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Ichman 14:36 6. Juul 2005

Ok vaimude väljakutsumiseks on kõige paremad retseptid järgmised:

1. Pudel absinti
või
2. 3 pudelit head veini + vesipiip mõne kange tubakaga
või
3. ganja, ganja ja veelkord ganja

Kõik moodused kammivad iga väga sassi. Näed igasuguseid vaime ja ajad sellist juttu, mis teeks iga ekstrasensi kadedaks. Ainult ise pärast ei mäleta suurt midagi. :D

Aga ok tõsiselt arvan ma et vaime välja kutsuda saavad ainult väga vähesed persoonid, väga erilistes kohtades ja AINULT siis kui vaimul selleks tuju on.

No kuulge noored mõelge ise, kas Pimeduse Isand/Saatan/Lucifer võimisiganes tõesti vaevuks end liigutama mõne suvalise pubeka tahtmise peale? Minul on neist übernaturaalsetest olevustest ikka selline mulje jäänud, et nemad liigutavad end siis kui tahavad ja oma huvidest lähtuvalt.

Aga minugipoolest laske retseptidel tulla :)
Ichman
Tõeotsija

Järgmine

Mine Ulme ja õudus

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot] ja 1 külaline

© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll