Leht 1 koguhulgast 1

Wheel of Time d20

PostitusPostitatud: 18:58 7. Dets 2002
Postitas Tinz
Kas keegi kusagil on teinud lähemat tutvust d20-le kohandatud WoT maailma DMimisega? Oleks tänulik kogemuste jagamise eest.

PostitusPostitatud: 18:49 8. Dets 2002
Postitas heiki_e
Endal sellega DM-i kogemust paraku pole.

Raamatu lugemise järel leian, et suurepärane d20 raamat, isegi üks paremaid. Aga siiski d20 mehhaanika inherentselt ei soosi WoT-i maailma, nii nagu mina seda ette kujutan.

Muide WoT d20 on sellegi pärast hämmastav, et autor ise lülis Jordanit täiega ja peale käsikirja üleandmist pani oma 8 raamatut põlema.

PostitusPostitatud: 18:58 8. Dets 2002
Postitas heiki_e
"Jordan, Robert. I never would have read the Wheel Of Time series had I not been paid to do so by Wizards Of The Coast, and even with the money involved, I still bitterly regret the waste of my time. These badly written, overdone, over-dramatized, stupid, boring novels are good only as doorstops or fuel for the fire. My God, they’re bad."

vihkab ka Zelazny Amberi-raamatuid, Piers Anthonyt, Mercedes Lackeyt, Glen Cooki jt prominentseid autoreid

PostitusPostitatud: 19:07 8. Dets 2002
Postitas Tinz
vihkab ka Zelazny Amberi-raamatuid, Piers Anthonyt, Mercedes Lackeyt, Glen Cooki jt prominentseid autoreid[/quote]

Huvitav, mis talle siis üldse meeldib? Näiteks teine äärmus, Charles de Lint näiteks? Underdone on tema teoste kohta vist kõige täpsem määratlus.

PostitusPostitatud: 19:11 8. Dets 2002
Postitas heiki_e
Tinz kirjutas: Näiteks teine äärmus, Charles de Lint näiteks? Underdone on tema teoste kohta vist kõige täpsem määratlus.


Paraku ei tea ma Charles de Linti.

Steve Longi lugemiseelistustega võid tutvuda: http://www.herogames.com/ubb/Forum14/HTML/000228.html

Endalgi on WoT-i suhtes vastakad tunded. Igatahes mina ei suudaks raamatu põhjal mida lülin, mängu teha (ega ka midagi neutraalset kirjutada).

Prophecies

PostitusPostitatud: 17:39 9. Dets 2002
Postitas heiki_e
Btw, ega sul või kellelgi teisel seda Prophecies of the Dragon- moodulit pole?

PostitusPostitatud: 19:10 11. Mär 2007
Postitas Beastmaster
Võtan hetkel aktiivselt osa äsja alanud WoT mängust Viljandis. EI OLE DM, kui see kedagi huvitas ning midagi küsida tahtis. Tegelaste tegemine ja reeglid meil ikka selle ametliku WoT rulebook'i järgi. WoT moodulistest ei tea junnigi aga kuna DM ise on seeria neljanda raamatu juures ja enamus ülejäänutest 2 ja 3 raamatuga teoksil siis teame kamba peale piisavalt, et mängida minuarvates seni väga kvaliteetset mängu. Üks "quest" oli küll vist ka Grayhavens vms põhine...

PS: Lihtsuse mõttes oleme küll PC tegemisest välja jätnud mõned backgroundid ja klassid...Ja noh...attack of opportunity kah kahjuks...
PS:Mida tähendab "lülin" ? :o