Foorumi Avalehele

Jäta vahele kuni sisuni


Neutral goodist lawful Eviliks

Original, 2e, 3e, 3.5e Dungeons & Dragons ning ka alternatiivne d20 kraam

Moderaatorid: surra, mart, Teemon, Irve

Kasutaja avatar

Neutral goodist lawful Eviliks

PostitusPostitas Timmo 19:48 5. Jaan 2006

Tere, mängisime deck of many thingsi, muutusin neutral goodist lawful evil-ks.
Rassiks on mul inimene, klassiks cleric ja jumalaks Pelor.
Kui ma nüüd kurja hakkan tegema nätieks tapma ja külasid põletama siis pidavat ma oma loitsudest ilma jääma, et Peolor viskab mind oma sõprade hulgast välja - mis saab edasi? Cleric ilma loitsudeta on üsna kasutu, minu tegelane igatahes. Mis võimalused mul oleks spellid tagasi saada?
Timmo
Loitsija
 
Postitusi: 658

Kasutaja avatar

PostitusPostitas jack 20:02 5. Jaan 2006

ma ei taha siin nyyd näiteks tuua (aga vabandage siis juba kohe kõvasti ette ära, ikka kohe väga kõvasti) ilma-kätteta eridemineerijat, aga preester ilma loitsudeta on lihtsalt keegi, kes ei saa "omal alal tööd" - luuletaja, kes on igavesekskaotanud inspiratsiooni, rüütel, kes on käinud südamedaami matustel, feminist, kes elab võrgutuslikul ajastul, tööline, kelle funktsioone täidavad märksa täpsemini masinad, looduskaitsja, kui ühtegi taime pole enam silmapiiril, filosoof, kes on teada saanud tõe.

minu soovitus: ehkki sa ei saa oma spelle ENAM KUNAGI TAGASI ja SA EI SAA ENAM KUNAGI MÕELDA HÄID MÕTTEID, ära heida meelt. sinusuguseid on palju ning sulle on jäänud võimalus silmadetaguseks maailmaks, kus sa saad kõikide nende teiste inimestega midagi ühist jagada. ära muretse! hoia eksistentsilippu kõrgel! asuta Tühjade Kestade Ühing. räägi nendega, kellel on samalaadne mure.

peaasi - ära uut alignmenti valesti välja mängi
small blue absence
jack
Shamaan
 
Postitusi: 88

Kasutaja avatar

PostitusPostitas uuk 20:19 5. Jaan 2006

Evil ei tähenda pelgalt külade põletamist ja rüüstamist, on ka palju peenemaid võimalusi selle väljmängimiseks. Seda esiteks.

Teiseks, on Sul nüüd valida kahe põhimõttelise lähenemise vahel - kas püüda (jumala nimel ja abil) endist olukorda taastada või mängida läbi "ärkamine".
Esimesel juhul oleks ilmselt tegemist vapra jumalasulase võitlusega eneses peituva ja pead tõstva kurjusega. "Ärkamise" puhul jällegi näiteks võiks võigast naeru lastes sümboli tagurpidi kaela riputada ja oma uut Tõelist Isandat otsima asuda.

DM-iga läbirääkimiste teema - lahendus sõltub Sinu enda meelelaadist, kaaslastest ja maailmast.

PS. Ja üleüldse, kontrollige järele - ka ametlikes kirjeldustes lubavad guud usundid üpris sageli iivleid preestreid. Kohati võib heast-kurjast olulisem olla telg kaos-tasakaal-kord.

PPS. Ise olen sarnase olukorra lahendanud ühel juhtumil nii, et persoon kasutas head usundit edaspidi lihtsalt kattevarjuna. Paljud spellid ju kattuvad ja ega kaasmängijad ei pruugigi tähele panna, et mõningaid asju see mees enam ei tee. Oluline ei ole mitte rüü mida tegelane kannab, vaid asi mida seal rüü sees tehakse ja mõeldakse. Ravijooki näiteks saab ju ka lihtsalt osta.
Mu kunagistele kaasmängijatele oli see päris räme üllatus, kui ülimalt õilis, abivalmis ja leebe Pelori preester osutus surnumanajaks. Vaid üks neist sai selle enne teisi teada (kui ma talle kuristiku põhjas nelja silma all "arstiabi" andsin ja selle käigus ta tegelase elusalt balsameerisin). Aga kahjuks viisid nad mu pühamehe pärast üht ebaõnnestunud lahingut Pelori templisse ülestõsta ja see lõppes kohutava skandaali ning tegelase lõpliku hävinemisega.
Viimati muutis uuk, 20:43 5. Jaan 2006, muudetud 2 korda kokku.
Pucca ja Garu on absoluutsed lemmikud.
uuk
metsik Sõjatihane
 
Postitusi: 1119
Asukoht: taevas

Kasutaja avatar

PostitusPostitas jack 20:33 5. Jaan 2006

mulle meeldivad tegelikult mõlemad uugi versioonid, aga pooldaksin vist teist, sest kui kurjus on juba pea ära tõstnud - saan aru, et sellise "pokkeris kaotamise" puhul on yleminek otsekohene - siis ei saa enam võidelda, pimedus on juba käes. päike on praeguseks loojunud ning see tuleks rolli mängides võtta vastkehtestunud olukorra aluseks. see mõistagi ei tähenda, et kohe tuleks uskuda millessegi absoluutselt vastupidisesse, aga mul on tunne, et see pole ka lihtne kristliku patustamise ja andeksanni asi. võib-olla, jah, tasuks kaaluda sellist "langenud ingli" või "seisusest langenud paladiini" olukorda, ja sealt "edasi elades" vaadata, mida uut (jah, võib lugeda ka: spelle, erivõimeid, psioonilisi disintegratsioonipalanguid) saatus toob. millegipärast meenuvad mulle ka anakin skywalkeri pateetilised heitlused meelelaadi pärast, see, kuidas talle kinnitatakse, et pimedus ja valgus on "ühe mündi kaks külge", aga see on vist lihtsalt kõrvaline uitmõte. aga võib-olla - kui see on tõesti dm-iga läbi rääkimise küsimus - pead sa ainult maha lööma goblini, kes kääbikust naabripoisilt tänavanurgal kõrvakiilu järel maagilise kalakahvli ära võttis. ja kahvli tagasi tooma
small blue absence
jack
Shamaan
 
Postitusi: 88

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Timmo 20:52 5. Jaan 2006

ASjal on ka mitu head külge:
Sain 4 soovi
20000 expi
ja ühe level 4 fighteri.

Teiste mängijate tärng nii hästi ei veerenud, see lõppes ühe mängija surmaga.
Timmo
Loitsija
 
Postitusi: 658

PostitusPostitas Orz 23:39 5. Jaan 2006

Timmo kirjutas:Teiste mängijate tärng nii hästi ei veerenud, see lõppes ühe mängija surmaga.


Hea siis, et siis Chaotic Goodiks vms. ei muutunud, praeguses olukorras leiaks sellele Fighterile kindlasti rakendust- Kas poleks tore, kui keegi valmistaks hommikul kohvi ja viksiks saapaid?
°
Orz
Arhimaag
 
Postitusi: 1453
Asukoht: Eesti

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Timmo 0:12 6. Jaan 2006

Seda ta vist teebki.
Viimati muutis Timmo, 22:59 11. Mär 2006, muudetud 1 kord kokku.
Timmo
Loitsija
 
Postitusi: 658

Kasutaja avatar

PostitusPostitas The_Royal 1:27 6. Jaan 2006

Too much details ... k

ei no päriselt kah...
Avasta kurjuse maailm. mulle lihtsalt meeldib iivõl olla.
saad vaikselt oma Good aligned partyt intriigide ja tülidega yksteise vastu pöörata ja siis vaadata kuidas nad lõpus üksteist mõrvavad
:)
Be happy... Dont worry...
Aguuu... ütles armas tita ja hammustas porgandist suure tüki
The_Royal
Valguse kaitsja
 
Postitusi: 242
Asukoht: Raja Peal (Tartus)

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Timmo 1:36 6. Jaan 2006

Olgu, mida kurja ma võiksin teha, et Pelor siiski mulle mu spellid alles jätaks.
Timmo
Loitsija
 
Postitusi: 658

Kasutaja avatar

PostitusPostitas tomz 1:59 6. Jaan 2006

räägi oma DMiga.

see sõltub ju ikkagi temast ja mitte millestki muust.
...
tomz
Haldjate õpilane
 
Postitusi: 401
Asukoht: Tartu

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Olorin 2:21 6. Jaan 2006

Timmo kirjutas:Olgu, mida kurja ma võiksin teha, et Pelor siiski mulle mu spellid alles jätaks.

Ma pakuks, et ei jätagi alles. Ega jumal idioot pole, et sa teda petad. Valid uue jumala, saad uued spellid - see oleks kõigile meeldiv. Ma mingipärast arvan, et teie mängus on väga tähtis, et oleks mingisugune võim, millega hunnikute viisi vastaseid tappa, olgu selleks +5 2h sword või hunnik spelle. See kui sa mängid välja oma tegelase "kurjastumist" ei too leiba lauale nagu öeldakse. Saan aru sinust. Enamus mängudest pean ka mina mõtlema selliste asjade peale nagu parem mõõk ja armor (et kiiremini selle neetud koobastiku puhtaks saaks).
hmmm... mh?
Olorin
Arhimaag
 
Postitusi: 1423
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Timmo 2:28 6. Jaan 2006

DM ütles, et pean veetma 6 kuud templis, et saada uus jumal or something.
Aga ütleme, et mul tuleb võimalus päästa mingi kamp inimesi ming kurjuse käest ja ma teen seda, on see sobilik nagu lawful evilil, ma teeks seda sel põhimõttel, et oma algne alignement tagasi saada - neutral good.
Timmo
Loitsija
 
Postitusi: 658

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Olorin 2:38 6. Jaan 2006

Aga mõtle nagu sinu tegelane mõtleks. Äkki tal kama oma alignmentist (alignment - misse üldse on?). Ta muutub kurjaks - see tähendab ta soovib olla kuri ja teeb kurje tegusid. Mitte ei ürita tagasi õigele teele minna.
hmmm... mh?
Olorin
Arhimaag
 
Postitusi: 1423
Asukoht: Tallinn

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Timmo 2:42 6. Jaan 2006

Noh int on 4 :D
Asi on selles, et kui ma mängiksin oma tegelast välja siis teeksin kurje tempe, aga ma ei taha oma loitse kaotada, see oli põhjus miks ma clericu valisin. Pean vist mingit pohhuisti mängima.
Timmo
Loitsija
 
Postitusi: 658

Kasutaja avatar

PostitusPostitas Olorin 3:01 6. Jaan 2006

Mina ja keegi teine ei saa sulle dikteerida, kuidas sa mägima pead. Kui sa neid spelle nii väga tahad, siis võta. Või kuula oma südanme häält ja muu gei värk.
Ära ainult pohhuisti mängi! Kui pohhuisti all mõtled tegelast, kellel endast ja teistest suva, siis hakkad igasugu lolluseid tegema ja rikud kõigil mängutuju.
hmmm... mh?
Olorin
Arhimaag
 
Postitusi: 1423
Asukoht: Tallinn

Järgmine

Mine D&D - reeglid

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


© Dragon.ee | E-post: dragon@dragon.ee | HTML'i kontroll
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.6