Leht 1 koguhulgast 1

Regulaarsed lauamänguõhtud Tallinnas

PostitusPostitatud: 18:44 7. Veebr 2008
Postitas Taibu
Hei lauamänguhuvilised!

Olen foorumisse ka paar korda teema püsti pannud konkreetsete kuupäevadega lauamänguõhtute kohta, aga suuremat tagasisidet ja entusiasmi ei ole märgata :)

Kuna tänaseks on kenake grupp lauamänguhuvilisi kokku kogunenud, siis annan teada, et regulaarselt üle nädala kolmapäeviti toimuvad Talinna vanalinnas kohvikus EAT (Väike-Karja 3/Sauna 2) avalikud lauamänguõhtud, kuhu kõik huvilised on oodatud.

Tavaliselt mängime "Katani asustajaid" miniturniiri formaadis, kus saab osaleda kuni 16 mängijat (neljal laual), aga vabalt võib kaasa võtta ka oma hetkel lemmikmängu ja oma seltskonna ning seda teistelegi tutvustada. Tegemist ei ole rangelt reglementeeritud ja formaaditud üritusega. Ka on mul endal tavaliselt kotitäis muidki mänge, mida proovida saab, kaasas.

PS: Tegemist ei ole Brain Gamesi mängude promoüritusega vaid pigem püüdega tuua selle vahva hobiga tegelevaid inimesi regulaarselt kokku ja pakkuda mänguvõimalust ka neile, kes seni pole lauamängudega lähemalt kokku puutunud.

Järgmine mängimine toimub siis 13. veebruaril algusega kell 19 ja nii hakkab see olema üle ühe nädala kolmapäeviti, ikka kell seitse õhtul.

Täpsema info saamiseks võib alati üle vaadata http://foorum.taibumangud.ee/ ja alajaotuse "Cafe", kus värske info ürituste kohta olemas.

Kohtumiseni!

Re: Regulaarsed lauamänguõhtud Tallinnas

PostitusPostitatud: 10:01 8. Veebr 2008
Postitas Toomas H
Erilist tagasisidet ei ole vast sellepärast, et siin on vanad peerud, kes eelistavad koduses miljöös sõprade seltsis mängida. Et ku juba võtta aega mängimiseks, siis parem sõpradega AGOT-i või E&T-d vms, kui suvasuusatajatega Katani. Aga ära lase ennast sellest heidutada. Selline regulaarne üritus on kindlasti tänuväärt ja ühel päeval kavatsen vähemalt mina jalad tagumiku alt välja võtta ja ka kohale tulla.

Re: Regulaarsed lauamänguõhtud Tallinnas

PostitusPostitatud: 18:34 8. Veebr 2008
Postitas Udutont
Tore initsiatiiv! Kuigi ausalt öelda ei kuulu ka minu jaoks Catan mängude pingrea esimeste hulka. Aga nagu öeldud saab ka midagi muud kergekaalulist ette võtta. [Panin teemale lipu külge.]

P.S. Pole siiani end kohale vedanud, sest pole olnud võimalust: olen kas Tallinnast ära olnud või on õhtu kinni olnud. Aga ükskord jõuab aega... :)

Re: Regulaarsed lauamänguõhtud Tallinnas

PostitusPostitatud: 11:11 27. Veebr 2008
Postitas Taibu
Täna õhtul kell 19 siis järjekordne mänguõhtu toimumas.

Kaks nädalat tagasi sai pakutud lisaks Katanile mängimiseks ka selliseid BGG TOP 100 mänge nagu:
Mr. Jack (http://www.boardgamegeek.com/game/21763)
Citadels (http://www.boardgamegeek.com/game/478)
Blue Moon City (http://www.boardgamegeek.com/game/21882)

Kavas on need tänagi kaasa võtta. Kel huvi proovida, astuge õhtul läbi!

Re: Regulaarsed lauamänguõhtud Tallinnas

PostitusPostitatud: 17:55 7. Okt 2008
Postitas Ashlar
Sel kolmapäval, 8. oktoobril, toimub esimene lauamänguõhtu lauamängupoes Ludo. Ametlik kestvus on 17.30-22.00, kuid olete oodatud ka varem. Selleks et omale mängulaua taga koht kindlustada, saab ennase registreerida, saates kirja alla[at]ludo.ee .